حساب های بین المللی

آموزش ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان

آموزش ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان

پی پال یار همیشگی پرداخت‌های آنلاین در سراسر جهان را حتما می‌شناسید. طبق ادعای خود شرکت Paypal تا امروز بیش از 192 میلیون کاربر فعال دارند.پی پال شرایطی را محیا کرده است که به سادگی می‌توانید از خدمات مالی بین المللی و پرداخت ارزی در سراسر دنیا بهره‌مند شده و برای دوستان خود در سایر کشورها واریز وجه داشته و یا از سمت آن‌ها دریافت پول داشته باشید. در این مقاله با نحوه ساخت حساب پی پال رایگان آشنا خواهید شد. برای ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان در ایران نیز می‌توانید از خدمات افتتاح حساب پی پال ایرانیکارت استفاده کنید.

ساخت حساب پی پال به صورت رایگان

اگرچه اعمال تحریم‌ها و محدودیت‌های مالی، ایرانیان ساکن در کشور را برای ساخت اکانت پی پال دچار مشکلات زیادی کرده است، اما این کار غیرممکن نیز نیست! سختگیری‌های پی پال برای کاربران ایرانی در درجه بالایی قرار داشته و هرگونه نشان از ایرانی بودن کاربر موجب بلوک شدن حساب و سرمایه وی می‌شود؛ از این رو ایجاد حساب پی پال دچار حساسیت بالایی می‌باشد. به همین دلیل، برای تمام مراحل ساخت و ورود به حساب کاربری و استفاده از پی پال خود به موارد و تمهیداتی نیاز خواهید داشت که ریسک مسدود شدن اکانت شما را کاهش دهد. اولین و ملزوم‌ترین چیزی که نیاز دارید، نرم افزار و اپلیکیشن تغییر آی پی خواهد بود که از نشان دادن آی پی ایران شما جلوگیری کند.
نکته: اگرچه vpn ها به سادگی آی‌پی سیستم شما را تغییر می‌دهند، اما با توجه به ثابت نبودن آی‌پی آن ها و احتمال تغییر ریجن آن، برای پی پال پیشنهاد نمی‌شوند. از این رو، سعی کنید به جای vpn، از vps یا سرورمجازی با آی‌پی ثابت متناسب با کشوری که برای ساخت پی پال انتخاب کرده‌اید استفاده کنید.

از دیگر موارد مورد نیاز برای ساخت پی پال، اطلاعات احراز هویت شما می‌باشد. برا این منظور برای ارائه شماره تلفن، به یک شماره مجازی کشور مرتبط و برای قسمت آدرس به آدرس اقامت در همان کشور نیاز خواهید داشت. برای شماره مجازی، باید به خرید شماره مجازی پی پال پرداخته و برای آدرس از آدرس‌های فیک ارائه شده در وبسایت ها استفاده کنید.

برای ساخت اکانت پی پال خود، ابتدا آی پی خود را تغییر داده، سپس وارد سایت پی پال شوید و روی گزینه sign up for free کلیک کنید. در ابتدا از شما می‌خواهد که نوع حساب خود را مشخص کنید. به دنبال اکانت شخصی هستید یا اکانت بیزینس؟ پس از انتخاب گزینه مد نظر ادامه مراحل را از طریق ویدئوی آموزشی زیر دنبال کنید.

چگونه حساب پی پال بسازیم؟

زمان مورد نیاز: 1 ساعت.

برای ساخت حساب پی پال باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. وارد سایت پی پال شوید.

  آی‌پی خود را تغییر داده، وارد سایت paypal.com شده و بر روی گزینه Sign Up کلیک کنید.نحوه ساخت حساب پی پال در ایران

 2. نوع حساب خود را انتخاب کنید.

  حساب خود را از میان حساب شخصی و بیزینسی پی پال انتخاب کنید.انتخاب اکانت پی پال

 3. اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.

  به ترتیب ایمیل، نام رسمی، نام خانوادگی رسمی، رمز عبور و تکرار رمز عبور را وارد نمایید.احراز هویت ساخت اکانت پی پال

 4. اطلاعات تکمیلی را وارد کنید.

  جزئیات بیشتری مانند نام، تاریخ تولد، آدرس و اطلاعات تماس خود را وارد کنید. احراز هویت ساخت حساب پی پال

 5. کارت بانکی خود را وارد کنید.

  اطلاعات کارت بانکی نظیر شماره کارت اعتباری، تاریخ انقضا و رمز امنیتی را وارد کنید.کارت اعتباری برای ساخت اکانت پی پال

 6. ایمیل خود را وریفای کنید.

   ایمیلی برای تایید آدرس ایمیل شما ارسال می‌گردد؛ آن را تایید کنید.وریفای ایمیل ساخت حساب پی پال

 7. شماره موبایل خود را وریفای کنید.

  برای امنیت بیشتر، شماره تلفن همراه خود را تأیید کنید.ساخت حساب پی پال با شماره موبایل

نکته مهم در ساخت اکانت پی پال رایگان

ساخت اکانت پی پال رایگان است و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به سادگی قابل انجام است. اما به دلیل تحریم‌ها امکان ساخت اکانت برای ایرانیان وجود ندارد و در صورتی که آی‌پی ایران تشخیص داده شود حساب شما مسدود می‌شود. پس شما نیاز دارید که اکانت خود را وریفای کنید، در غیر این صورت دسترسی شما به حساب مسدود خواهد شد. نکته مهم بعدی در استفاده بی دردسر از پی پال این است که سعی کنید همیشه با آی‌پی ثابت وارد حساب خود شوید تا حساب شما مسدود نشود. راهکار ایرانیکارت برای این مسئله افتتاح حساب پی پال وریفای شده است که شما می‌توانید با خیال راحت این فرآیند را به ایرانیکارت بسپارید.

همانطورکه بدان اشاره شد، شناسایی آی‌پی و هرگونه نشانی از ایرانی بودن کاربران موجب مسدود و بلوکه شدن حساب پی پال آن‌ها خواهد شد؛ از این رو، خرید سرور مجازی خارجی برای داشتن آی‌پی ثابت کشور مورد نظر و همچنین خرید شماره مجازی خارجی هماهنگ با کشور انتخابی برای شما الزامی خواهد بود.

پیشنهاد ایرانیکارت: پس از ساخت اکانت ، می توانید آموزش کامل نحوه کار با پی پال را بخوانید.

تفاوت اکانت شخصی با اکانت بیزینس پی پال

برای ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان اطلاع از تفاوت انواع حساب پی پال الزامی است؛ چراکه هر یک از انواع حساب پی پال با ویژگی‌ها و محدودیت‌های مختص به خود ارائه شده و بر اساس نیاز و نحوه استفاده افراد باید انتخاب گردد. اگر از افرادی هستید که تنها برای پرداخت‌های ارزی و خریدهای آنلاین خود نیاز به حساب پی پال دارید می‌توانید از گزینه personal account استفاده کنید. در نوع حساب شخصی بدون اینکه فروشنده‌ها به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا کنند می‌توانید خریدهای خود را انجام دهید. در حساب Business پی پال قابلیت این را خواهید داشت که برای خریدهای خود فاکتور دریافت کنید؛ این گزینه برای شرکت ها و سازمان ها پیشنهاد می‌شود. برای اطلاع دقیق تر از تفاوت حساب های پی پال، پیشنهاد میکنیم مطلب تفاوت حساب پی پال بیزینس و شخصی را مطالعه کنید.

چه کسانی به پی پال نیاز دارند؟

به طور کلی همه افرادی که می‌خواهند خریدهای بین المللی و پرداخت‌های ارزی داشته باشند به پی پال نیاز پیدا خواهند کرد. افرادی که درآمد بین المللی دارید و یا فریلنسر هستید و برای کارفرماهای خارجی کار می‌کنید قطعا برای نقد کردن درآمد ارزی خودتان احتیاج به یک حساب بین المللی خواهید داشت. اگر دوستان یا خانواده شما در خارج از ایران باشند و نیاز به ارسال وجه آنی به حساب آن‌ها داشته باشید پی پال بهترین گزینه برای نقل و انتقالات مالی شماست.

ساخت اکانت پی پال رایگان

حساب پی پال من از کدام کشور خواهد بود؟

از آنجایی که کشور ایران در لیست تحریم‌های بین المللی است، ایرانیکارت برای کاربران حساب‌هایی از کشورهای دیگر می‌سازد که مشکل مسدود شدن اکانت پیش نیاید. در این نوشته با نحوه ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان آشنا شدیم و دیدیم که مسئله اصلی ساخت اکانت Paypal نیست بلکه وریفای شدن آن و تضمین امنیت آن است.

تجربه شما در استفاده از پی پال و پرداخت و دریافت پول به صورت بین المللی چه بوده است؟ آیا آموزش ساخت اکانت paypal برای شما مفید بود؟ هر سوالی درباره این موضوع داشتید کارشناسان ایرانیکارت در قسمت نظرات پاسخگوی شما هستند.

آموزش ساخت اکانت پی پال به صورت رایگان
پی پال یار همیشگی پرداخت‌های آنلاین در سراسر جهان را حتما می‌شناسید. طبق ادعای خود شرکت Paypal تا امروز بیش از 192 میلیون کاربر فعال دارند.پی پال شرایطی را محیا...
4.62 از 13 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. سلام وقت بخیر!شرکت شما چند درصد بابت نقد کردن کسر میکنه یا کارمزد چطور محاسبه میشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، ایرانیکارت کارمزدی برای نقد کردن درآمد پی پال دریافت نمی‌کند.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام وقت بخیر
  ببخشید شما حساب پی پال ندارید که من بتونم از طریق آن برداشت بزنم در عوض شما کمیسیون و درصدی از برداشت را بگیرید؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، شما می‌توانید از طریق حساب پی پال ایرانیکارت درآمد خود را دریافت کنید. همچنین با افتتاح حساب پی پال می‌توانید برای خود یک حساب پی پال شخصی داشته و درآمد خود را دریافت کنید. برای انجام این کار درخواست خود را در پنل ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • حساب پی پال ایرانیکا ت رو چطور میتونم داشته باشم؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     کاربر گرامی برای افتتاح حساب پی پال می‌توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کنید و درخواست خود را در پنل ثبت نمایید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. با سلام و خسته نباشی خدمت شما و تشکر بابت مطالب مفید شما
  یک سوال از شما داشتم
  با چه ایمیلی ثبت نام کنیم؟؟؟؟
  آیا حساسیتی در مورد ایمیلی که دادیم وجود داره؟؟؟
  سپاسگزارم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   نوع ایمیل اهمیت نداشته و حساسیتی در این باره نیز وجود ندارد. ولی در مورد شماره تلفن، شما نمی‌توانید با شماره تماس‌های داخل ایران و آی پی ایرانی ثبت نام و از پی پال استفاده کنید. برای این کار لازم است از سرور مجازی استفاده کرده و ای پی خود را به صورت ثبات تغییر دهید. همچنین برای افتتاح حساب پی پال می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. درود.من تو کامنتا خوندم که واریز از خارج از کشور به حساب پی پال من در ایران محدودیت داره.بین ۸۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار. میخام بدونم واسه ماهیانه ۲۰۰۰۰ دلار بایذ حساب خاصی افتتاح کنیم؟یا به طور کلی امکان پذیر نیست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی با حساب پایر نمی‌توان بیتشر از 800 دلار در یک هفته برداشت کرد. با حساب پی پال بیزینیس می‌توان مبلغ بیشتری برداشت کرد که باید مدارک شرکتی برای افتتاح حساب آن ارائه دهید. شما می‌توانید از طریق ایرانیکارت وجه مورد نظر خود را دریافت کرده و سپس آن را نقد کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. باسلام وتشکر فراوان بابت اموزش ساخت اک پای پال،
  فقط یک سوال برام پیش امده ،این است که برای خرید شماره کارت اعتباری میخواد ،آیا میتوانیم باهمین کارتهای خودمان خرید کنیم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، اگر منظور شما خرید کارت اعتباری با استفاده از خدمات ایرانیکارت است، بله شما می‌توانید با کارت اعتباری خود و به صورت ریالی هزینه را پرداخت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. آیا حساب پی پال شخصی برای معاملات دلاری جوابگو هست؟؟ و اینکه اگر کسی را در خارج از ایران داشته باشیم نیتونیم با حساب اون کار کنیم؟؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، بله شما می‌توانید با استفاده از حساب پی پال شخصی معاملات خود را انجام دهید، البته دارای محدودیت می‌باشد و بیشتر از 800 دلار را نمی‌توان در طی 1 هفته انتقال داد.
   در هنگام کار با حساب پی پال خود یا شخص دیگر، لازم است آی پی ثابت بماند و تغییر نکند.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. سلام بعد از باز کردن حساب پیپال به این صورت اینکه ادرس فیک زدیم مشکلی پیش نمیاد و آیا پی پال فقط یک حساب هست و کارت ندارد؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، شهر انتخابی با کارت لینک شده باید یکی باشد. پی پال یک حساب بین المللی ( کیف پول) است که با استفاده از آن می‌توانید تراکنش‌های مالی خود را انجام دهید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام وقت تون بخیر خواستم بدونم هزینه افتتاح حساب در پی پال چقدره و آموزش کامل اش رو برام بفرستین ممنون میشم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای اطلاع از قیمت به روز ساخت حساب پی پال، از طریق پنل ایرانیکارت سفارش خود را ثبت کنید. همچنین نحوه افتتاح حساب پی پال در همین مقاله به صورت کامل آموزش داده شده است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. سلام برای حساب و کارکردن چه باید شما همه کارها را انجام میدید؟ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بله برای افتتاح حساب پی پال، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. سلام آیا برای افتتاح حساب پی پال حتما نیاز به پاسپورت هست یا اینکه با کارت ملی هم میشه ؟ هزینه افتتاح حساب چقدره ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار الزامیست. هزینه افتتاح حساب پی پال در حال حاضر 49 دلار می‌باشد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • برای دریافت پول بازی ها امکان ساخت حساب پی پال یا درکل نقد کردن آن امکان دارد وچه کنیم

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام و احترام
    کاربر گرامی، برای کسب درآمد بازی در صورتی که به حساب پی پال واریزی انجام می‌شود، لازم است ابتدا به ساخت حساب پی پال اقدام کنید و سپس از طریق ایرانیکارت درآمد خود را نقد کنید.
    پایدار باشید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   برای دریافت حساب پی پال وریفای شده، وارد صفحه افتتاح حساب پی پال شده و درخواست خود را ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   برای افتتاح حساب پی پال، می‌توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کرده و درخواست خود را در پنل کاربری ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. آیا سایت شما هم پی پال را خرید میکند و تبدیل به ریال میکند؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بله، شما می‌توانید از طریق ایرانیکارت به خرید و فروش دلار پی پال اقدام کرده و آن را نقد کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. سلام در ایران هستم ویک حساب پی پال وریفای شده می خواهم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   برای افتتاح حساب پی پال، درخواست خود را در پنل سایت ایرانیکارت ثبت کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. سلام و عرض ادب،میخواستم بدونم برای ساخت پی پال می‌بایست ویزا کارت یا مستر کارت هم خریداری کنم یا نیازی نیست حسابی متصل به اکانت پی پال معرفی کنم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   برای افتتاح حساب وریفای شده پی پال، لطفا در پنل ایرانیکارت درخواست خود را ارسال کنید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 14. سلام عرض کردم خسته نباشید سوالم اینه که موقع افتتاح حساب در سایت پی پال دو گزینه حساب شخصی و بیزنس هست حالا اگه شخصی رو انتخاب کنیم دیگران میتونن به حساب شما پول واریز کنن یا یک طرفست یعنی فقط برای خرید های شماست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   با استفاده از حساب پی پال شخصی امکان هر دو مورد دریافت و انتقال وجه وجود دارد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     برای ساخت حساب پی پال، لطفا درخواست خود را پنل ایرانیکارت ثبت کنید.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 15. سلام وقت بخیر
  برای باز کردن حساب پیپال لازم هست چه مقدار دلار داخل حساب باشه واینکه چجوری میشود دلار های موجود در اکانت پی پال را به رییال تبدیل کرد ؟
  با تشکر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   نیازی به داشتن موجودی نیست و زمانی که افتتاح حساب انجام می‌شود، موجودی آن صفر است.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 16. برا باز کردن حساب شخصی پی پال درخواست میدم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   کاربر گرامی، لطفا درخواست خود را در پنل ایرانیکارت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 17. سلام.خواهرم آلمان زندگی میکنه. اگه مشخصات گاسگورتمو بدم و اون برم حساب باز کنه. آیا از ترکیه میتونم به حسابم دسترسی داشته باشم. ممنون میشم جواب رو به ایمیلم ارسال کنید. با سپاس فراوان

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   استفاده از خدمات پی پال برای کاربران ترکیه امکان پذیر نمی‌باشد و باید از وی پی اس استفاده کنید. دقت کنید در صورتی که افتتاح حساب پی پال را با آی پی آلمان انجام داده‌اید، با همان آی‌پی باید از پی پال استفاده نمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 18. سلام من اقوامی در واشنگتن دارم که میتوانند حساب paypal را با ایمیل من ایجاد کنند آیا باز هم به vps احتیاج هست ؟ و باید چه مدل کارت اعتباری تهیه کنم ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   برای استفاده از حساب پی پال در ایران، حتما باید از آی پی غیر ایرانی استفاده شود.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 19. سلام وقت بخیر
  من میخوام حساب پی پال داشته باشم برای فروش کتاب الکترونیک در سایت آمازون. آیا امکانش هست و جریان تحریم ها چگونه است لطفا بهم توضیح بدین و راهنماییم کنید ممنونم از شما

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   برای دریافت حساب پی پال، لطفا در پنل ایرانیکارت درخواست خود را به صورت تیکت ارسال فرمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 20. با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم که در ایران ،امکان واریز مبلغ ریال به حساب پی پال هست تا به دلار بشینه در حساب (تبدیل ریال به دلار) ؟
  و اگه که خیر، چجوری و چه حساب آنلاینی رو میشه باز کرد تا ریال به صورت دلار بشینه تو حساب؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، امکان واریز مبلغ به صورت ریالی به حساب پی پال وجود ندارد.
   برای ارسال دلار از طریق حساب پی پال، می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام
    من نیاز به یک حساب پی پال شخصی وریفای شده دارم هزینه ساخت این حساب چند میشه و آیا بعد از وریفای باز هم باید از فیلتر شکن ثابت استفاده کنم. ممنون میشم اگه از طریق ایمیل جواب و ارسال کنید .ممنون🙏🙏🙏🙏

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     کاربر گرامی، برای مشاهده هزینه ساخت حساب پی پال وریفای شده می توانید به پنل کاربران ایرانیکارت مراجعه کنید. همچنین لازم است برای استفاده از پی پال همواره از آی پی غیر ایرانی استفاده گردد.
     پایدار باشید

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • آیا برای دریافت هم مانند پرداخت میشه از حساب پی پال استفاده کرد ؟و اگه اون دریافت از یک بازی اینترنتی باشه چه نوع حساب پی پالی نیاز دارم؟شخصی یا تجاری و آیا ایرانیکارت قبول میکنه در قبال دریافت کارمزد پولی رو برای من تحویل بگیره منتظر جوابتون هستم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • سلام و احترام
     بازی‌ها اغلب واریزی ندارند ولی نقد کردن حساب‌های پی پال توسط مجموعه ایرانیکارت انجام می‌شود.

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • سلام وقت بخیر
      من یکی دوتا خرید اینترنتی خارجی دارم و نمیخوام بخاطر یکی دوبار حساب پی پال افتتاح کنم
      اگه ریال واریز کنم براتون با کارمزد، شما از پی پال خودتون پرداخت میکنید؟

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • سلام و احترام
      بله لطفا درپنل سایت، درخواست خود را به صورت تیکت ارسال فرمایید.

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 21. سلام وقت بخیر . من پاسپورت ندارم وکارت ملی هم فقط رسید ثبت احوال رو دارم فقط شناسنامه جدید رو دارم می تونم حساب پی پل از طریق سایت شما داشته باشم ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی برای افتتاح حساب پی پال، ارائه پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار الزامیست.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 22. من‌میخوام ی حساب پی پال داشته باشم تو ایرانم
  میشه بهم توضیح بدین ممنون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، لطفا برای افتتاح حساب پی پال، در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 23. با سلام و عرض ادب وخسته نباشید .سوالی داشتم می خواستم ببینم با پاسپورت فیک ( خارجی )هم می شود در ایرانیکارت ثبت نام کرد؟؟ منظور اینکه من خودم پاسپورت ندارم ونمی خواهم هم که با نام خودم حساب پی پال درست کنم ( اگه یه روزی حساب به علت تحریم ها بسته شد لااقل مشخصات اصلی ام سرجاش بمونه ).واینکه آیا اینکار رو خود ایرانکارت می تونه بکنه ( منظور جور کردن پاسپورت فیک وساخت حساب پی پال و کلا راه اندازی حساب؟؟؟ و سوال بعدی اینکه اگه من مثلا در سایت فرنسیلری مشغول بشم درامد حاصله من در حساب پی پال رو خود ایرانیکارت نقد میکنه؟؟( منظور معادل ریالی اش رو باید از ایرانیکارت بگیریم در بانک های داخلی یا چطوری)؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی امکان افتتاح حساب پی پال با پاسپورت فیک وجود ندارد. شما می‌توانید در پنل سایت تیکت ارسال فرمایید و از حساب پی پال ایرانیکارت استفاده کنید. در صورتی که اقدام به کار در سایت‌های فریلنسری کنید و درآمد شما به حساب پی پال واریز شود، می‌توانید از طریق ایرانیکارت آن خود را نقد کنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام.درخواست افتتاح حساب پی پال رایگان رو دارم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 24. من یک حساب پی پال میخواهم لطفا کمکم کنین ممنون میشم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای دریافت حساب پی پال وریفای شده، لطفا در پنل سایت تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 25. سلام. من برای ثبت فایل های تدریس در سایت یودمی ثبت نام کردم که از من درخواست حساب پایونیر یا پی پال کرد. ولی مشکل اینجا است که من اصلا هیچ حساب بین المللی ندارم. لطفا من را در این زمینه راهنمایی کنید. تشکر.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی برای پرداخت دروه‌های آموزشی سایت یودمی، می‌توانید در پنل ایرانیکارت درخواست خود را با تیکت ارسال فرمایید.
   همچنین در صورتی که قصد ساخت حساب پی پال را دارید، در پنل سایت تیکت ارسال کنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 26. درود و سلام
  در ایرانیکارت وریفای شده‌ام ،
  ولی ID PAYPAL ندارم ،
  برای ID چه کاری باید انجام بدهم ؟ لطفا دوستان در ایرانیکارت خلاصه و مفید توضیح بدهید

  سپاس‌گزارم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 27. با سلام
  بنده VPS فنلاند دارم و یک سیم کارت بین المللی . ابتدا فکر کردم میشه توی پی پال وریفای کرد چون آی دی کارت اماراتی دارم بهمین دلیل با شماره ای که داشتم رجیستر کردم. اما بعد متوجه شدم که حتما یک حساب کریدیت کارت هم نیازه. الان 2 تا سوال دارم
  1- آیا میشه با داشتن همین سیم کارت و VPS فنلاند، شما برای من افتتاح حساب مجدد انجام بدین؟
  2- اگر اینطوره آیا لازم هست که حساب رو مسدود کنم تا شماره آزاد بشه و مجدد برای رجیستر جدید استفاده بشه؟
  ارادتمند

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   در صورتی که حساب پی پال را با سیمکارتی که ذکر کردید، وریفای نموده‌اید دیگر امکان استفاده مجدد از آن سیم کارت برای ساخت حساب پی پال وجود ندارد ( با هر سیمکارت فقط یک بار امکان وریفای شدن وجود دارد) ولی با پاسپورت خود می‌توانید به ساخت حساب مجدد اقدام کنید. ایرانیکارت می‌تواند با استفاده از vps فنلاند برای شما حساب پی پال ایجاد کند. برای ثبت درخواست خود در پنل سایت تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 28. سلام
  بدلیل اینکه من پاسپورت ندارم ، میتونم از پاسپورت شخص دیگری استفاده کنم ؟
  اگر از vps استفاده کنم ، مهم نیست سرورش برای کدوم کشور باشه ؟
  مراحل احراز هویت به چه صورتی هست چون دارم از پاسپورت یک شخص دیگر استفاده میکنم ، پاسپورت اگر ۴ ماه اعتبار داشته باشه نمیشه حتما باید ۶ ماه باشه ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   1- کاربر گرامی برای ساخت حساب پی پال ترجیحا مشخصات فردی خود را به صورت کامل و صحیح وارد کنید و از اطلاعات و مدارک شخص دیگری استفاده نکنید.
   2- آی پی کشور انتخابی نباید تحت تحریم شرکت پی پال باشد.
   3- استفاده از پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، الزامی است.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 29. با سلام
  برای افتتاح حساب که قابلیت خرید واریز داشته باشه چه مدارکی و هزینه میخواد
  اگه الان بخوام حساب باز کنم چه کار کنم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلا م و عرض ادب
   کاربر گرامی برای افتتاح حساب پی پال، داشتن پاسپورت دارای حداقل 6 ماه اعتبار الزامی است. همچنین قبل از درخواست افتتاح حساب پی پال، حتما در سایت ایرانیکارت مراحل احراز هویت خود را کامل نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • ببخشید من سوال دارم ،
   اگه حسابمون وریفای بشه بعدش اگه از آی پی ایران استفاده کنیم حسابمون بلاک نمیشه؟؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی، از آنجایی که پی پال کاربران ایرانی را تحریم کرده است، اصلا نباید هنگام استفاده از آن از آی پی ایرانی استفاده کنید و پیشنهاد می‌شود هنگام کار با پی پال از وی پی اس یا شماره مجازه استفاده نمایید. برای خرید vps یا شماره مجازی به لینک https://www.iranicard.ir/payments/vps/ مراجعه فرمایید.
    پایدار باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 30. با سلام
  بنده vpn با ip ثابت کشور فنلاند دارم ایا میتونم با همین به حساب پی پال توسط شما دسترسی پیدا کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی بله در صورتی که آی پی شما تغییر نکند این امکان وجود دارد ولی با وی پی ان، احتمال قطع شدن و تغییر آی پی وجود دارد. برای ثابت ماندن آی پی بهتر است از سرور مجازی استفاده نمایید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 31. سلام نحوه واریز برداشت تو پی پال رو که ۳۴ دلار هزینه داره رو توضیح میدید ومن وی پی اس ثابت آمریکا دارم آیا نیاز به وی پی اس مجدد دارم یعنی همون کشوری که پی پال به حساب بانکش وصل شده یا اینکه حساب پی پال که بهمون میدید به حساب بانکی وصل نیست فقط شارژ میشه

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   برای ساخت حساب پی پال، 34 دلار برای خرید شماره مجازی و افتتاح حساب پرداخت می‌شود. حساب پی پال وریفای شده مجموعه ایرانیکارت به یک حساب بین المللی معتبر لینک شده است.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 32. سلام وقتتون بخیر من برای افتتاح حساب پاسپورت ندارم
  آیا راهی وجود داره مه بتونم بدون پاسپورت حساب باز کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی برای افتتاح حساب پی پال، داشتن پاسپورت الزامی است.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام خب پاسپورت اگه داشته باشیم که میفهمم که ایرانی هستیم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی، شما به عنوان یک ایرانی ساکن در خارج از کشور، می‌توانید حساب پی پال داشته باشید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   گاربر گرامی، خیر افتتاح حساب پی پال در سطح پرسنال انجام می‌شود.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 33. سلام
  ببخشید من یه سوالی دارم که خیلی برام مهمه که جوابشو بهم بدین چون خیلی وقته دنبال این سوالم اما کسی متخصص تو این زمینه نتونستم پیدا کنم و ازش بپرسم!
  من تایپیستم
  میخواستم با استفاده از فیلتر شکن یه حساب پی بال یا ویزا کارت بسازم و از سایت های خارجی کسب درآمد کنم و اون وجه هایی رو که بعنوان دستمزد گرفتم به ریال ایران تبدیل کنم
  اما نمیدونم چجوری
  لطفا کمکم کنید و راهنماییم کنید:)):

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   برای ساخت اکانت پی پال وریفای شده و نقد کردن درآمد ارزی خود، می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • ممنون دوشیزه خیلی خیلی ممنون

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 34. سلام خسته نباشید من یک حساب پی پال میخواهم اما هر چه سعی میکنم درست نمی شود اگه امکان دارد یک حساب پی پال به من بدهید رایگان ممنون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای ساخت حساب پی پال می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
   هزینه ساخت حساب پی پال وریفای شده، 34 دلار می‌باشد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 35. سلام خسته نباشید
  من توی ی بازی 500 دلار بردم ولی برای برداشت اکانت پی پال میخواد و من ندارم و امکانش هست بدون اینکه حساب پی پال افتتاح کنم پول رو به حساب شما بریزم و شما پول رو بحسابم واریز کنید؟ میشه آدرس اکانت پی پالتون رو بدید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، بله لطفا در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید تا درخواست شما مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • اسم کرچکم ندا نصیری هستم ودر شناسنامه نجمه نصیری دیوکلای گفت:

    من جایزه جهانی بردم در ایران استان مازندران شهرستان ساری هستم حسا ب بانکی.پی بال یا بین المللی ندارم ممنون میشم بهم کمک کنید

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی لطفا برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده، در پنل سایت تیکت ارسال فرمایید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • سلام
      پاسپورت من تاریخ اعتبارش گذشته . امکان ثبت نام و افتتاح حساب هست؟؟

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
     • با سلام و عرض ادب
      کاربر گرامی، برای افتتاح حساب پی پال باید پاسپورت شما حداقل 6 ماه دارای اعتبار باشد.

      آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 36. سلام .
  ایا ساخت این حساب رایگان هستش یا باید مبلغی پرداخت کنم .
  چند روز طول میکشه تا این حساب فعال بشه ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، افتتاح اکانت توسط مجموعه ایرانیکارت ظرف ۷ تا ۱۰ روز کاری با هزینه ۳۴ دلار و به صورت وریفای شده انجام می‌شود.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 37. سلام
  ببخشید من توی یک بازی 10 دلار برنده شدم ولی برای برداشت احتیاج به حساب paypal دارم. میشه حساب paypal شما رو در بازی بدم و 10 دلار به حساب شما واریز بشه و بعد شما اون مبلغ رو به حساب من واریز کنید؟ نحوه انتقال به حساب من چجوری هست؟
  با تشکر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای افتتاح حساب پی پال لطفا درخواست خود را از طریق تیکت در پنل ایرانیکارت ارسال فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 38. با سلام من در یک بازی مقداری حدود ۱۰۰۰ دلار دارم ومقدار بیت داده که می‌توان آن را تبدیل به دلار کرد چطور میشه تو ایران تبدیل به پول کرد راهنمای کنید وپورسانت خود را بردارید ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، لطفا در بخش نقد کردن در آمد ارزی ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی، برای داشتن حساب پی پال، می‌توانید از طریق پنل ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید تا توسط کارشناسان و پشتیبان‌های مجموعه به درخواست شما رسیدگی شود.
    پایدار باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 39. سلام ببخشید موقع ساخت حساب پی پال باید بصورت جدا کارت برای معرفی از سایت بخرم یا تو همون بخش ساخت اکانت که هزینش 34 دلاره کاراش انجام میشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   لطفا در خواست افتتاح اکانت پی پال خود را در پنل ایرانیکارت ثبت کنید. لینک کردن کارت نیز توسط مجموعه انجام می‌شود.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام
    حساب پی پال وریفای شده میخواستم برام بسازید
    هزینشو بعد از اتمام واریز میکنم

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی، برای دریافت حساب پی پال وریفای شده لطفا در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید تا توسط کارشناسان مجموعه به درخواست شما رسیدگی شود.

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 40. سلام من میخوام مبلغ بالایی پول از خارج به ایران بفرستم ممنون میشم راهنماییم کنید مقدار اون هم سه میلیون دلاره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   مبلغ ذکر شده بسیار بالا است و توسط مجموعه ایرانیکارت انجام نمی‌شود.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 41. اگه مدت زمان vps تموم شد باید حتما همونو تمدید کنیم یا اگه یه vps دیگه با همون کشور بگیریم اشکال نداره؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   اگر برای استفاده از اکانت پی پال و یا سایت دیگری استفاده می‌کنید که به ای پی حساسیت دارد، بهتر است ای پی ثابت بماند و همان قبلی را تمدید نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • برای ساخت اکانت پی پال اگه حساب بانکی داخل ایران باشه و پول به اون حساب واریز بشه از طریق پی پال مشکلی نیست؟یا باید حساب بانکی هم خارج از ایران باشه؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی، امکان کانکت شدن حساب ایرانی به پی پال وجود ندارد. برای افتتاح حساب پی پال، می‌توانید در پنل سایت ایرانیکارت تیکت ارسال فرمایید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام من در بازی آنلاین پولی بدست آوردم و در ایران هستم میخام این پول رو برداشت کنم از چه طریق هایی میشه برداشت آیا صرافی ها میتونن این کارا انجام بدن

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی
    درآمد ارزی توسط مجموعه ایرانیکارت نقد می‌شود و برای انجام این کار می‌توانید در پنل سایت تیکت بزنید.
    پایدار باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • باسلام و درود برشما.
    من سوالم اینه که :میخوام یک حسابی رو داشته باشم که قابل مسدود شدن نباشه و براحتی بتونم ازش پول برداشت کنم ،واریز کنم ،کارت بکارت کنم ،شبا کنم ،
    اخه من یه چند بار وارد کازینوهای شرط بندی شدم و بازی کردم.ولی حسابمو مسدود کردن .به بانک مراجعه کردم گفتن از طرف قوه قضاییه مسدودش کردن وباید بری قوه قضا.
    لطفا راهنماییم کنید باید چیکارکنم یا چه حسابی باز کنم که دوباره باز حسابمو نتونن مسدود .
    بعضی دوستان میگن باید حساب ووچر پرفکت مانی باز کنی که بهیچ وجه بانک ایران و ارگان های دیگه در ایران نتونن به حساب دسترسی پیدا کنن و آمار اطلاعات حسابتو در بیارن.ولی من نمیدونم چجوری هست .
    لطفا راهنماییم کنید .
    باتشکر

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     ایرانیکارت هیچ خدماتی را برای پرداخت در سایت‌های شرط بندی انجام نمی‌دهد.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 42. سلام و خسته نباشید من تو بازی های آنلاین ۲۰۰ دلار برنده شدم و فقط حساب پی پال میخواد.شما میتونین راهنماییم کنین برداشت بزنم؟ درضمن پاسپورت ندارم.دوستی در خارج از ایران دارم آیا اون میتونه برام حساب باز کنه و چطور باهاش کا کرد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، جهت دریافت اطلاعات کامل و دقیق و راهنمایی جامع لطفا با مجموعه ایرانیکارت ( ۰۳۱۳۱۱۱۷) تماس حاصل فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 43. سقف واریز پی پال تا چقدر مثلا روزانه میشه یک شرکتی که توش کار میکنم پول واریز کنه یا بیشتر از ۸۰۰ دلار در هفته نیست اگه باشه لطفا راهنمایی کنید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   سقف واریز پی پال در ماه های اول ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار و در ماه های بعدی تا ۲۵۰۰ دلار در ماه قابل استفاده می‌باشد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 44. سلام من مقداری پول از یک بازی بدست اوردم امکانش هست بدون اینکه حساب پی پال افتتاح کنم پول رو به حساب شما بریزم و شما دست مزدتون رو ببرید و بقیه پول رو بحسابم واریز کنید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما، به اطلاع می‌رساند که معمولا بازی‌ها واریزی ندارند ولی برای دریافت حساب، می‌توانید در پنل سایت تیکت بزنید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • من وارد حساب پی پال شدم ولی میخواد یه شماره حساب بانکی براش بفرستم از بانک های خارج کشور ولی من حساب ندارم باید چیکار کنم؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی
     شما می‌توانید در خواست خود را در بخش کارت‌ها ثبت کرده و نسبت به تهیه کارت اقدام کنید.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 45. سلام خسته نباشید. برای بازی rise of kingdom میخوام خرید بزنم. از سایت وارد میشم که برای بازی خرید بزنم ولی وقتی وارد میشم همه چی هست جز این بازی. باید چیکار کنم
  چطوری از طریق شما برای این بازی خرید بزنم هر ماه ۲۵ دلار خرید دارم یا بیشتر. لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما، به اطلاع می‌رساند که برای کسب راهنمایی دقیق‌تر به مجموعه ایرانیکارت (۰۳۱۳۱۱۱۷) و داخلی ۲۰۱ تماس حاصل فرمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 46. سلام ببخشید
  من یه اکانت پی پال برای درامد میخام
  چیکار کنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما، به اطلاع می‌رساند با توجه به سقف دریافت درآمد خود در طی یک ماه، می‌توانید اقدام به افتتاح اکانت پپیال نمایید.
   برای انجام این کار می‌توانید در پنل سایت درخواست خود را ثبت کنید یا در صورت تمایل از مشاوره و راهنمایی‌های کارشناسان ایرانیکارت بهره‌‌مند شوید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 47. سلام خسته نباشید . من یه حساب پی پال نیمه وریفای بسازم بعد میتونم پولوشو انتقال بدم تو یه حساب پی پال ورفای شده

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   بهتر است اول حساب خود را کامل وریفای کرده و سپس به انتقال مبلغ اقدام نمایید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 48. سلام ببخشيد من يه بازي دارم كه مقداري پول برنده شدم ازم حساب پي پال ميخواد براي انتقال پول
  با حساب پي پال وريفاي شده ميشه ؟؟
  وايا اين امكانم هست وقتي پولا واريز شدن تبديل كنيم به ريال؟ يا فقط براي خريد هاي بين المللي ؟؟
  ممنون ميشم جواب بدين

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما، به اطلاع می‌رساند که برای دریافت جایزه نقدی خود از طریق پی پال، قطعا باید از پی پال وریفای شده استفاده نمایید.
   همچنین برای نقد کردن موجودی حساب پی پال خود، می‌توانید در پنل سایت تیکت بزنید تا توسط کارشناسان ایرانیکارت بررسی گردد.
   پایدار باشید.
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 49. سلام من میتونم تو امارات حساب پی پال درست کنم و از بازی هایی که انجام میدم واریز بشه و بعد تو امارات ازش خرید بکنم

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام وعرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند افتتاح اکانت پیپال به ادرس کشور امارات توسط مجموعه انجام می شود و شما می‌توانید مبالغ موردنظر خود را دریافت و سپس با استفاده از خدمات مجموعه اقدام به نقد کردن موجودی خود فرمایید.
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 50. سلام
  من چند تا سوال درباره ساخت اکانت پی پال داشتم
  1-پدر من ویزای داعم عمان داره و می تونم از اطلاعات اون برای ساخت حساب استفاده کنم؟
  2-در صورتی که مشخصات ویزا کارت , گرین کارت و … به حساب داده نشه میشه انتقال و دریافتی از این طریق (پی پال) انجام داد؟
  یعنی بتونیم پولی که تو پی پاله رو از طریق گیفت کارت افزایش بدیم در صورتی که کارت خارج روش نباشه
  یا بتونیم چیزی بخریم که درگاه پرداخت پی پال داشته باشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب شما در صورت داشتن پاسپورت معتبر قادر به ساخت اکانت پیپال خواهید بود.
   شایان ذکر است برای استفاده از خدمات پیپال مانند افزایش موجودی اکانت ،نقد کدرن موجودی اکانت و پرداخت روی سایت های خارجی نیاز است که اکانت شما با حداقل یک کارت اعتباری، وریفای شده باشد.
   برای این امر پیشنهاد می شود از خدمات مجموعه برای داشتن یک اکانت وریفای شده استفاده فرمایید.
   پیروز باشید.
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 51. سلام من اگه از طریق شما اکانت بخرم راحت میتونم تو سایتهای مزایده یا فری لنسینگ خرید فروش و یا کسب درآمد بکنم؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام وعرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند با توجه به مبلغ دریافتی شما در بازه زمانی یک ماه متفاوت می باشد.
   خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ثابت مجموعه داخلی ۴۵۰ تا ۴۵۶ تماس حاصل فرمایید
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام خسته نباشید ایا شما حساب پایپل درست میکنین و چقدر هست والا گیج شدم اگر برام درست کنین من چند تا بازی دارم ازش درآمد دارم کسب میکنم اما فهمیدم باید حساب پایپل داشته باشم و هزینش چجوریه ایا تلگرام و واتساب دارین

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی، برای ساخت حساب پی پال می‌توانید در پنل سایت تیکت ارسال فرمایید. هزینه ساخت حساب پی پال وریفای شده 34 دلار می‌باشد.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 52. سلام ،در کشور المان وانگلیس اقوامی دارم ،اگر بخواهم باوریفای حساب انها پی پال بسازم ،چکار باید بکنم واز انها چه اطلاعات بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما، به اطلاع می رساند جهت ساخت اکانت پیپال داشتن پاسپورت، یک آدرس ایمیل و پسورد، قبض و شماره جهت وریفای اکانت پیشنهاد می شود.
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 53. سلام خسته نباشید
  من می خوام درآمد کارهای هنری خودم رو به یه حساب پی پال برام واریز کنن آیا حساب پی پالی که از شما خریداری می کنم امکان واریز و برداشت پول رو هم برای من فراهم می کنه یا فقط برای خریدهای بین المللی قابل استفاده ست؟
  ممنون

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ضمن تشکر از توجه شما به اطلاع می رساند با توجه به سقف دریافتی خود در بازه زمانی یک ماه، امکان استفاده از اکانت های پیپال ایجاد شده توسط مجموعه را خواهید داشت.
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • اگر در آمد کار بیشتر از ۲۵۰۰ دلار باشه چه جوری میتونم از این پول توی ایران استفاده کنم؟

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام و عرض ادب
    کاربر گرامی
    در صورتی که امکان دریافت وجه با روش‌های دیگر را دارید، بهتر است به جای پی پال از روش های دیگری مثل پرفکت مانی استفاده نمایید.
    پایدار باشید
    ایرانیکارت

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 54. سلام. یعنی به صورت کاملا رایگان حساب پی پال درست میشه؟…

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و درود
   هزینه افتتاح اکانت پی پال 34 دلار است

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 55. میخواستم ببینم چطور میشه وجودی Paypal دید

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • روز شما بخیر
   وقتی وارد اکانت پی پال شوید در قسمت سامری همان صفحه اول در قسمت بالانس میتوانید مشاهده کنید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 56. سلام. من در گرافیک ریور ثبت نام کردم می‌خوام درآمد دلاری کسب کنم . موقع ثبت نام کشورم رو آذربایجان انتخاب کردم.
  برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده شما کدوم کشور و برای کاربر ثبت میکنید ؟
  اگه کشور در پی پال و انواتو مطابقت نداشته باشه احتمالش هست بعدا هویت جعلی در انواتو مشخص بشه و همه زحمات هدر بره؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و وقت بخیر
   اکانت های پی پال ما در کشور های جنوب شرقی آسیا ساخته میشود و موردی که شما اشاره کردید را اطلاع نداریم هر سایتی قوانین خاص خودش را دارد لذا میتوانید این مورد را از پشتیبانی آن سایت بپرسید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • سلام من در international global pay دلار دارم و فقط به صورت ایمیلی منتقل می‌شود امکان دارد این حساب را به یک حساب پی پل وصل کنم و قابلیت واریز وجه از اینترنشنال به پی پل ایجاد شود؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی، global pay واریزی انجام نمی‌دهد.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 57. سلام من اکانت پی پال دارم ولی نیاز به وریفای کردن دارم یعنی یک مستر کارت لازم دارم آن هم مجازی باید چه کار کنم؟؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام وعرض ادب
   دوست عزیز درصورتی که اکانت شما ازکشورهای آسیای شرقی باشد می توانید از کارت های مجازی مجموعه جهت وریفای اکانت پی پال خود استفاده نمایید. برای ثبت درخواست لطف کنید از منوی سمت راست پنل کاربری خود قسمت کارت ها سپس ویزا کارت هدیه ثبت درخواست کنید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 58. تیتر زدید طریقه ساخت رایگان حساب پی پل بعد گفتید بسپارید به ما بعد شما 34 دلار پول بابتش میگیرید این الان یعنی چی من متوجه نمیشم.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام وعرض ادب
   دوست عزیز نحوه ساخت اکانت توضیح داده شده است.اکانتی که مجموعه ارائه میدهد با یک کارت مجازی وریفای می شود و بعد از ان می توانید خرید فروش ارز پی پال خود را ازطریق مجموعه ما انجام دهید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   کاربرگرامی شما میتوانید درخواست خود را از طریق مجموعه ایرانیکارت انجام انجام دهید. کافی است وارد پنل ایرانیکارت خود شوید و از بخش سرویس ها درخواست افتتاح حساب پیپال ثبت بفرمایید.
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید.
   ۰۲۱۹۱۰۹۱۰۰۰
   شماره تلفن های دفترمرکزی:
   ۰۳۱۳۱۱۱۷

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
پی پال چیست؟ آموزش صفر تا صد حساب پی پال
حساب های بین المللی
پی پال چیست؟ آموزش صفر تا صد حساب پی پال
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید از سایتی خرید کنید یا در سایتی اشتراکی ایجاد کنید و ندانید بهترین و مطمئن‌ترین روش برای پرداخت هزینه کدام است. وقتی...
پرفکت مانی چیست ؟
حساب های بین المللی
پرفکت مانی چیست ؟
بعد از تحقیق در مورد پرداخت ارزی و شناخت انواع روش‌های آن مثل پرداخت با کیف پول الکترونیکی، نوبت به بررسی انواع کیف پول و کاربردهای آن می‌شود. پرفکت مانی...
چگونه paypal بسازیم؟
حساب های بین المللی
چگونه paypal بسازیم؟
با توجه به پیشرفت تکنولوژی، برقراری روابط اقتصادی و نقل و انتقالات مالی با کشورهای دیگر وابسته به اینترنت می‌باشد. یکی از مهم‌ترین لازمه‌های روابط مالی بین‌المللی ساخت اکانت پی...