021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آینده دوج کوین؛ پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2026

9 دی 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه ارز های دیجیتال

در حالی که مردم درباره خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم و دیگر آلت کوین ها صحبت می کنند، بعضی از کریپتوکارنسی ها رشدی عجیب و غریب داشته اند. ارز دوج کوین نشان داده است ارزها بر پایه جوامع حمایتی خود می توانند به رشد غیر قابل پیش بینی برسند. اینفلوئنسر کوین نام دیگری که به دوج کوین اختصاص داده اند حاکی از این است که آینده ارز دوج کوین و افزایش یا کاهش قیمت Dogecoin در آینده قطعا وابسته به عوامل بسیاری خواهد بود. عواملی که همه در محدوده منطق و تحلیل های بنیادی نمی گنجد و  بیشتر رفتاری هیجانی دارد. در این نوشته با ایرانیکارت همراه باشید و پیش بینی قیمت دوج کوین را از نگاه تحلیل گران روز دنیا بخوانید.

معرفی دوج کوین

دوج کوین چیست؟ دوج کوین Dogecoin  یک ارز peer-to-peer است که برای شما امکان ارسال آنلاین پول را به راحتی فراهم می کند. دوج کوین درست از زمان راه اندازی (6 دسامبر 2013) تا کنون مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. این ارز دیجیتال از بلاکچین خود استفاده می کند و توسط بسیاری از کیف پول ها و مبادلات پشتیبانی می شود. این ارز که از ابتدا به عنوان یک شوخی توسط بیلی مارکوس و اورگان و جکسون پالمر معرفی شده بود مسیر متفاوتی از آنچه برایش پیش بینی می شد پیش گرفت. مقایسه رشد قیمتی دوج کوین در هفت سال ابتدایی آن ما را برای پیش بینی قیمت دوج کوین در آینده راهنمایی خواهد کرد.

قیمت دوج کوین در آینده

برای مطالعه بیشتر مقالات اتریوم چیست؟ و بیت کوین چیست؟ به صورت آموزش کامل در اختیار شما قرار گرفته است.

تحلیل تکنیکال دوج کوین از 2013 تا 2020

2013: Dogecoin برای اولین بار در دسامبر 2013 با 0.0006 دلار با سرمایه 3.5 میلیون دلار شروع به کار کرد. به مدت یک سال Dogecoin در یک مسیر صعودی قرار داشت و رشدی دو برابر داشت.

2014: سال 2014 برای Dogecoin خیلی سال خوش یمنی نبود. ارزهای رمزپایه جدیدی مانند NEO ، Stellar و Monero در بازار ظاهر شدند و توجه معامله گران را به سمت خود جلب کردند. دراین سال قیمت DOGE به 0.0001 دلار کاهش یافت و بسیاری را نسبت به قیمت دوج کوین در اینده مردد کرد.

2015: جکسون پالمر یکی از بنیان گذاران دوج کوین در سال 2015 به طور غیر منتظره ای پروژه را ترک کرد. توضیح او درباره ترک دوج کوین این بود که ترجیح می دهد روی جنبه های تکنیکی بلاکچین تمرکز کند. با انتشار این خبر بسیاری مرگ قریب الوقوع دوج را پیش بینی کردند اما این اتفاق نیفتاد و آینده ارز دوج کوین بر خلاف تحلیل ها رقم خورد. DOGE تا دسامبر 2015 با قیمت 0.00014 دلار معامله شد.

2017: تا سال 2017 از محدوده قیمت 0.0002-0.0003 دلار عبور نکرد. اما بسیاری از مردم برای پرداخت های شخصی این کوین را خریداری کردند و سرمایه آلت کوین رشد کرد.ارزش دوج کوین در بهار 2017 به طرز چشمگیری افزایش یافت و به 0.003 دلار رسید. در کمال تعجب DOGE در پایان سال 2017 به 0.007 دلار رسید.

2018:  بعد از اینکه بسیاری از کشورهای آسیایی سخت گیری های خود در زمینه آلت کوین ها را شروع کردند قیمت این کوین ها با کاهش چشمگیری روبه رو شد. اما این موضوع خلل چندانی به کار دوج کوین وارد نکرد و قیمت آن به 0.017 دلار رسید. دوج کوین سال 2018 را با قیمت.0.002 دلار به پایان برد.

2019: دوج با اندکی افزایش قیمت ، بازار را در حدود ماه ژوئیه تا 0.004 دلار همراهی کرد ، اما بعداً تا پایان سه ماهه سوم بسیاری از بازدهی خود را از دست داد. Dogecoin در پایان دسامبر 2019 با 0.0020 دلار معامله شد.

2020: در ابتدای ژانویه معاملات دوج با قیمت 0.002 دلار شروع شد و سال 2020 را با قیمت 0.004 دلار به پایان رساند.

2021 قیمت دوج در سال 2021 راکد بوده است. در ماه مه 2021، قیمت دوج کوین به بالاترین حد خود یعنی 0.7376 دلار رسید و سرانجام سال 2021 را با قیمت 0.1713 به پایان رساند.

برای مطالعه بیشتر مقاله آینده ارز دیجیتال شیبا اینو را مطالعه کنید.

آیا دوج کوین به 1 دلار خواهد رسید؟

آیا دوج کوین به 1 دلار خواهد رسید؟

با توجه به روند فعلی، به نظر می‌رسد که قیمت Dogecoin چند سال طول می‌کشد تا از 1 دلار عبور کند. همچنین ممکن است چندین ویژگی جدید به آن اضافه شود که به شما امکان می‌دهد روش پرداخت بهتری را برنامه ریزی کنید. این نوع اعلامیه‌ها منجر به افزایش ارزش یک ارز دیجیتال می‌شود. با توجه به بیماری همه گیر کرونا، می‌توانید انتظار تغییرات ناگهانی بازار دوج کوین را با اوج‌ها و فرودهای زیاد داشته باشید. در یک تحلیل قیمت میان‌مدت تا بلندمدت، Dogecoin مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر در یک روند متفاوت بوده است.

پیش‌بینی قیمت Dogecoin در آینده مطمئناً امیدوارکننده به نظر می‌رسد، زیرا ارز دیجیتال مبانی نسبتاً قوی برای سرمایه‌گذاری‌های آینده را نشان می‌دهد. مشارکت و همکاری ارزش بیشتری به زنجیره‌های خرده‌فروشی می‌افزاید و منجر به بهبود پذیرش ارزهای دیجیتال می‌شود. بر اساس پیش بینی‌ها برای دهه آینده قیمت DOGE ممکن است به مرز 1 دلار برسد.

پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2026

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2021

بر اساس پیش‌بینی‌های قیمت Wallet Investor، معامله‌گران می‌توانند در سال‌های آینده شاهد حرکت مثبت روند قیمت دوج کوین باشند. طبق تحلیل تکنیکال، افزایش قیمت در بلندمدت انتظار می‌رود. پیش بینی قیمت دوج کوین در طولانی مدت به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمت دوج کوین می‌تواند در سال‌های آینده به بالاترین حد خود برسد. فقط بررسی پیش بینی قیمت Dogecoin یا تحلیل تکنیکال برای سرمایه‌گذاری آتی کافی نیست. اینجاست که تحلیل بنیادی و فنی DOGE وارد عمل می‌شود.

طبق پیش‌بینی قیمت Dogecoin در سال گذشته، داده‌های CryptoNewsZ نشان می‌دهد که به دلیل پشتیبانی مداوم افراد مشهور، پیش‌بینی می‌شود که به روند خود ادامه دهد. طبق پیش بینی یک ساله Dogecoin، قیمت DOGE به دلیل فروش گسترده اخیر در بازار کریپتو پیش بینی می شود تا پایان سال جاری از 0.27 دلار عبور کند.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2022

انتظار می‌رود قیمت Dogecoin شتاب از دست رفته خود را بازیابد و به سمت سطح حمایت قبلی 0.3 دلار در ابتدای سال 2022 حرکت کند. طبق پیش‌بینی در سال 2022، قیمت Dogecoin (DOGE) ممکن است تا پایان سال بالای 0.33 دلار معامله شود. بالاترین پیش‌بینی‌شده برای سال 2022 ممکن است حدود 0.336 دلار و در حداقل ترین حالت، ممکن است حدود 0.28 دلار باشد.

پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2026

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2023

به گفته کارشناسان، قیمت Dogecoin (DOGE) ممکن است روند صعودی تدریجی را ادامه دهد و طبق داده های پیش بینی ما، تا پایان سال 2023، می تواند از 0.41 دلار عبور کند. بالاترین قیمت پیش‌بینی‌شده برای سال 2023 بیش از 0.42 دلار و در حداقل ترین حالت، ممکن است حدود 0.34 دلار باشد.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2024

قیمت ممکن است تا پایان سال 2024 به 0.46 دلار برسد. بالاترین قیمت پیش‌بینی‌شده برای سال 2024 حدود 0.48 دلار و پایین ترین قیمت ممکن است حدود 0.42 دلار باشد.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2025

دوج کوین حداکثر ممکن است بتواند قیمت 0.58 دلار را لمس کند. در حداقل ترین حالت نیز تا 0.49 دلار ممکن است سقوط کند. طبق پیش‌بینی، قیمت ارز دوج کوین احتمالا تا پایان سال 2025 حدود 0.60 دلار معامله شود.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2026
طبق پیش‌بینی بلندمدت قیمت Dogec، افزایش قیمت در حدود 0.73 دلار یعنی ATH قبلی آن در سال 2026 پیش‌بینی می‌شود.

سخن آخر

پیش‌بینی قیمت دوج کوین در آینده مطمئناً امیدوارکننده به نظر می‌رسد، زیرا این ارز دیجیتال برنامه های نسبتاً قوی برای سرمایه‌گذاری‌های آینده نشان می‌دهد. مشارکت و همکاری ارزش بیشتری به آن بخشیده و منجر به بهبود پذیرش بیشتر آن می‌شود. برخی برای دهه آینده پیش بینی می‌کنند که قیمت DOGE ممکن است به مرز 1 دلار برسد.

تجربه شما در خرید و فروش ارزهای دیجیتال چگونه بوده است؟ از چه طریقی اقدام به سرمایه گذاری کرده اید؟ در سرمایه گذاری روی آلت کوین ها آیا بخت با شما یار بوده است؟ منتظر شنیدن تجربیات و نظرات شما هستیم.

برای اطلاع از تحلیل های تکنیکال، مقاله تحلیل تکنیکال بیت کوین و آلت کوین ها را مطالعه کنید.

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

42416 بازدید
آینده دوج کوین؛ پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2026
در حالی که مردم درباره خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم و دیگر آلت...
4.39 از 36 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. باسلام دوستان عزیز دوج کوین تا سال ۲۰۲۵به ۵۰دلار ودر سال ۲۰۳۰به ۲۵۰دلار خواهد رسید .ویکی از رم ارزهای محبوب جهان خواهد شد .

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. بسیار مناسبه برای سرمایه گذاری.. دوج کویین جزو ارزهای اینده دار هستش.. دراز مدت سرمایه گذاری کنید.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. با سلام. رکورد داج بالای 70 سنته. بعد از اون کم کم پایین اومد و حدود 24 تا 28 سنت تقریبا ثابته، پس رمزارز با ثباتیه حتی اگه رشد چندانی نداشته باشه و نباید نگران سقوطش بود. از این نظر برا افرادی که ریسک پذیری بالایی ندارن مناسبه. ضمن اینکه منم معتقدم که آینده خوبی داره.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، از این که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام اگر بصورت ساده در باره خرید پیت کوین توضیح بدهید .ممنون میشم .میخام خرید کنم.ولی وارد نیستم.اکر از آقایان و خانمها بصورت ساده در باره پیت کوین مطالب مورد نیز برای خیدار را بنویسد بسیار ممنون میشم.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین و نحوه خرید آن به مقاله آموزش کامل بیت کوین مراجعه کنید.
   به یاد داشته باشید که بازار رمز ارزها بسیار پر ریسک است و نیاز به سرچ و کسب اطلاعات زیاد دارد.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. حمایت های اقای ایلان ماسک تاثیر بسیار زیادی در رشد دوج داشته و خواهد داشت و همچنین بنا بر گمانه زنی ها قرار واحد پرداخت اینترنت ماهواره ای در سراسر دنیا بشه در اینده ببسیار نزدیک انفجار در رشد دوج کوین دور از تصور نیست. با درود

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   ممنون از این که نظرات خود را با ما در میان گذاشتید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 6. سلام.بیت کوین با دوج قابل مقایسه نیستن.دوج هرگز ب قیمت بیت کوین نمیره‌.قطعا دوج رشد خوبی پیش رو داره ولی ب قیمت کوین نمیرسه.چون بیت کوین استخراجش محدوده.حدودا ۱۲درصد هم استخراج بشه ۱۰۰درصدش پر میشه تکمیل میشه.ولی دوج کویین بی نهایت هستش.یعنی هر چقدر استخراج بشه تمومی نداره این باعث میشه ک رشد چشم گیری نداشته باشه مثل بیت کویین.

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 7. با سلام بنظر بنده دوج کوین در آینده بسیار نزدیک به 20دلار خواهد رسید مقایسه دوج کوین با بیت کوین رو ببینید.بیت کوین را کسی نمیشناخت تا اینکه رمزارزها مشهورتر شدند واین خود باعث پیشرفت بیت کوین شد حال که همه با رمز ارزها آشنا هستند واولین رمز ارزی که به طور ناگهانی پیشرفت کرد که تمام انسانهای مشهور رو به سمت خودش کشاند.بیت کوین رشد 90درصدی خود را کرده مردم دنبال هیجان و پیشرفت هستند دوج کوین و اتریوم و اتریوم کلاسیک جز اصلی ترین رمزارزها خواهند بود که طی 3سال پیش رو با رشد وحشتناکی رو برو میشوند و این را در چندین ماه گذشته ثابت کرده اند

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 8. سلام این که خیلی طبیعی است تا پنج سال آینده دوج کوین رکورد خواهد زد و شاهد رشد چشمگیری خواهد شد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 9. با سلام.
  دوستان عزیز پیش بینی قسمت صرفا با حدس و گمان انجام نمیشه.مقدار دوج کوین چقدره؟ … مطمعنم همه میدونین که بی انتها هستش. مقدار سکه در گردشش رو هم میدونین…. اینو دقت کنین که با همین مقدار دوجی که الان فروخته شده و با قسمت ۳۰ سنت الان حجم دارایی دوج بالای ۴۰ میلیارد دلار رفته. برای رسیدن به ۱ دلار باید نزدیک به ۱۳۰ میلیارد جذب کنه اونم با همین مقداری که فروخته شده و هر روز هم داره تعداد دوج های در گردش بیشتر میشه که این میتونه قیمت رو کاهش بده . چون دوج با توجه به اینکه نهنگ های زیادی داره و ریسک سرمایه گذاری رو بابا میبرند مارکت کپ اون الان در بالاترین مقداره خودش قرار داره….. از یک طرف دیگه ارزهای خیلی خوبی هر روزه وارده بازار میشن و ارزهای قبلی هم که پروژه دارند هر روز پیشزفت میکنند. و سرمایه ارزهای دیگه رو که برنامه خاصی ندارند جذب میکنند. مطمئن باشین با این شرایط دوج تا اخر ۲۰۲۱ اگه پروژه ای ارائه نکنه قیمتش خیلی پایینتر از این میاد .اقای ایلان ماسک هم پوله خوبی از دوج به جیب زده و احتمال زیاد به سراغ یه کوین ارزون دیگه میره که باز همین کارو انجام بده. این صحبت های که کردم اصلا بحث جانب داری از یک کوین یا بد گفتن در مورد یک کوین خاص نیست. میتونین خودتون برین توی کریپتو کالندر . یا کوین مارکت کل ببینین.
  میبخشین که وقت گرانبهاتون رو گرفتم. انشالله که همه بتونن از بازار کریپتو با سود گذر کنند. موفق و موید باشید.
  سادات

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 10. من دیگاهم اینست دوج به ۲ دلار نخواهد رسید واز ۱ دلار بیشتر خواهد شد نهایتا ۱/۹یک دلار ۹۰سنت بیشتر نخواهد شد

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 11. سلام مطمئن هستم دوج کوین روزی به بیت کوین خواهد رسید و اونروز خیلی دیر نیست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • دوج کویین می تواند در ۵ سال آینده جایگاه خوبی در بین ارزها دانست اما ۲۰ دلار کمی جاطلبانه است اما دور از ذهن نیست

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • با سلام
    ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • فکرت قدیمی نباشه الان همه چیزشده اینترنتی دنیای دیجیتال هست روزی میرسه که هیچ پول کاغذی دستت نگیری یه روزیم میرسه که دوج قیمتش ازبیتکوین بیشتره

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 12. من فکر میکنم آینده دوج کوین جا پای بیت کوین خواهد گذاشت و در هشت سال آینده دیدن رقمها و ارزش امروزش فقط یک خاطره خواهد بود از گذر عمر

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   ممنون که نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
   • ببینین اگر منطقی بخوایم فکر کنیم دوج کوین برای سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر بگیریم،ضمنن گزینه خوبی به نظر نمیرسه ،
    و بیشتر برای کوتاه مدته
    درضمن به دلیل استخراج نامحدود این آلت کوین دوست داشتنی و محبوب احتمال افت ان زیاد هست مونده به تبلیغ سلبریتی های عزیز ولی پیش بینیش تا سال اینده شاید به ۲۰ دلار هم برسه

    آیا این نظر برایتان مفید بود؟
    • با سلام و عرض ادب
     کاربر گرامی از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید، متشکریم.
     پایدار باشید
     ایرانیکارت

     آیا این نظر برایتان مفید بود؟