021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پیش بینی قیمت اتریوم: اتریوم چه آینده ای دارد؟

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1399تاریخ بروزرسانی : 28 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

ارز دیجیتال اتریوم یکی از پر نوسان ترین ارزهای دیجیتال تا به امروز بوده است. اما این نوسانات تا کی ادامه خواهد داشت؟ چه آینده در انتظار این ارز دیجیتال معروف می باشد؟ قیمت آینده اتریوم چیست؟ در این مقاله با پیش بینی قیمت اتریوم همراه ما باشید و ببیند آینده ارز اتریوم به چه صورت خواهد شد. شاید خرید اتریوم راهی برای سرمایه گذاری بهینه باشد.

چه آینده ای در انتظار ارز اتریوم است؟

سایت Crypto Rating یک تجزیه و تحلیل همه جانبه و پیش بینی دقیق از قیمت اتریوم بر اساس الگوریتم های یادگیری ماشین ارائه کرده است. معامله گران و سرمایه گذاران مشتاق بینش عمیقی نسبت به پیش بینی قیمت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می باشند. در این الگوریتم ها پارامترهایی نظیر الگوهای اساسی رفتاری و بی نظمی، ارزیابی شرایط فعلی، حجم معاملات و نوسانات را در نظر گرفته می شود. با توجه به این موارد و شاخص های موجود سرمایه گذاران و معامله گران می توانند در مورد مناسب ترین زمان برای ورود/خروج از بازار تصمیم گیری کنند.

قبل از بررسی دقیق عمق قیمت فعلی و پیش بینی آینده اتریوم و ارائه یک پیش بینی قیمت دقیق به سرمایه گذاران بالقوه ارزهای دیجیتال و کسانی که به تازگی وارد این حوزه شده اند توصیه می شود که همیشه به شاخص نوسانات (VIX) توجه جدی داشته باشند. این شاخص یکی از ابزارهای اصلی درک و تجزیه و تحلیل نوسانات بازار را نشان می دهد. یک عامل مهم که باید هنگام تدوین استراتژی های تجاری و سرمایه گذاری برای دوره های زمانی مختلف مورد توجه قرار گیرد.

ارز دیجیتال اتریوم

این شاخص از داده های موجود در بازار واقعی برای نشان دادن تخمین نوسانات آینده اتریوم استفاده می کند. بنابراین وسیله ای برای ارزیابی تمایلات بازار و کاهش خطرات فراهم می کند. این شاخص نوسانات قیمت ماه به ماه را در محدوده 10٪ نشان می دهد. از شاخص نوسانات (VIX) در بورس اوراق بهادار و ارز و همچنین الگوریتم پیش بینی قیمت ارائه شده در یان مقاله استفاده می شود. زیرا این شاخص دارای قابلیت اطمینان و اثربخشی اثبات شده است. علاوه بر تخمین های نوسانات ارائه شده توسط VIX، این الگوریتم از انحرافات متعددی که در محدوده تعیین شده رخ می دهد، برای ارائه دقیق ترین پیش بینی قیمت برای اتریوم استفاده می کند.

مقادیر VIX نشان می دهد که قیمت اتریوم وارد دوره بی ثباتی و افزایش نوسانات شده است. بنابراین معامله گران و سرمایه گذاران باید این بازار را از نزدیک رصد کنند و به منظور به حداقل رساندن ضرر و به حداکثر رساندن سود ریسک های موجود را مدیریت کنند.

ارز دیجیتال معروف

پیش بینی قیمت اتریوم در آینده

قیمت فعلی اتریوم 315.96 دلار است که میانگین حجم معاملات روزانه آن 35,369,457,077 دلار است و مقدار در گردش آن 111,941,928 ETH  می باشد. الگوریتم های یادگیری ماشین پیاده سازی شده مشخص کردند که اتریوم در روز آینده حدود 25.26٪ افزایش خواهد یافت و هدف نهایی قیمت آن 395.77 دلار تعیین شده است. این پیش بینی مبتنی بر مقادیر شاخص نوسانات و چندین شاخص اصلی دیگر و همچنین تجزیه و تحلیل جامع الگوها و مشخصات حجم است.

با استفاده از همان رویکرد تحلیلی در یک بازه زمانی بزرگتر و تعیین فاکتور های مهم دیگر مانند سرمایه در بازار، حجم معاملات هفتگی و داده های تاریخی مرتبط با این بازار، این الگوریتم پیش بینی قیمت مشخص کرده است که در زمان یک هفته، قیمت اتریوم به 408.96 دلار خواهد رسید. این جهش یک حرکت 29.43٪ صعودی از موقعیت فعلی خود با 315.96 دلار است.

با این اوصاف خرید اتریوم در این شرایط شاید بهترین تصمیم باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات ایرانیکارت نسبت به خرید و فروش اتریوم اقدام کنید:

خرید و فروش اتریوم

این الگوریتم پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال، که از آخرین تحولات در زمینه هوش مصنوعی استفاده می کند، پیش بینی کرده که در طی یک ماه ارزش اتریوم به 30.42٪ خواهد رسید. در شش ماه، قیمت اتریوم به صورت صعودی به رشدی با 73.98٪ خواهد رسید، که مطابق با جهت کلی حرکت قیمت این ارز دیجیتال می باشد.

با تجزیه تحلیل بیشتر بازار ارزهای دیجیتال و مخصوصا بازار اتریوم احتمال اینکه قیمت ارز اتریوم از امروز تا یک سال آینده به 672.41 دلار برسد بسیار زیاد است. این جهش نشان دهنده رشد صعودی برابر 112.81٪ می باشد. طبق این الگوریتم به هوش مصنوعی، تغییر قیمت سالانه اتریوم را به شرح زیر تعیین می کند:

  • در سال 2021 ، اتریوم حدود 672.41 دلار قیمت خواهد داشت.
  • در سال 2022 ، معامله گران شاهد افزایش $ 1127.32 دلار خواهند بود.
  • در سال 2023 ، قیمت اتریوم 2091.40 دلار پیش بینی می شود.
  • در سال 2024 ، اتریوم به 4079.38 دلار سفر خواهد کرد.
  • در سال 2025 ، قیمت اتریوم به 7869.97 دلار خواهد رسید.

پیش بینی کوتاه مدت قیمت اتریوم

نمودار قیمت اتریوم

پیش بینی بلند مدت قیمت اتریوم

نمودار آینده اتریوم

بازار ارزهای دیجیتال به ویژه پس از بحران های اخیر ممکن است نوسانات دیگری نیز داشته باشد. با توجه به زیرساخت های اتریوم و این تحلیل ها، سرمایه گذاری بلندمدت در این بازار می تواند تاثیرگذار باشد. با تحلیل آینده اتریوم به خوبی می توانید مناسب ترین زمان برای ورود یا خروج از این بازار را شناسایی کنید و به حداکثر شود در مدت کوتاهی دست پیدا کنید.

با توجه به تحلیل ها و پیش بینی های ارائه شده آیا فکر خرید اتریوم و سرمایه گذاری در این بازار پر نوسان در ذهن شما به وجود نیامد؟ آیا شما آینده دیگری برای اتریوم متصور هستید؟ آیا قصد خرید و فروش اتریوم را ندارید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

 

7454 بازدید
پیش بینی قیمت اتریوم: اتریوم چه آینده ای دارد؟
ارز دیجیتال اتریوم یکی از پر نوسان ترین ارزهای دیجیتال تا به امروز بوده است. اما این نوسانات...
4.53 از 15 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید