021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نرخ حواله پوند به انگلیس

تاریخ انتشار : 14 آبان 1398تاریخ بروزرسانی : 19 اسفند 1399 حواله ها

راه های زیادی برای ارسال حواله پوند به انگلیس وجود دارد. به عنوان مثال می توان از حواله سوئیفت یا حواله وسترن یونیون استفاده کرد. هر یک از این روش ها کاربرد ها و مشکلات مختص به خود را دارند. اما اینکه کدام روش مناسب تر باشد، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگرچه به دلیل تحریم ها، استفاده از هیچ یک از این روش ها به صورت مستقیم امکان پذیر نمی باشد. برای آشنایی با شیوه ارسال حواله به انگلیس و نرخ حواله پوند به انگلیس در این مقاله همراه ما باشید.

نرخ حواله پوند به انگلیس

با توجه به وضعیت ناپایدار و تغییرات نرخ ارز های مختلف، نرخ حواله پوند به انگلیس متغیر خواهد بود. به همین دلیل نمی توان نرخ مشخصی برای حواله پوند اعلام نمود. در صورت تمایل به اطلاع از نرخ حواله پوند به انگلیس از دو روش می توانید استفاده نمایید. روش اول استفاده از خدمات پشتیبانی مجموعه ایرانیکارت می باشد. روش دوم بررسی نرخ در سایت ایرانیکارت می باشد. به این منظور باید در سایت ثبت نام کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید و از منوی سمت راست به حواله ها دیگر موارد حواله پوند رفته و با کلیک روی سفارش، از نرخ های حواله پوند به انگلیس و سایر حواله ها مطلع شوید.

نرخ های حواله پوند به انگلیس

کارمزد حواله پوند به انگلیس

همان طور که قبل تر اشاره شد، شیوه های مختلفی برای ارسال حواله پوند به انگلیس وجود دارد. این شیوه ها کارمزد های مختلف دارند. در برخی شرایط به دلیل تبدیل ارز این کارمزد حواله افزایش می یابد. با این اوصاف، یکی از به صرفه ترین و مناسب ترین راه ها برای ارسال حواله پوند، استفاده از حواله داخلی انگلیس یا حواله پوند سفید است. کارمزد ارسال این نوع حواله از طریق مجموعه ایرانیکارت معادل 35 پوند است. این روش از بین تمامی راه ها سریع تر و به صرفه تر است.

ارسال حواله پوند

به منظور حواله پوند از طریق ایرانیکارت از طریق لینک زیر اقدام نمایید. حواله پوند در ایرانیکارت تنها تنها به صورت حواله سفید نبوده و از سایر روش های موجود برای ارسال حواله نیز می توان استفاده کرد. برای ارسال حواله به انگلیس ، می توان از حواله وسترن یونیون یا ارسال حواله سویفت استفاده کرد. به علاوه برای انتقال ارز از انواع کیف پول الکترونیک نیز می توان استفاده کرد. زمان لازم برای ارسال حواله پوند سفید یک روز کاری می باشد.

نرخ حواله پوند به انگلیس

ارسال حواله به انگلیس

علاوه بر حواله پوند می توان به کشور انگلیس حواله ارزی مختلف ارسال نمود برای مثال برای ارسال حواله یورویی یا حواله دلار به انگلیس نیز می توان از روش هایی مثل وسترن یونیون، سوئیفت یا پی پال استفاده کرد. برای افرادی که نیاز به ارسال هر چه سریع تر حواله دارند، ارسال حواله وسترن یونیون مناسب تر است. اما افرادی که ترجیح می دهند برای ارسال حواله کارمزد کمتری پرداخت کنند، می توانند از پرداخت با پی پال استفاده کنند.

برای اطلاع از نرخ های حواله پوند به انگلیس با ایرانیکارت در ارتباط باشید.

1416 بازدید
نرخ حواله پوند به انگلیس
راه های زیادی برای ارسال حواله پوند به انگلیس وجود دارد. به عنوان مثال می توان از حواله...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید