021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه ساخت شماره مجازی و مشکلات جدید اپل آیدی

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1399تاریخ بروزرسانی : 21 اسفند 1400 خرید از سایت های خارجی

نحوه ساخت شماره مجازی هم مانند تمام دیگر حساب های کاربری و یا به بیان دیگر خرید خدمات آنلاین است. مانند تمام تغییرات دنیای امروز، وقت آن رسیده بود که شماره تلفن نیز دستخوش تغییراتی شود. شماره های مجازی آمریکا نکات مثبت بسیار زیادی دارند که میتوان از آنها برای اهداف متفاوتی استفاده کرد. آری، شماره های مجازی نیز مانند تمام تکنولوژی های جدید ایراداتی دارند. همچنین چند روز پیش شرکت اپل خبر خوبی را جهت افزایش امنیت اکانت هایش منتشر کرد و گفت از این پس برای تاییدیه ساخت اپل آیدی ، نیازمند به وارد کردن شماره تلفن دارید؛ گفتیم خبر خوب، ولی طبق معمول، نه برای ما چون ایران در لیست دریافت کننده های پیامک تاییدیه نیست. این به چه معناست؟ آیا ساخت و رفع مشکل  اپل آیدی غیر ممکن شد؟ در ادامه ایرانیکارت به این مهم، میپردازد.

ساخت شماره مجازی و راه اندازی آن

در این زمینه شما انتخاب های بسیار گسترده ای دارید. کشور های متفاوت تا هزینه های متفاوت. شما میتوانید یک شماره مجازی رایگان از فلیپین تهییه کنید و یا میتوانید یک شماره مجازی 9 دلاری از آمریکا. انتخاب نهایی این سرویس ها با شماست ولی به عنوان توصیه ما باید بیان کنیم که تقریبا هیچ چیز خوب و همزمان رایگانی در این دنیا نیست. شاید فقط اکسیژن؛ ولی طی گزارشاتی که به صورت مستند در چند سال اخیر منتشر شده اند، نشان میدهند که متاسفانه شماره های مجازی رایگان، خالی از امنیت و حریم خصوصی هستند. نه همه آنها ولی چون بیشتر این شماره ها در جهت ساخت اکانت های مهم استفاده میشوند، بهتر است که سر امنیت این مساله بر روی چیزی که از آن اطمینان نداریم، حساب نکنیم.

یکی از معتبر ترین و محبوب ترین شماره های مجازی، شماره مجازی آمریکا است که استفاده ها و  ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارند. یکی از آنها، استفاده از گوگل ویس و صرفه جویی در هزینه های تماس است.

برای  خرید شماره مجازی آمریکا، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. ثبت درخواست

گوگل ویس، اپل آیدی

رفع مشکل جدید اپل آیدی با سرویس شماره مجازی آمریکا

قبل از سیاست های جدید امنیتی اپل جهت نیاز به شماره تلفن، شما صرفا فقط با ارایه یک آدرس ایمیل و دریافت کد تاییدیه، میتوانستید به اکانت اپل آیدی خود دست پیدا کنید. ولی حال با این قانون جدید، شما نیاز به یک شماره تلفنی دارید که پس از وارد کردن در قسمت مشخص به دو روش دریافت پیامک و دریافت تماس، اقدام به احراز هویت خود کرده و پس از آن از خدماتی که نیاز به اپل آیدی دارند استفاده کنید.

همانطور که پیش تر ذکر شد، کشور ایران در لیست پشتیبانی کننده این سرویس نیست و ما نمیتوانیم با استفاده از شماره هایی که از ایران تهییه کرده ایم، اقدام به دریافت این کد های امنیتی کنیم. البته میگویند برای افرادی که در حال حاضر اپل آیدی های فعالی دارند مشکلی به وجود نمی آید ولی تکلیف افرادی که میخواهند تازه به این شرکت مراجعه کنند و از محصولات جدید آن استفاده کنند و یا حتی به هر دلیلی اقدام به تغییر اپل آیدی خود کنند، چیست؟

همانطور که تا بحال کاربران ایرانی اپل با چنگ و دندان به هر دلیلی به پای محصولات این شرکت آمریکایی نشسته اند، این بار نیز راهی برای، به اصطلاح دور زدن این تحریم ها و محدودیت ها، پیدا میکنند.

بیشتر بدانید: نحوه خرید شماره مجازی آمریکا

نحوه ساخت شماره مجازی

باز شدن گره این مشکل به دست شماره مجازی

گفته شد که شماره های مجازی میتوانند ما را از ارسال پیامک بی نیاز سازند و همچنین بیان شد که شما برای دریافت کد تاییدیه نیاز به دریافت یک پیامک حاوی کد تاییدیه دارید! با نحوه ساخت شماره مجازی آشنا شدبم. میتوان گفت که این مشکل نیز حل شد، قطعا پروسه ساخت اپل آیدی از قبل سخت تر شده است ولی هنوز میتوان گفت جوینده یابنده است و گره از این مشکل هم باز کرد؛ به امید روزی که این محدودیت ها به حداقل برسند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا این مساله شما را از خرید محصولات اپل منصرف کرده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

1225 بازدید
نحوه ساخت شماره مجازی و مشکلات جدید اپل آیدی
نحوه ساخت شماره مجازی هم مانند تمام دیگر حساب های کاربری و یا به بیان دیگر خرید خدمات...
5 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید