021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پیش بینی آینده چین لینک

تاریخ انتشار : 17 آبان 1400تاریخ بروزرسانی : 8 خرداد 1401 ارز های دیجیتال

ارز چین لینک در لیست وبسایت coinmarketcap در رتبه 15 قرار دارد. یک ارز دیجیتال پر پتانسل که مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان در خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌باشد. Chainlink واسطه‌ها را حذف می‌کند و به همه به صورت رایگان راه حل‌هایی را ارائه می‌دهد که مستقیماً با مشتری ارتباط برقرار می‌کند. در ادامه پیش بینی آینده قیمت چین لینک را تا سال 2025 از دیدگاه کارشناسان بررسی می‌کنیم.

چین لینک چیست و چگونه کار می‌کند؟

چین لینک چیست و چگونه کار می‌کند؟

قابل فهم‌ترین تعریف برای چین لینک Chainlink (LINK) این خواهد بود که چین لینک یک شبکه اوراکل کاملاً غیرمتمرکز است. یعنی تحت هیچ چارچوب قانونی قرار نمی‌گیرد و هدف اصلی آن به خوبی تعریف شده است تا قراردادهای هوشمند را با داده‌های دنیای واقعی پیوند دهد. چین لینک در سال 2017 طی یک ICO موفق به جمع آوری 32 میلیون دلار سرمایه شد. با توجه به مجموع عرضه 1 میلیارد توکن آن موفقیت خوبی کسب کرد.

برای خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک می توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک

 

توکن چین لینک Chainlink برای پرداخت به اپراتورهای گره به عنوان ارز دیجیتال اصلی استفاده می‌شود. همچنین به عنوان «یک توکن ERC-20» توصیف می‌شود که هدف دیگری از انتقال و فراخوانی تحت ERC-223 را انجام می‌دهد. این عملکرد امکان دریافت توکن‌ها را در یک تراکنش فردی فراهم می‌کند. پس از سال 2017، 35% از توکن‌های چین لینک در فروش توکن عمومی فروخته شد؛ 35% دیگر از توکن‌های LINK برای ایجاد انگیزه در اکوسیستم به اپراتورهای گره ارسال شد و 30% آن نیز برای توسعه در Chainlink باقی ماند.

 اکوسیستم چین لینک، تضمین می‌کند که شرکت‌کنندگان از مزایای عملکردی مبتنی بر بلاکچین بهره‌مند می‌شوند. پروتکل چین لینک با پشتیبانی یک توافق غیرمتمرکز پیشرفته و شبکه تقویت‌شده، قصد دارد به کاربران این امکان را بدهد که در پلتفرم‌های جایگزین برای اشتراک‌گذاری رسانه‌های دیجیتال در دسترس باشند و هر گونه نقش واسطه‌ها را حذف کنند. کل داده‌ها از طریق بلاک چین به صورت رمزنگاری ایمن می‌شوند. امنیت نیز یکی از ویژگی‌های اصلی Chainlink است. سیاست‌های حریم خصوصی در چین لینک معیاری مناسب برای رقابت با غول‌هایی مانند فیس‌بوک و یا گوگل خواهد بود که داده‌های شما را می‌فروشند و آن‌ها را مستعد دستکاری می‌کنند!

همکاری‌های اخیری که Chainlink با سازمان‌ها و شرکت‌های معروف انجام داده است عبارتند از: Celer ،Hedera ،Hashgraph ،Synthetix Zilliqa و … . این همکاری‌ها کمک زیادی به Chainlink در نوآوری‌ها و پیشرفت در پروژه‌ها کرده است.

بیشتر بخوانید: بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

قیمت چین لینک در آینده از نظر کارشناسان برتر وبسایت‌های تجزیه و تحلیل

در این قسمت نظرات کارشناسان برتر وبسایت‌های تجزیه و تحلیل را در مورد آینده چین لینک قرار داده ایم. اجازه دهید نگاهی دقیق به تحلیل کارشناسان داشته باشیم.

Gov Capital

Chainlink هم امتیازات کوتاه مدت و هم مزایای بالقوه بلند مدت دارد. قیمت Chainlink (LINK) ممکن است تا پایان 2025 به 215 دلار برسد.

Long forecast

Chainlink (LINK) تا پایان سال 2021 به شدت رشد خواهد کرد. با پیش بینی قیمت در آینده، گاوهای Chainlink ممکن است بازار را به دست بگیرند و قیمت کمی بالاتر رود، مثلاً تا سال 2024 در بهترین حالت به  227 دلار برسد.

Trading Beasts

پیش بینی می‌شود که قیمت Chainlink تا پایان سال 2021 به حدود 50 دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار 52 دلار و حداقل قیمت 42 دلار است. پیش بینی قیمت Chainlink برای پایان سال 2024، 82 دلار است.

Crypto Ground

طبق پیش‌بینی‌های Chainlink و تحلیل الگوریتمی، قیمت ChainLink (LINK) در سال 2025 حدود 76.56 دلار خواهد بود.

Wallet Investor

طبق پیش‌بینی‌های Chainlink، انتظار می‌رود قیمت در بلندمدت افزایش یابد و تا پایان سال 2021 به 73.69 دلار برسد.

Changelly

نرخ رشد چین لینک در کل سال 2021 در جهت مثبت خواهد بود و به تدریج از 30 دلار به 60 دلار تغییر خواهد کرد.

Libertex

قیمت Chainlink (LINK) ممکن است سرمایه گذاران را غافلگیر کند و به اوج قیمت خود در حدود 42 تا 52 دلار برسد.

Digital Coin Price

به نظر می‌رسد که Chainlink (LINK) روند مثبتی را نشان می‌دهد. این یک سرمایه‌گذاری سودآور بر اساس پیش بینی است. قیمت 1 لینک ممکن است تا پایان سال 2021 به 70.15 دلار برسد.

Reddit Community

در سال 2022 افزایش قیمت خواهد داشت و قیمت آن ممکن است از سقف 92.96 دلار عبور کند.

بیشتر بخوانید : پیش بینی آینده ارز پولکادات

پیش بینی قیمت چین لینک تا سال 2025

پیش بینی قیمت چین لینک تا سال 2025

نوسانات چین لینک مانند هر ارز دیجیتال دیگری است و لینک از این قاعده مستثنی نیست. با این حال، همه چیز به این بستگی دارد که یک دارایی کریپتو چگونه قیمت‌های بالا و پایین خود را مدیریت می‌کند. Chainlink در راه اندازی محصولات و پیشرفت‌های خود در طول زمان فعال بوده و به طور مداوم در حال رشد است. نقشه راه چین لینک برای بسیاری از تحلیلگران مناسب به نظر می‌رسد و این مورد به طور خودکار به تقاضای بیشتر برای توکن بومی آن، LINK تبدیل می‌شود.

سرویس‌های اوراکل Chainlink، بلاک‌چین‌های مختلف را قادر می‌سازد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با یکدیگر تعامل داشته باشند و این برای داده‌های بازار ارزهای دیجیتال نیز معتبر است. این کارکرد Chainlink را افزایش می‌دهد. این موضوع در الگوهای قیمتی Chainlink نیز منعکس شده است. Chainlink به عنوان یک پیشگام در راه حل‌های اوراکل، به عنوان یکی از 100 استارت آپ در فهرست آخرین پیشگامان فناوری خود توسط مجمع جهانی اقتصاد رتبه‌بندی شده است.

بیشتر بخوانید: آینده ارزدیجیتال سولانا (Solana)

پیش بینی آینده قیمت چین لینک تا پایان 2021

با توجه به تاثیر همه عوامل فوق بر روی Chainlink، به نظر می‌رسد که این ارز تا پایان سال عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. حتی اگر برخی محدودیت‌ها به دلیل‌عدم اتصال به منابع خارجی خاص وجود داشته باشد، در طی یک دوره زمانی، این موانع متعاقباً در backend حذف می‌شوند. Chainlink دارای قابلیت ذاتی برای گسترش قراردادهای هوشمند است که امکان دسترسی به داده‌ها را برای رویدادها، تراکنش‌ها و حرکت در همان روند فراهم می‌کند. قیمت لینک تا پایان سال به راحتی به 60 دلار خواهد رسید.

پیش بینی آینده قیمت چین لینک در 2022

بیش از 19000 نفر در حال حاضر به عنوان اپراتورهای گره زنجیره‌ای فعالیت می‌کنند و پروژه را در مسیر تبدیل شدن به یک شبکه اوراکل کاملا غیرمتمرکز قرار می‌دهند. ممکن است در ابتدای سال 20225 از مرز 75 دلار عبور کند.

پیش بینی آینده قیمت چین لینک در 2023

طی چند سال، پذیرش انبوه چین لینک شتاب بیشتری می‌گیرد و قیمت‌ LINK را به سمت پذیرش گسترده‌تر جامعه به بالای 100 دلار سوق می‌دهد تا رکورد جدیدی را ثبت کند. حتی در درازمدت نیز مطمئناً بازده خواهد داشت. مزیت اصلی این توکن این است که رقیب خاصی برای رقابت با آن وجود ندارد. عملکرد یک شبکه خوب فکر شده تحت تاثیر مغز متفکران پشت آن پروژه است.

پیش بینی آینده قیمت چین لینک در 2024

ممکن است یک اصلاح قیمت برای چین لینک وجود داشته باشد و آن را به سطوح حمایتی حدود 80 تا 90 دلار کاهش دهد. با این حال، روند صعودی همچنان برقرار است و انتظار می‌رود که LINK به قیمت 130 دلار در 2024 برسد.

پیش بینی قیمت چین لینک در 2025

فراتر از همه انتظارات، قیمت LINK مطمئناً به 150 دلار تا پایان سال 2025 خواهد رسید. افزایش قیمتی که هرگز قبلاً نداشته است. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که پیشرفت Chainlink به بیت کوین و اتریوم مرتبط است زیرا به هر حال یک توکن ERC-20 است. بسته به کاهش یا افزایش قیمت ممکن است نوساناتی وجود داشته باشد.

سخن آخر

Chainlink ارائه‌دهنده فعال پلتفرم‌های جایگزین برای اشتراک‌گذاری رسانه‌های دیجیتال است که هر گونه نقش واسطه‌ها را حذف می‌کند. به عنوان مثال، برای دانلود یک برنامه، باید پول پرداخت کنید یا از طریق سرویس‌های پلی استور یا اپ استور بروید. LINK واسطه‌ها را حذف می‌کند و به صورت رایگان راه حل‌هایی را ارائه می‌دهد که مستقیماً با مشتری ارتباط برقرار می‌کند. محتوا شفاف، امن و قابل اعتماد است.

اقتصاددانان جهان بالاخره متوجه می‌شوند که سیستم‌های مالی فعلی ناقص و ناپایدار هستند. جهان به یک ارز دیجیتال بسیار پایدارتر و قابل اعتمادتر نیاز دارد. چین لینک به تدریج توجه سرمایه گذاران را به دست آورده است. کارشناسان نیز آن را فرصتی عالی برای Chainlink می‌دانند و احساس می‌کنند که گسترش شبکه آن از طریق مشارکت، پتانسیل چین لینک را چندین برابر می‌کند. آن‌ها احساس می‌کنند این مشارکت‌ها و پیشرفت‌ها به عنوان یک کاتالیزور در حرکت این قیمت ارز دیجیتال بر روی نقشه جهان عمل می‌کنند.

این مطلب صرفا برای افزایش آگاهی شما عزیزان تهیه شده است و جنبه آموزشی دارد. ایرانیکارت مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوای آموزشی نخواهد داشت.

 

361 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید