021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

آینده ارز دیجیتال کاردانو تا سال 2050

25 بهمن 1399 ارز های دیجیتال

اگر به فکر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، شاید بد نباشد که به کاردانو به عنوان یک گزینه نگاه کنید. نوسانات و سرمایه گذاری های این ارز دیجیتال نشان می دهد که می تواند یکی از ارزهای دیجیتال آینده دار باشد. به همین دلیل به یک گزینه بالقوه برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. اما واقعا چه آینده ای در انتظار ارز دیجیتال کاردانو است؟ در این مقاله همراه ایرانیکارت باشید و پیش بینی قیمت کاردانو را بخوانید.

کاردانو چیست؟

ارز دیجیتال کاردانو Cardano اولین راه حل غیر متمرکز بلاکچین است که توسط peer بررسی می شود و ADA رمز ارز آن است که از این پروتکل پشتیبانی می کند. کاردانو و ADA توسط بنیانگذار سابق اتریوم، چارلز هوسکینسون Charles Hoskinson ایجاد شده است. این بلاکچین نسل سوم تلقی می شود و متفاوت از بیت کوین یا بسیاری دیگر می باشد. کاردانو که در سپتامبر 2017 راه اندازی شد، به سرعت خود را وارد لیست برترین ارزهای دیجیتال کرد. کاردانو از یک زبان برنامه نویسی استفاده می کند که بومی زیرساخت های نظامی و سایر صنایع خیلی حساس است و این امر برای بسیاری از بخش ها بسیار ارزشمند و جالب می کند. همچنین ممکن است برای جلوگیری از جعل و تقلب در آینده استفاده شود.

تحلیل تکنیکال کاردانو

 • سال 2017: کاردانو با موفقیت فوق العاده ای وارد بازار شد. برای کمک به دریافت بودجه برای توسعه پروژه، تیم Cardano در طول ICO خود بیش از 63 میلیون دلار سرمایه جمع کرد. طی هفته اول از زمان راه اندازی، ADA رشد چشمگیری را تجربه کرد. از نظر ارزش اوج گرفت و تا 1 اکتبر 2017 بیش از 600 میلیون دلار سقوط کرد. این ارز به سرعت در بسیاری از برترین صرافی های ارز دیجیتال فهرست شد. در 29 نوامبر 2017، ارزش این کوین بیش از 142.4 درصد افزایش یافت و محدودیت بازار خود را به 3.5 میلیارد دلار رساند.
 • سال 2018: در اوایل ژانویه 2018، ارزش کاردانو به بالاترین قیمت یعنی 1.162 دلار رسید و در بازار بیش از 33 میلیارد دلار به اوج خود رسید.

آینده ارز دیجیتال کاردانو

 • سال 2019: نیمه اول سال 2019 برای کاردانو(ADA) بسیار مثبت بود. در ابتدا پس از رسیدن به 0.05 دلار تا تاریخ 9 ژانویه، قبل از یافتن پشتیبانی قیمت کاردانو تا 0.035 دلار در 6 فوریه کاهش یافت. پس از آن خریداران علاقه بیشتری به این ارز نشان دادند و ADA را در 3 آوریل به 0.10 دلار رساندند. کاردانو پس از بازپرداخت جزئی به 0.057 دلار ، پنج بار تلاش کرد مقاومت 0.10 دلار را بشکند. در 26 ژوئن 2019 ، ADA موفق شد به 0.11 دلار برسد. اما فروشندگان وارد عمل شدند و قیمت را پایین کشیدند. بقیه سال برای کاردانو ناخوشایند بود. فقط در ماه دسامبر بود که ADA در 0.03 دلار حمایت یافت.
 • سال 2020: در یک روند نزولی، ADA در ژانویه با قیمت 0.03 دلار ادامه داد. با تغییرات خاص، قیمت در اواسط فوریه به 0.06 دلار رسید. بعدا قیمت کاردانو رو به زوال گذاشت. به طرز حیرت انگیزی، قیمت در مارس با سقوط بازار ارز دیجیتال به دلیل شیوع Covid-19 به 0.02 دلار کاهش یافت. با بهبود مداوم ، قیمت در پایان جولای به 0.15 دلار رسید. سپس قیمت تا پایان سپتامبر دوباره به 0.07 دلار کاهش یافت. علاوه بر این با ادامه رشد صعودی بیت کوین ، قیمت در پایان ماه نوامبر رشد کرد و به طرز چشمگیری به 0.17 دلار رسید. با برخی تغییرات، ADA سال 2020 را با قیمت معاملات 0.17 دلار به پایان رساند.

پیش بینی قیمت ADA

اکنون باید ایده بهتری از پیش بینی قیمت کاردانو برای سال 2021 و بعد از آن داشته باشید. پس از خواندن این مقاله، بهتر است آخرین بار خلاصه ای از بهترین پیش بینی های را ببینید که به ترتیب سالانه لیست شده است:

 • پیش بینی قیمت کاردانو در 2020 – 0،40 دلار برای هر سکه (قیمت بالا)
 • پیش بینی قیمت کاردانو در 2021 – 10 تا 25 دلار برای هر سکه (قیمت بالا)
 • پیش بینی قیمت کاردانو در 2025 – 150 دلار برای هر سکه (قیمت بالا)
 • پیش بینی قیمت کاردانو در 2030 – 150 تا 200 دلار برای هر سکه (قیمت بالا)
 • پیش بینی قیمت کاردانو در 2040 – 150 تا 200 دلار برای هر سکه (قیمت بالا)
 • پیش بینی قیمت کاردانو در 2050 – 400 دلار برای هر سکه (قیمت بالا)

ارز دیجیتال کاردانو خرید ارز دیجیتال کاردانو با استفاده از خدمات ایرانیکارت

خرید و فروش کاردانو

آینده ارز دیجیتال کاردانو تا سال 2050

هنگام خرید باید از آینده ارز دیجیتال کاردانو باخبر باشید که بدانید سود می کنید یا ضرر. برای اینکه از سود خود مطمئن شوید هم باید تحلیل انجام دهید و هم از پیش بینی ها با خبر باشید. در این قسمت پیش بینی قیمت ارز Cardano را در سال های آینده بخوانید.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2021

کاردانو به عنوان اتریوم ژاپن شناخته می شود که توسط بنیانگذار اتریوم، Charles Hoskinson تاسیس شده است و طبق گزارش، 95٪ از کوین های ADA در اختیار مردم ژاپن است. در سال 2017، کاردانو در عرض دو ماه از 0،02 دلار به 1،27 دلار رسید. این یک رشد 6250 درصدی است. طبق میانگین پیش بینی ها، ADA از ابتدای سال 2021 روند صعودی خواهد داشت. Cardano به بالاترین افزایش قیمت خود در طول سال پی خواهد برد و ممکن است یک بالاترین رکورد جدید در تمام دوران ثبت کند. در پایان سال 2021، ADA می تواند به 10 دلار برسد. اگر تاریخ تکرار شود، ممکن است که بالاترین قیمت ADA در این چرخه بازار چیزی بین دو عدد 10 الی 25 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2022

ارز دیجیتال ADA سال 2022 را با قیمت 12 دلار آغاز می کند. اگر روی پیشرفت های خاصی متمرکز شود و سرمایه گذاران بیشتری را به خود جلب کند، قیمت می تواند به اوج های جدیدتری برسد. کاردانو ممکن است تا پایان سال 2022 حدود 22 دلار معامله کند.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2025

در سال 2025، کاردانو پس از گذر از یک بازار خرس، باید چرخش صعودی بعدی بازار را تجربه کند. به خاطر داشته باشید که کوین هایی با مارکت کوچک می توانند به عنوان استارت آپ های مرحله اولیه شناخته شوند که باید در یک بازار شلوغ و پر جمعیت ادامه حیات دهند. بیشتر آنها می میرند و هرگز به اهدافی که در ابتدا در نقشه راه خود تعیین کرده اند، نمی رسند.

اگر کاردانو تا سال 2025 زنده بماند، باید ارزش خود را ادامه دهد و خود را به روشی اصیل جدا کند. اگر این اتفاق بیفتد، می توان انتظار داشت که ارز دیجیتال کاردانو از لحاظ ارزش حتی بیشتر رشد کند، حتی اگر پویایی چرخه های بازار، کشش فعلی خود را حفظ کند، حتی ممکن است از قیمت 150 دلار هم بگذرد. متناوبا بسیار ممکن است که شاهد این باشید که کاردانو بخار خود را از دست می دهد و بنابراین ارزش و سقف بازار را از دست دهد. اگر این اتفاق بیفتد (و احتمال این سناریو بسیار بیشتر است) کاردانو ممکن است به یک مقدار نزدیک به صفر برسد.

پیش بینی قیمت ارز ada

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2040

2040 در مورد پیش بینی قیمت ADA تفاوت چندانی ندارد. با گذشت سالها ، شاهد توسعه و پذیرش قابل توجهی از فناوری بلاکچین خواهیم بود و ارزهای دیجیتال نقش بسزایی در برنامه های جهانی دارند. به عنوان یک بستر قرارداد هوشمند، می توان انتظار داشت که ADA برای توسعه هوش مصنوعی مهم باشد و به طور بالقوه برنامه های دیگری را نیز ارائه دهد. در این مرحله ، دشوار است بگوییم که آیا ارزش این ارز رشد بیشتری خواهد کرد زیرا چیزی بالاتر از 200 دلار ، سقف بازار را در بالاترین حد غیر واقعی قرار می دهد. به طور کلی مشابه پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2030، انتظار داریم سکه یا به بالاترین سطح صعود کند (در این حالت 200 دلار) یا به یک مقدار نزدیک به صفر کاهش یابد.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2050

آینده ارز کاردانو از هر نوع بسیار دشوار است زیرا درک بیشتر ما از گرایش های تاریخی قیمت، احساسات بازار و مفروضات ذهنی ناشی می شود. این امر هنگام پیش بینی قیمت ADA بدون هیچ نوع ردیاب یا ماشین حساب قیمت، حتی دشوارتر می شود. به این ترتیب فقط می توانیم تصور کنیم که دو سناریو اینجا بازی شوند:

 • یکی اینکه کاردانو همچنان رشد می کند که تکامل فناوری ما بیشتر بر فناوری قرارداد هوشمند تأکید می کند. در این حالت ، ارزش ADA می تواند بیش از 400 دلار در هر سکه باشد.
 • مورد دیگر این است که کاردانو جای خود را به سیستم عامل های قرارداد هوشمند آینده دار دیگری می دهد که برای جایگزینی اتریوم مبارزه می کنند. بدیهی است که این سناریو بیشتر محتمل است زیرا در کمتر از 2 سال مشاهده کرده ایم که کل در دسترس بودن سکه ها تقریبا 70٪ رشد می کند. در این حالت ، قیمت آن راکد می ماند یا به سطوح قیمتی نزدیک به صفر کاهش می یابد.

کلام آخر

توجه به این نکته مهم است که این پیش بینی قیمت ها بر اساس فرضیات ذهنی ما است که از رویدادهای تاریخی در بازارهای رمزنگاری ناشی می شود. هیچ مدرک قابل توجهی وجود ندارد که نشان دهد که این آینده برای ارز کاردانو اتفاق بیفتد. بنابراین مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، خود را بیشتر آموزش دهید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

26469 بازدید
آینده ارز دیجیتال کاردانو تا سال 2050
اگر به فکر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، شاید بد نباشد که به کاردانو به عنوان یک...
4.67 از 21 رای ثبت شده

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید