021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

چرا ما به بیت کوین نیاز داریم؟ تغییرات بیت کوین

تاریخ انتشار : 25 تیر 1399تاریخ بروزرسانی : 28 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

تغییرات بیت کوین بر زندگی های روزمره ما رفته رفته دارد اثرات خود را نشان میدهد، ولی هنوز برای خیلی از افراد این تغییرات روشن نیست و هنوز آن هارا به صورت محسوس احساس نکرده اند. ولی باید بدانید که فردای دنیای مالی بر طبق نظرات بسیاری از فعالان حوزه اقتصادی، بر روی ارز های دیجیتالی و رمز ارز ها بنا نهاده شده اند. نیازی که ما به این نوع نظام پولی در آینده داریم، بسیار زیاد است و اگر شخصی نخواهد و یا تمایل نداشته باشد که بر این کشتی سوار شود، امکان غرق شدن آن بسیار زیاد است.

از مقیاس های آینده با ارز های دیجیتالی جا نمان

از اول تاریخ و از عرضه اولین واحد های مبادله ای، ارزش گذاری های مالی بر اساس آن ها بنیان گذاری شدند و از همان ابتدا یک ابزار برای معاشرت های مالی شد. در اول پیدایش پول کاغذی و سکه هم، افرادی موجودیتشان را قبول نمیکردند و درک این مساله که باید قطعه زمینی، چهارپایی و یا خدمتی را در مقابل تکه کاغد و یا تکه آهنی مبادله میکردند، گارد داشتند و برای بسیاری از آن ها زمان زیادی سپری شد تا خود را با شرایط جدید مبادله ای آداپته کنند و همانطور که حدس میزنید، متحمل ضرر هایی نیز شدند.

ارز های دیجیتالی

چرا انسان امروز باید با بیت کوین کنار بیاید ؟

وجود پول سالم و شفاف و کارآمد برای داشتن یک جامعه سالم و با چرخه اقتصادی سالم، نیاز است. ولی اتفاقات اخیر به وجود آمده حول یک ویروس و همچنین ریز و درشت ترین اخبار که تاثیر مستقیم بر ارزش های پولی میگذارند، به ما نشان دادند که تا چه اندازه ما نیاز به سیستم های جدید و نظام های پولی جدید در چرخه های اقتصادی خود داریم. ارز های دیجیتالی هم بر همین اساس شکل گرفته اند و توسعه یافته اند و تا جایی که امکان داشته است خود را از سیستم های بانکی در جهان جدا کرده اند و این استقلال تقریبا تمامی مشکلات نظام پولی گذشته را از بین برده اند و باعث شده اند که مشکلاتی که در گذشته دامن گیر میشد از بین بروند.

این ارز های دیجیتالی الگوریتم های شفافی دارند و برای اعتبار و پشتوانه خود از ظرفیت های پردازشی سیستمی استفاده میکنند و ارزش های آن ها بر اساس عرضه و تقاضا و زمینه ای که در آن کارآمد هستند مییاشد و این تقریبا تمام چیزی است که سیستم های مالی نیاز داشتند.

مقاله های مرتبط

عوامل موثر بر قیمت بیت کوین کدامند؟

تبدیل بیت کوین به ریال

نحوه خرید بیت کوین : چگونه بیت کوین بخریم؟

خرید ارز های دیجیتال و بیت کوین

شما میتوانید با دیدی بلند مدت و یا کوتاه مدت به نسبت نیاز خود، اقدام به تهیه این ارز های دیجیتالی بفرمایید و از آن ها استفاده های گوناگونی را از سرمایه گذاری تا هدیه دادن انجام دهید. تعداد ارز های دیجیتالی امروزه رو به افزایش است و تعداد فردا بیشتر از امروز است . پس باید با دید باز اقدام به انتخاب و خرید ارز های دیجتالی فرمایید . شما میتوانید از طرق مختلف اقدام به تهیه این نوع ارز ها بفرمایید که یکی از این راه ها نیز تهیه از طریق وبسایت ایرانیکارت است.

خرید ارز های دیجیتالی

کلام آخر !

بیت کوین راهکاری برای نظریه پولی مدرن و از کار افتاده ما خواهد بود. ما باید این کلاف پیچیده پول را از سر دنیا باز کنیم و آن را به سویی ببریم که همه چیز شفاف تر، سریعتر و کارآمد تر است.

به نظر شما آینده بیت کوین به کدام سمت میرود ؟ نظر شما در رابطه با بقیه ارز های دیجیتالی چیست ؟

 

726 بازدید
چرا ما به بیت کوین نیاز داریم؟ تغییرات بیت کوین
تغییرات بیت کوین بر زندگی های روزمره ما رفته رفته دارد اثرات خود را نشان میدهد، ولی هنوز...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید