021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آینده دوج کوین؛ پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2030

تاریخ انتشار : 9 دی 1400تاریخ بروزرسانی : 10 مهر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه ارز های دیجیتال

در حالی که مردم درباره خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم و دیگر آلت کوین ها صحبت می کنند، بعضی از کریپتوکارنسی ها رشدی عجیب و غریب داشته اند. ارز دوج کوین نشان داده است ارزها بر پایه جوامع حمایتی خود می توانند به رشد غیر قابل پیش بینی برسند. اینفلوئنسر کوین نام دیگری که به دوج کوین اختصاص داده اند حاکی از این است که آینده ارز دوج کوین و افزایش یا کاهش قیمت Dogecoin در آینده قطعا وابسته به عوامل بسیاری خواهد بود. عواملی که همه در محدوده منطق و تحلیل های بنیادی نمی گنجد و  بیشتر رفتاری هیجانی دارد. در این نوشته با ایرانیکارت همراه باشید و پیش بینی قیمت دوج کوین را از نگاه تحلیل گران روز دنیا بخوانید.

معرفی دوج کوین

دوج کوین چیست؟ دوج کوین Dogecoin  یک ارز peer-to-peer است که برای شما امکان ارسال آنلاین پول را به راحتی فراهم می کند. دوج کوین درست از زمان راه اندازی (6 دسامبر 2013) تا کنون مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. این ارز دیجیتال از بلاکچین خود استفاده می کند و توسط بسیاری از کیف پول ها و مبادلات پشتیبانی می شود. این ارز که از ابتدا به عنوان یک شوخی توسط بیلی مارکوس و اورگان و جکسون پالمر معرفی شده بود مسیر متفاوتی از آنچه برایش پیش بینی می شد پیش گرفت. مقایسه رشد قیمتی دوج کوین در هفت سال ابتدایی آن ما را برای پیش بینی قیمت دوج کوین در آینده راهنمایی خواهد کرد.

قیمت دوج کوین در آینده

تحلیل تکنیکال دوج کوین از 2013 تا 2021

۲۰۱۳: Dogecoin برای اولین بار در دسامبر ۲۰۱۳ با ۰.۰۰۰۶ دلار با سرمایه ۳.۵ میلیون دلار شروع به کار کرد. به مدت یک سال Dogecoin در یک مسیر صعودی قرار داشت و رشدی دو برابر داشت.

۲۰۱۴: سال ۲۰۱۴ برای Dogecoin خیلی سال خوش یمنی نبود. ارزهای رمزپایه جدیدی مانند NEO، Stellar و Monero در بازار ظاهر شدند و توجه معامله گران را به سمت خود جلب کردند. دراین سال قیمت DOGE به ۰.۰۰۰۱ دلار کاهش یافت و بسیاری را نسبت به قیمت دوج کوین در اینده مردد کرد.

۲۰۱۵: جکسون پالمر یکی از بنیان گذاران دوج کوین در سال ۲۰۱۵ به طور غیر منتظره‌ای پروژه را ترک کرد. توضیح او درباره ترک دوج کوین این بود که ترجیح می‌دهد روی جنبه‌های تکنیکی بلاکچین تمرکز کند. با انتشار این خبر بسیاری مرگ قریب الوقوع دوج را پیش بینی کردند اما این اتفاق نیفتاد و آینده ارز دوج کوین بر خلاف تحلیل‌ها رقم خورد. DOGE تا دسامبر ۲۰۱۵ با قیمت ۰.۰۰۰۱۴ دلار معامله شد.

۲۰۱۷: تا سال ۲۰۱۷ از محدوده قیمت ۰.۰۰۰۲-۰.۰۰۰۳ دلار عبور نکرد. اما بسیاری از مردم برای پرداخت‌های شخصی این کوین را خریداری کردند و سرمایه آلت کوین رشد کرد. ارزش دوج کوین در بهار ۲۰۱۷ به طرز چشمگیری افزایش یافت و به ۰.۰۰۳ دلار رسید. در کمال تعجب DOGE در پایان سال ۲۰۱۷ به ۰.۰۰۷ دلار رسید.

۲۰۱۸: بعد از اینکه بسیاری از کشورهای آسیایی سخت گیری‌های خود در زمینه آلت کوین‌ها را شروع کردند قیمت این کوین‌ها با کاهش چشمگیری روبه رو شد. اما این موضوع خلل چندانی به کار دوج کوین وارد نکرد و قیمت آن به ۰.۰۱۷ دلار رسید. دوج کوین سال ۲۰۱۸ را با قیمت. ۰.۰۰۲ دلار به پایان برد.

۲۰۱۹: دوج با اندکی افزایش قیمت، بازار را در حدود ماه ژوئیه تا ۰.۰۰۴ دلار همراهی کرد، اما بعداً تا پایان سه ماهه سوم بسیاری از بازدهی خود را از دست داد. Dogecoin در پایان دسامبر ۲۰۱۹ با ۰.۰۰۲۰ دلار معامله شد.

۲۰۲۰: در ابتدای ژانویه معاملات دوج با قیمت ۰.۰۰۲ دلار شروع شد و سال ۲۰۲۰ را با قیمت ۰.۰۰۴ دلار به پایان رساند.

۲۰۲۱: قیمت دوج در سال ۲۰۲۱ راکد بوده است. در ماه مه ۲۰۲۱، قیمت دوج کوین به بالاترین حد خود یعنی ۰.۷۳۷۶ دلار رسید و سرانجام سال ۲۰۲۱ را با قیمت ۰.۱۷۱۳ به پایان رساند.

برای مطالعه بیشتر مقاله آینده ارز دیجیتال شیبا اینو را مطالعه کنید.

آیا دوج کوین به 1 دلار خواهد رسید؟

پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال ۲۰۳۰

در این بخش پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال ۲۰۳۰ آورده شده است.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال ۲۰۲۲

انتظار می‌رود که قیمت دوج کوین شتاب از دست رفته خود را بازیابی کند و به سمت سطح مقاومت ۰.۱۲۱۲ دلاری حرکت کند. طبق پیش‌بینی کارشناسان برای قیمت دوج در سال ۲۰۲۲، قیمت دوج کوین ممکن است تا پایان سال از ۰.۰۷ دلار عبور کند. بالاترین قیمت پیش‌بینی‌شده برای سال ۲۰۲۲ حدود ۰.۰۹ دلار و کم‌ترین قیمت حدود ۰.۰۲ دلار است.

پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2026

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال ۲۰۲۳

به گفته کارشناسان، قیمت دوج کوین ممکن است روند صعودی تدریجی را ادامه دهد و طبق داده‌های پیش بینی کارشناسان برتر، تا اواسط سال ۲۰۲۳، می‌تواند از ۰.۱دلار عبور کند. بالاترین قیمت پیش‌بینی‌شده برای سال ۲۰۲۳ حدود ۰.۲ دلار و حداقل‌ترین حالت، ممکن است حدود ۰.۰۶ دلار است.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال ۲۰۲۴

قیمت دوج کوین ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۴ از ۰.۴ عبور کند. بالاترین قیمت پیش‌بینی‌شده برای سال ۲۰۲۴ حدود ۰.۴۵ دلار و پایین‌ترین قیمت برای آن حدود ۰.۰۸ دلار است. توجه کنید که این نتایج پیش بینی شده لزوما منعکس کننده پتانسیل سود بلندمدت نیست.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال ۲۰۲۵

دوج کوین در سال ۲۰۲۵ حداکثر ممکن است بتواند قیمت ۰.۶ دلار را لمس کند. در حداقل‌ترین حالت نیز تا ۰.۲ دلار ممکن است سقوط کند. طبق پیش‌بینی، قیمت ارز دوج کوین احتمالا تا پایان سال ۲۰۲۵ حدود ۰.۴ دلار معامله شود.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال ۲۰۲۶
طبق پیش‌بینی بلندمدت، برای قیمت دوج کوین افزایش قیمت تا حدود ۰.۷۵ دلار یعنی ATH قبلی آن در سال ۲۰۲۶ پیش‌بینی می‌شود.

خرید و فروش دوج کوین

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال ۲۰۳۰

با توجه به روند فعلی، به نظر می‌رسد که قیمت دوج کوین چند سال طول می‌کشد تا از ۱ دلار عبور کند. البته ممکن است ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه شود که به عنوان روش پرداخت بتوان از آن استفاده کرد. این نوع اخبار منجر به افزایش ارزش ارز دیجیتال دوج کوین می‌شود. با توجه به شرایط فعلی بازار، باید انتظار نوسانات زیاد قیمت در دوج کوین را داشته باشید. پیش‌بینی قیمت کارشناسان برای سال ۲۰۳۰ این است که قیمت آن تا پایان سال ۲۰۳۰ از سطح ۰.۹۰ دلار عبور می‌کند و به ۰.۸۸ تا ۰.۹۹ دلار می‌رسد. پیش‌بینی قیمت دوج برای سال ۲۰۳۰ امیدوارکننده به نظر می‌رسد چرا که مشارکت و همکاری ارزش بیشتری دوج کوین داده است. به صورت کلی برای دهه آینده پیش بینی می‌شود که میانگین قیمت دوج به ۱ دلار برسد.

سخن آخر

تجربه شما در خرید و فروش ارزهای دیجیتال چگونه بوده است؟ از چه طریقی اقدام به سرمایه گذاری کرده اید؟ در سرمایه گذاری روی آلت کوین ها آیا بخت با شما یار بوده است؟ منتظر شنیدن تجربیات و نظرات شما هستیم.

برای اطلاع از تحلیل های تکنیکال دوج کوین، مقاله تحلیل تکنیکال دوج کوین را مطالعه کنید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

42601 بازدید
آینده دوج کوین؛ پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2030
در حالی که مردم درباره خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم و دیگر آلت...
4.41 از 37 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. نه توصیه ای دارم برا عزیزان و نه ارزهای دیجیتال رومیشود صد در صد تحلیل کرد.بنده یک کاسب و فروشنده هستم و تقریبا ۱۵سال داخل خرید وفروش هستم .سال ۹۱یه دوست فرهنگی داشتم که یک پیشنهاد به بنده داد و گفت اینهمه پول خرج بیخودی میکنی بیا و ۵۰۰هزارتومان بیت کوین بخر برا اینده ات نه با این پول ورشکست میشی نه هم میتونی با این مقدار کار انچنانی کنی ….بلاخره من گفتم بابا بیت کوین چیه ولش کن طلا بخرم حداقل میدونم تو مشتمه گوش ندادم و تا به خودم اومدم و ارزهای دیجیتال توسعه پیدا کردن دیگه نتونستم بخرم که حتی اگه سالهای بعد هم میخریدم الان مولتی میلیاردر بودم…..و الان هم به نرخ ۲۰۰۰تومان ۴هزار دوج خریدم و این پول رو کلا نادیده گرفتم که بعدا افسوس نخورم و از قافله عقب نمونم سیگنال نمیدم ولی به نظرم ادم باید یک درصد فکر کنه که شاید این ارز هم مثل اتریوم یا بیت یا …..دیگه صعودکنه و سالهای اینده زندگی منو متحول کنه….انشالله همه ایرانیان عزیز به سود میلیاردی برسن ….یا حق…

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این که تجربه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سال 1396 خریدمش و در میانه افزایش قیمت در قیمت 0.4 فروختم که تونستم باهاش ماشین بخرم
  از سودش باز توی .3 خرید کردم که هنوز توی ضرره
  این ارز به پروژه ها وابستگی داره و فعلا ایلان ماسک میتونه مجددا نه با توییت هاش بلکه با پروژه های واقعی پرداخت از قبیل حق عضویت استارلینک یا پرداخت شارژ تسلا به اوج برسوندش

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. سلام
  دوج. کوین آخره برج 2سال 1401 و برج 3سال 1401 صعودی میشه وبرج 4 یه کم نزول و برج 5و 6 و 7 نزول برج 8 و9صعود و 10 و 11 نزول، آخره 12 و برج 1 و 2 و 3 سال بعد صعود
  البته اگه جنگ. یا کشوری با حرف یا تحریم یا…. روش اثر نذاره

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام . من پارسال اين ارز را به قيمت 14800 خريد كردم و بي گمان در ضرر هستم . اما دلم بسيار روشن به اين ارز هست و يقين دارم رشد چشمگيري خواهد داشت و غافلگير خواهيد شد .

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. دوج واحد پول خواهد شد و یک دوج ثابت خواهد ماند یک دوج=یک دلار آمریکا

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. باسلام دوستان عزیز دوج کوین تا سال ۲۰۲۵به ۵۰دلار ودر سال ۲۰۳۰به ۲۵۰دلار خواهد رسید .ویکی از رم ارزهای محبوب جهان خواهد شد .

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. بسیار مناسبه برای سرمایه گذاری.. دوج کویین جزو ارزهای اینده دار هستش.. دراز مدت سرمایه گذاری کنید.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. با سلام. رکورد داج بالای 70 سنته. بعد از اون کم کم پایین اومد و حدود 24 تا 28 سنت تقریبا ثابته، پس رمزارز با ثباتیه حتی اگه رشد چندانی نداشته باشه و نباید نگران سقوطش بود. از این نظر برا افرادی که ریسک پذیری بالایی ندارن مناسبه. ضمن اینکه منم معتقدم که آینده خوبی داره.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. سلام اگر بصورت ساده در باره خرید پیت کوین توضیح بدهید .ممنون میشم .میخام خرید کنم.ولی وارد نیستم.اکر از آقایان و خانمها بصورت ساده در باره پیت کوین مطالب مورد نیز برای خیدار را بنویسد بسیار ممنون میشم.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین و نحوه خرید آن به مقاله آموزش کامل بیت کوین مراجعه کنید.
   به یاد داشته باشید که بازار رمز ارزها بسیار پر ریسک است و نیاز به سرچ و کسب اطلاعات زیاد دارد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. حمایت های اقای ایلان ماسک تاثیر بسیار زیادی در رشد دوج داشته و خواهد داشت و همچنین بنا بر گمانه زنی ها قرار واحد پرداخت اینترنت ماهواره ای در سراسر دنیا بشه در اینده ببسیار نزدیک انفجار در رشد دوج کوین دور از تصور نیست. با درود

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ممنون از این که نظرات خود را با ما در میان گذاشتید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. سلام.بیت کوین با دوج قابل مقایسه نیستن.دوج هرگز ب قیمت بیت کوین نمیره‌.قطعا دوج رشد خوبی پیش رو داره ولی ب قیمت کوین نمیرسه.چون بیت کوین استخراجش محدوده.حدودا ۱۲درصد هم استخراج بشه ۱۰۰درصدش پر میشه تکمیل میشه.ولی دوج کویین بی نهایت هستش.یعنی هر چقدر استخراج بشه تمومی نداره این باعث میشه ک رشد چشم گیری نداشته باشه مثل بیت کویین.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. با سلام بنظر بنده دوج کوین در آینده بسیار نزدیک به 20دلار خواهد رسید مقایسه دوج کوین با بیت کوین رو ببینید.بیت کوین را کسی نمیشناخت تا اینکه رمزارزها مشهورتر شدند واین خود باعث پیشرفت بیت کوین شد حال که همه با رمز ارزها آشنا هستند واولین رمز ارزی که به طور ناگهانی پیشرفت کرد که تمام انسانهای مشهور رو به سمت خودش کشاند.بیت کوین رشد 90درصدی خود را کرده مردم دنبال هیجان و پیشرفت هستند دوج کوین و اتریوم و اتریوم کلاسیک جز اصلی ترین رمزارزها خواهند بود که طی 3سال پیش رو با رشد وحشتناکی رو برو میشوند و این را در چندین ماه گذشته ثابت کرده اند

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 13. سلام این که خیلی طبیعی است تا پنج سال آینده دوج کوین رکورد خواهد زد و شاهد رشد چشمگیری خواهد شد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 14. با سلام.
  دوستان عزیز پیش بینی قسمت صرفا با حدس و گمان انجام نمیشه.مقدار دوج کوین چقدره؟ … مطمعنم همه میدونین که بی انتها هستش. مقدار سکه در گردشش رو هم میدونین…. اینو دقت کنین که با همین مقدار دوجی که الان فروخته شده و با قسمت ۳۰ سنت الان حجم دارایی دوج بالای ۴۰ میلیارد دلار رفته. برای رسیدن به ۱ دلار باید نزدیک به ۱۳۰ میلیارد جذب کنه اونم با همین مقداری که فروخته شده و هر روز هم داره تعداد دوج های در گردش بیشتر میشه که این میتونه قیمت رو کاهش بده . چون دوج با توجه به اینکه نهنگ های زیادی داره و ریسک سرمایه گذاری رو بابا میبرند مارکت کپ اون الان در بالاترین مقداره خودش قرار داره….. از یک طرف دیگه ارزهای خیلی خوبی هر روزه وارده بازار میشن و ارزهای قبلی هم که پروژه دارند هر روز پیشزفت میکنند. و سرمایه ارزهای دیگه رو که برنامه خاصی ندارند جذب میکنند. مطمئن باشین با این شرایط دوج تا اخر ۲۰۲۱ اگه پروژه ای ارائه نکنه قیمتش خیلی پایینتر از این میاد .اقای ایلان ماسک هم پوله خوبی از دوج به جیب زده و احتمال زیاد به سراغ یه کوین ارزون دیگه میره که باز همین کارو انجام بده. این صحبت های که کردم اصلا بحث جانب داری از یک کوین یا بد گفتن در مورد یک کوین خاص نیست. میتونین خودتون برین توی کریپتو کالندر . یا کوین مارکت کل ببینین.
  میبخشین که وقت گرانبهاتون رو گرفتم. انشالله که همه بتونن از بازار کریپتو با سود گذر کنند. موفق و موید باشید.
  سادات

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 15. من دیگاهم اینست دوج به ۲ دلار نخواهد رسید واز ۱ دلار بیشتر خواهد شد نهایتا ۱/۹یک دلار ۹۰سنت بیشتر نخواهد شد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 16. سلام مطمئن هستم دوج کوین روزی به بیت کوین خواهد رسید و اونروز خیلی دیر نیست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • دوج کویین می تواند در ۵ سال آینده جایگاه خوبی در بین ارزها دانست اما ۲۰ دلار کمی جاطلبانه است اما دور از ذهن نیست

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام
    ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • فکرت قدیمی نباشه الان همه چیزشده اینترنتی دنیای دیجیتال هست روزی میرسه که هیچ پول کاغذی دستت نگیری یه روزیم میرسه که دوج قیمتش ازبیتکوین بیشتره

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 17. من فکر میکنم آینده دوج کوین جا پای بیت کوین خواهد گذاشت و در هشت سال آینده دیدن رقمها و ارزش امروزش فقط یک خاطره خواهد بود از گذر عمر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • ببینین اگر منطقی بخوایم فکر کنیم دوج کوین برای سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر بگیریم،ضمنن گزینه خوبی به نظر نمیرسه ،
    و بیشتر برای کوتاه مدته
    درضمن به دلیل استخراج نامحدود این آلت کوین دوست داشتنی و محبوب احتمال افت ان زیاد هست مونده به تبلیغ سلبریتی های عزیز ولی پیش بینیش تا سال اینده شاید به ۲۰ دلار هم برسه

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟