021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پیش بینی قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۴۰

تاریخ انتشار : 29 تیر 1399تاریخ بروزرسانی : 28 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

از زمان سومین هاوینگ بیت کوین، قیمت بیت کوین در حدود 9 هزار دلار معلق بوده است. در واقع پس از هاوینگ پاداش بلوک ها از 12.5 BTC به 6.25 BTC کاهش یافت. انتظار می رفت که پس از هاوینگ، قیمت بیت کوین به صورت صعودی افزایش یابد. اما همانظور که از نمودارهای قیمت بیت کوین مشخص است پس از هاوینگ این ارز دیجیتال تغییر چندانی نکرده است. اما اکنون نشانه هایی از احیا شدن قیمت آن از نظر سطح مقاومت و پشتیبانی و همچنین معاملات از خود نشان داده است. در این مقاله قصد داریم که پیش بینی قیمت بیت کوین را از مراجع مختلف بررسی کنیم.

پیش بینی آینده بیت کوین از نظر تریدرها

در این قسمت قصد داریم بفهمیم پیش بینی آینده بیت کوین برای سال 2020 و 5 سال آینده چیست. از آنجایی بیت کوین بازار بی ثباتی را تجربه می کند برای پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال معروف دانش کافی داشته باشید. در صورتیکه دانش کافی داشته باشید به راحتی می توانید دز حوزه ارز های دیجتال سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید. بیایید نگاهی به پیش بینی های معروف بیت کوین بیاندازیم:

۱- Tom Lee

تام لی Tom Lee بنیانگذار و رئیس تحقیقات Fundstrat معتقد است که بیت کوین می تواند 100٪ بازده را در سال 2020 به سرمایه گذاران خود تحویل دهد. او معتقد است که ممکن است پس از نمه دوم سال 2020 حداکثر 27000 دلار باشد.

۲- Max Keiser

Max Keizer یکی از طرفداران دو آتیشه بیت کوین می باشد که پیش بینی خوش بینانه ای را ارائه داده است. وی مبنی بر اینکه بیت کوین موانع بسیاری بر سر راه دارد و ممکن است مسیر طولانی را طی کند پیش بینی کرده که قیمت بیت کوین ممکن است به 400 هزار دلار برسد.

تحلیل قیمت بیت کوین

۳- Bobby Lee

بابی لی Bobby Lee مدیر عامل اولین صرافی چینی BTCC پیش از این گفته بود که 20 سال طول میکشد تا BTC به یک میلیون دلار برسد. اما اکنون پیش بینی وی کاملا تغییر کرده است. بابی لی بنیانگذار BTCC و برادر شارلی خالق لایت کوین پیش بینی بسیار صعودی را ارائه داد اما با وجود آن شروع به نزولی کرد. وی پیش بینی کرده که بیت کوین ممکن است از اواخر سال 2020 تا سال 2021  به قیمت 333000 دلار خواهد رسید و سپس در سال 2023 تا قیمت 41000 دلار سقوط خواهد کرد. وی تصریح کرد که سرمایه بازار ممکن است به 7 تریلیون دلار برسد ، که ممکن است از مارکت کپ فراتر رود. وی حتی خاطرنشان کرد بیت کوین منجر به ثبات قیمت و نقدینگی جهانی در سالهای آینده خواهد شد.

۴- John McAfee

جان مک آفی John McAfee یکی از علاقه مندان به بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. وی خیلی خوش بینانه پیش بینی کرده که تا پایان سال 2020 بیت کوین به 1 میلیون دلار خواهد رسید.

۵- Tim Draper

تیم دراپر ، یکی از سرمایه داران مشهور بازار سرمایه گذاری پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند تا سال 2023 حدود 5٪ بازار ارز را اشغال می کند. او خوشبین است که قیمت بیت کوین تا سال 2023 به 250،000 دلار برسد.

پیش بینی آینده بیت کوین

۶- Bloomberg

یک تحلیلگر بلومبرگ پیش بینی کرده بود که بیت کوین امسال به 20 میلیارد دلار برسد و این مورد حمایت بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

حال که پیش بینی تریدرهای مختلف را خواندید بد نیست که اندکی ریسک کنید و در این بازار پرنوسان سرمایه گذاری کنید. برای این کار میتوانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده کرده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید:

خرید بیت کوین

برای مطالعه بیشتر مقاله 5 دلیل افزایش قیمت بیت کوین را بخوانید.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021

بیت کوین عملکرد بسیار خوبی داشته است و این باعث تعجب بازار شده است. اکنون معامله گران و سرمایه گذاران در وضعیتی قرار دارند که در تلاش هستند تا از بهره‌برداری بهینه استفاده کنند. هرچه معاملات بیشتر باشد ، قیمت نیز بیشتر خواهد شد. علاوه بر این همانطور که می دانیم بیت کوین ها گردش کمی دارند، یعنی تعداد آنها به 21 میلیون بیت کوین محدود است که تاکنون 17 میلیون آن استخراج شده است. علاوه بر این چندین کشور مانند ایالات متحده ، ژاپن و کره جنوبی با ایجاد بازارهای تنظیم شده ای که ممکن است آزادانه و ایمن عمل کند تمایل شدید به ادغام بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در سیستم های مالی خود را نشان داده اند. تا پایان سال 2021 ، قیمت بیت کوین به 23499 دلار خواهد رسید.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2022

ممکن است بیت کوین تا سال 2022 رشد غیرمنتظره ای را تجربه کند و قیمت آن سه برابر شود. بیت کوین ممکن است توسط توده های جهانی به عنوان مقرون به صرفه ترین سیستم پرداخت که بدون دردسر است پذیرفته شود. به هر حال بیت کوین خیلی دور از ذهنیت ارزهای فیات نیست ، و بسیاری از کشورهای توسعه یافته ممکن است سریعتر از بقیه شاهد تغییر باشند. با توجه به پایدار بودن پیشرفت ها ممکن است تا سال 2022 بیت کوین به 32000 دلار برسد.

پیش بینی آینده بیت کوین bitcoin

پیش بینی قیمت بیت کوین 2025

پیش بینی قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت بیت کوین برای مدت طولانی با یک سرمایه گذاری 5 ساله حدود 385.450281٪ افزایش ارزش خواهد داشت. این بدان معناست که در سال 2025 قیمت بیت کوین پیش بینی شده است که در حدود 50044.6 دلار باشد. ممکن است بیت کوین در سال 2025 قیمت 50 هزار دلاری را نیز لمس کند که می تواند بازار ارزهای دیجیتال را به کلی متفاوت برساند.  مطابق پیش بینی ها و تحلیل های بیت کوین بدون هیچ گونه مدعی نزدیکی در جایگاه شماره یک قرار می گیرد.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2030

ممکن است قیمت بیت کوین بصورت نمایی رشد کند زیرا شرایط پرداخت ممکن است تغییر کند و به همین ترتیب وجه مبادله نیز تغییر می کند. ممکن است بخش بزرگی از مغازه ها و فروشگاه ها وجود داشته باشد که به جای فیات، بیشتر روی سیستم پرداخت بیت کوین کار می کنند. تا سال 2030 بیت کوین حتی می تواند مظهر سیستم پول مدرن باشد و ممکن است به حدود 52000 دلار برسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2040

تا سال 2040 بیت کوین ممکن است به صورت تصاعدی در سراسر جهان افزایش پیدا کند. نوآوری های جدید زیادی وجود خواهد داشت و ممکن است بیت کوین نوآوری های جدید خود را داشته باشد که می تواند این امر را ملزم تر کند. تا سال 2040 ارزش بیت کوین ممکن است به حدود 60 هزار دلار برسد.

بزرگترین حرکت در تاریخ قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در کل نوسانات زیادی را تجربه کرده است. در ماه دسامبر سال 2017 قیمت بیت کوین نزدیک به 20000 دلار و پس از آن در آوریل 2018 به 7000 دلار و تا نوامبر 2018 زیر 3500 دلار رسیده است. امسال رشد پایدار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را تجربه خواهید کرد. طبق نظر علاقه مندان و تریدرها بیت کوین در نهایت قصد دارد به قیمت های بیشتری درآینده برسد. با این تفاسیر اگر این پیش بینی ها به واقعیت تبدیل شوند بد نیست که اکنون به خرید بیت کوین فکر کنید و دست به کار شوید.

آیا تاکنون به خرید و فروش ارزهای دیجیتال فکر کرده اید؟ آیا تجریه خرید یا فروش بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال را داشته اید؟ لطفا تجربیات و نظرات خود را در قیمت نظرات با ما درمیان بگذارید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

 

8455 بازدید
پیش بینی قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۴۰
از زمان سومین هاوینگ بیت کوین، قیمت بیت کوین در حدود 9 هزار دلار معلق بوده است. در...
4.75 از 8 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
  1. سلام.لطفا راهنمايي كنيد .من پول ندارم يك دانه بيت كوي بخرم.به نظر شما با دو ميليون چه ارزي بخرم كه تا 10 سال ديگه سود ميكنه؟؟؟

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟