021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پرفکت مانی برای چه کشوری است؟

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1401تاریخ بروزرسانی : 22 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه کیف پول الکترونیک

اگر شما هم می‌خواهید به نقل و انتقالات مالی بپردازید و یا در سایت‌های خارجی و بین المللی خرید کنید، یکی از گزینه‌های پیشنهادی به شما استفاده از پرفکت مانی می‌باشد. پرفکت مانی یک سیستم شناخته شده و محبوب است و از طرفی با توجه به اعمال تحریم‌های سایر سرویس‌ها مثل پی پال، ویزا کارت، مستر کارت و … استفاده از آن برای کاربران ایرانی مشکلات کمتری پیش رو دارد. اگر می‌خواهید با مزایای این کیف پول الکترونیک آشنا شوید و بیاموزید پرفکت مانی برای چه کشوری است این مقاله را بخوانید.

پرفکت مانی برای چه کشوری است؟

پرفکت مانی (Perfect Money) یکی از سیستم‌های بزرگ نقل و انتقال مالی است که با استفاده از آن علاوه بر انجام تراکنش‌ها می‌توانید به خرید و فروش در بسیاری از سایت‌های خارجی اقدام کنید. از آنجایی که بسیاری از سیستم‌های مالی مثل پی پال با توجه به اعمال تحریم‌ها استفاده از خدمات خود را در اختیار کاربران ایرانی نمی‌گذارند، ولی آن‌ها می‌توانند از خدمات پرفکت مانی بهره‌مند شوند.

دفتر مرکزی و رسمی پرفکت مانی در کشور سوئیس قرار دارد ولی با استفاده از آن می‌توان به تراکنش‌های مالی در سراسر دنیا پرداخت. یعنی با آن می‌توانید پول زیادی به سراسر جهان انتقال دهید یا کالا و سرویس‌های مورد نیاز خود را از سایت‌های خارجی و بین المللی خریداری نمایید.

یکی دیگر از کاربردهای مهم و اساسی پرفکت مانی این است که با آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و … کرده و از آن در جهت ذخیره ارزهای خود روی حساب الکترونیکی بهره‌مند شوید. همچنین پرفکت مانی امکان انتقال ارز به صورت آنلاین، دریافت دلار و یورو، خرید کالا از سایت‌های خارجی و انجام کسب و کارهای اینترنتی، دریافت سود ماهانه و … را در اختیار کاربران خود گذاشته است.

برای ساخت حساب پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. ساخت حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی برای چه کشوری است

مزایای استفاده از کیف پول پرفکت مانی

استفاده از پرفکت مانی علاوه بر  خدمات زیادی که در اختیار کاربران خود می‌گذارد، دارای مزیت‌های دیگری نیز می‌باشد از جمله:

مزایای استفاده از پرفکت مانی
امکان تبدیل ارزهای موجود در پرفکت مانی به سایر ارزها مثل دلار، یورو و …
مورد استفاده در هایپ‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، سیستم‌های هرمی و …
استفاده از بازاریابی تشویقی در این برنامه و دریافت پورسانت
خرید ارزهای دیجیتال و تبدیل آن‌ها به یکدیگر
قابلیت استفاده در وب سایت و اپلیکیشن‌های IOS و Android

پرفکت مانی برای چه کشوری است

استفاده از پرفکت مانی در ایران

همانطور که در قسمت قبلی هم اشاره کردیم، دفتر اصلی پرفکت مانی در سوئیس قرار گرفته و هیچ دفتر مرکزی و رسمی خاصی در ایران ندارد. یعنی پرفکت مانی در ایران دارای نمایندگی نمی‌باشد ولی چون کاربران ایرانی را تحریم نکرده و استفاده از خدمات آن به احراز هویت نیازی ندارد، بنابراین می‌توانید در هر جایی از دنیا که باشید به صورت حضوری و مجازی نسبت به ساخت اکانت و افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام نمایید. همچنین شما می‌توانید در ایران با استفاده از خدمات شرکت‌های واسط چون ایرانیکارت نسبت به خرید و فروش و افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام نمایید.

برای خرید و فروش پرفکت مانی می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید و فروش پرفکت مانی

خرید نهایی

با خواندن این مقاله با کاربردها و مزایای استفاده از پرفکت مانی آشنا شدید. همچنین آموختید پرفکت مانی برای چه کشوری است و برای استفاده از خدمات آن چگونه می‌توانیم اقدام کنیم. در صورتی که برای استفاده از خدمات پرفکت مانی به کمک و راهنمایی نیاز دارید، می‌توانید با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان و پشتیبانان ایرانیکارت خدمات کامل و جامعی در اختیار شما خواهند گذاشت.

27 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید