021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نحوه ی استفاده از E-NUM و فعال سازی آن

تاریخ انتشار : 26 آذر 1399تاریخ بروزرسانی : 27 آذر 1399 کیف پول الکترونیک

اینام برنامه ای است که با کمک آن میتوانید بدون استفاده از اس ام اس به حساب وب مانی (Webmoney) خود متصل شوید و کار های مورد نظرخود را خیلی راحت تر انجام دهید. یکی از روش های افزایش نقل و انتقالات وب مانی، استفاده از اپلیکیشن E-NUM است. این اپلیکیشن عملکردی شبیه به برنامه Google Authenticator دارد و برای ایجاد تراکنش های رمزدار در حساب های وب مانی کاربرد دارد.
برای استفاده از E-NUM ابتدا داخل سایت اینام با ایمیل و شماره تلفن مخصوص خود ثبت نام کرده ، سپس بعد از تایید شدن ایمیل و تلفن به اپلیکیشن وارد شده و پس از تایید در برنامه وارد اکانت وب مانی میشویم ، داخل این ویدیو همه چیز خیلی دقیق تر و جامع تر تشریح شده است.

اپلیکیشن E-NUM مختص تراکنش های وب مانی طراحی شده است و برای سایر سیستم های پرداخت کاربرد ندارد. از طریق این اپلیکیشن برای انتقال یا خرید وب مانی، شما یک کد رمز دار دریافت خواهید کرد که این کد از طریق این اپلیکیشن ساخته خواهد شد. کد ساخته شده در اپلیکیشن بر اساس الگوریتمی خاص که هماهنگ با الگوریتم بکار گرفته شده در سرویس است تولید شده و دقیقا در آن بازه زمانی خاص، کد تولید شده توسط اپلیکیشن با کد تولید شده در وب سایت، یکی بوده و به این ترتیب تراکنش موفقیت آمیز خواهد شد.

در ویدئوی زیر، مهران زندی-مدیر دپارتمان کیف پول الکترونیک- به ما نحوه ی استفاده از اینام را آموزش میدهد. با توجه به اینکه نحوه ی استفاده از E-NUMو و فعال سازی آن از سوالات متداولی است که مشتریان ایرانیکارت در ارتباط با آن میپرسند، قطعا تماشای این ویدئو میتواند مفید بوده و استفاده از وب مانی را برای ما تسهیل نماید.

 

558 بازدید
نحوه ی استفاده از E-NUM و فعال سازی آن
اینام برنامه ای است که با کمک آن میتوانید بدون استفاده از اس ام اس به حساب وب...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید