021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

نحوه ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان

26 فروردین 1400 کیف پول الکترونیک

پی پال یار همیشگی پرداخت های آنلاین در سراسر جهان را حتما می شناسید. طبق ادعای خود شرکت Paypal تا امروز بیش از 192 میلیون کاربر فعال دارند. در این مقاله با نحوه ساخت اکانت پی پال آشنا خواهید شد. برای ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان در ایران نیز می توانید از خدمات افتتاح حساب پی پال ایرانیکارت استفاده کنید.

ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان

ابتدا وارد سایت پی پال شوید و روی گزینه sign up for free کلیک کنید. در ابتدا از شما می خواهد که نوع حساب خود را مشخص کنید. به دنبال اکانت شخصی هستید یا اکانت بیزینس؟ پس از انتخاب گزینه مد نظر ادامه مراحل را از طریق ویدئوی آموزشی زیر دنبال کنید.

تفاوت اکانت شخصی با اکانت بیزینس پی پال

اگر از افرادی هستید که تنها برای پرداخت های ارزی و خریدهای آنلاین خود نیاز به حساب پی پال دارید می توانید از گزینه personal account استفاده کنید. در این حساب بدون اینکه فروشنده ها به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا کنند می توانید خریدهای خود را انجام دهید. در حساب Business پی پال قابلیت این را خواهید داشت که برای خریدهای خود فاکتور دریافت کنید. این گزینه برای شرکت ها وسازمان ها پیشنهاد می شود. در ادامه ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان را باهم دنبال می کنیم.

نکته مهم در ساخت اکانت پی پال رایگان

ساخت اکانت پی پال رایگان است وبدون پرداخت هیچ هزینه ای به سادگی قابل انجام است. اما به دلیل تحریم ها امکان ساخت اکانت برای ایرانیان وجود ندارد و در صورتی که آی پی ایران تشخیص داده شود حساب شما مسدود می شود. پس شما نیاز دارید که اکانت خود را وریفای کنید، در غیر این صورت دسترسی شما به حساب مسدود می شود. نکته مهم بعدی در استفاده بی دردسر از پی پال این است که سعی کنید همیشه با آی پی ثابتی وارد حساب خود شوید تا حساب شما مسدود نشود. راهکار ایرانیکارت برای این مسئله افتتاح حساب پی پال وریفای شده است که شما می توانید با خیال راحت این فرآیند را به ایرانیکارت بسپارید.

پیشنهاد ایرانیکارت: پس از ساخت اکانت ، می توانید آموزش کامل نحوه کار با پی پال را بخوانید.

چه کسانی به پی پال نیاز دارند؟

به طور کلی همه افرادی که می خواهند خریدهای بین المللی و پرداخت های ارزی داشته باشند به پی پال نیاز پیدا خواهند کرد. افرادی که درآمد بین المللی دارند، اگر فریلنسر هستید و برای کارفرماهای خارجی کار می کنید قطعا برای نقد کردن درآمد ارزی خودتان احتیاج به یک حساب بین المللی خواهید داشت. اگر دوستان یا خانواده شما در خارج از ایران باشند و نیاز به ارسال وجه آنی به حساب آنها داشته باشید پی پال بهترین گزینه برای نقل و انتقالات مالی شماست. ساخت اکانت پی پال رایگان

حساب پی پال من از کدام کشور خواهد بود؟

از آنجایی که کشور ایران در لیست تحریم های بین المللی است ایرانیکارت برای کاربران حساب هایی از کشورهای دیگر می سازد که مشکل مسدود شدن اکانت پیش نیاید. در حال حاضر افتتاح حساب paypal از کشورهای فیلیپین، مالزی، امارات و گرجستان (در صورت امکان) قابل انجام است. در این نوشته با نحوه ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان آشنا شدیم و دیدیم که مسئله اصلی ساخت اکانت Paypal نیست بلکه وریفای شدن آن و تضمین امنیت آن است. تجربه شما در استفاده از پی پال و پرداخت و دریافت پول به صورت بین المللی چه بوده است؟ آیا آموزش ساخت اکانت paypal برای شما مفید بود؟ هر سوالی درباره این موضوع داشتید کارشناسان ایرانیکارت در قسمت نظرات پاسخگوی شما هستند.

701 بازدید
نحوه ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان
پی پال یار همیشگی پرداخت های آنلاین در سراسر جهان را حتما می شناسید. طبق ادعای خود شرکت...
5 از 3 رای ثبت شده

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید