021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

همکاری صرافی کوین بیس و اپل پی

تاریخ انتشار : 13 خرداد 1400تاریخ بروزرسانی : 30 آذر 1400 پرداخت های برنامه ای و درون برنامه ای

کاربران آیفون با کارت نقدی صرافی کوین بیس Coinbase امکان پرداخت خواهد داشت. همکاری صرافی کوین بیس و اپل پی این هفته در صدر اخبار قرار گرفت. Coinbase امکان پرداخت با اپل پی و گوگل پی را فراهم کرده است. امکان استفاده از کارت های نقدی کوین بیس برای کاربران اندروید به زودی در گوگلی پلی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

همکاری کوین بیس و اپل پی

علاوه بر این Coinbase در یک پست وبلاگش اعلام کرد که این هفته پاداش های نقدی را به افراد لیست انتظارش ارائه می دهد. در سال 2019 این قابلیت در اروپا فعال شده بود اما از الان در آمریکا (به جز هاوایی) در دسترس کاربران خواهد بود. دبیت کارت با تبدیل موجودی ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوینBTC ، 4/85٪ به فیات به کاربرانش اجازه می دهد در مکانی که کارت خوان وجود دارد با ارزهای دیجیتال خود خرید کنند. کوین بیس 4 درصد پاداش برای هولدرهای استلار XLM  و یک درصد برای بیت کوین در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانیم: آموزش کامل صرافی کوکوین

همه بیت کوین را بیشتر به عنوان یک سرمایه گذاری می شناسند تا اینکه از آن انتظار واسطه ای برای مبادله و روش های پرداخت استفاده کنند. ولی در آمریکا با وجود قوانین مالیاتی بیشتر پرداخت ها به سمت پرداخت با ارزهای دیجیتال می رود و  به زودی دیگر روش های پرداختی هم به استفاده از رمزارزها روی خواهند آورد. مستر کارت نیز قصد رونمایی از یک کارت اعتباری ارزهای دیجیتال با 3 درصد سود برای بیت کوین را دارد. قبل تر هم درباره پی پال و پشتیبانی آن از ارزهای دیجیتال اخبار خوبی منتشر شده بود.

 

 

27 بازدید
همکاری صرافی کوین بیس و اپل پی
کاربران آیفون با کارت نقدی صرافی کوین بیس Coinbase امکان پرداخت خواهد داشت. همکاری صرافی کوین بیس و...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید