021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

چه بلایی دارد بر سر اتریوم می آید؟ :: نوسانات اخیر اتریوم

تاریخ انتشار : 4 مهر 1399تاریخ بروزرسانی : 31 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

در هفته های اخیر شاهد نوسانات رو به پایین ارز دیجیتال اتریوم بوده ایم و تفاسیر بسیار زیادی در حال انتشار است و هر کدام از متخصصین و صاحب نظران این حوزه سعی در تفسیر و بررسی این اصلاح 14 در صدی میباشد. اتریوم پس از رشد فوق العاده خود در ماه های گذشته، تا حدی انتظارات افرادی را که در آن سرمایه گذاری کرده اند را بالا برده است؛ خرید و فروش اتریوم و دیگر ارز های دیجیتال بسیار راحت تر از گذشته است و با افزایش تعداد صرافی های آنلاین و کیف پول‌های ارز دیجیتال، روند استفاده از این ارز های دیجیتالی را بسیار تسهیل و تسریع بخشیده اند و همین امر باعث شده است تا افراد بسیار زیادی این زمینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند و همیشه باید این اصل مهم را در نظر داشته باشند که بنا را بر تحقیق مطالعه و مشورت تصمیمات نهایی را برای ارز های دیجیتالی خود داشته باشید؛ با ایرانیکارت همراه باشید تا با هم بررسی کنیم که چه بلایی دارد بر سر اتریوم می آید.

ارز دیجیتال اتریوم، دشوار ترین و بهترین برای سرمایه گذاری

ارز دیجیتال اتریوم در گذشته نشان داده است که به میزان ثابتی دشوار و همچنین سود آور برای افرادیست که آن را برای سرمایه گذاری انتخاب میکنند.

خرید و فروش اتریوم

سرنوشت اتریوم

اتریوم در زمان نگارش این یادداشت 328.88 دلار است که حدود 100 دلار کاهش را به تازگی پشت سر گذاشته است. کی-یونگ جو، مدیرعامل پلتفرم کریپتوکوانت CryptoQuant اذعان دارد که تعداد کاربران فعال هفتگی شبکه اتریوم در حال افزایش است. افزایش پیوسته تقاضا در پلتفرم‌های دیفای فراهم میشود و نشان می‌دهد که پایه‌های بنیادین شبکه اتریوم در حال پیشرفت است. در چند ماه گذشته، شبکه اتریوم با رشد بی‌سابقه فعالیت کاربران مواجه شده است و بسیاری از سنجه‌های درون‌زنجیره‌‌ای نیز از افزایش جهش‌وار تقاضا برای اتریوم خبر می‌دهند.

اطلاعات وبسایت های صاحب نظر در زمینه ی ارز های دیجیتالی نشان می‌دهد که شبکه اتریوم، روزانه ۳.۷۷ میلیون دلار کارمزد به ماینرهای خود پرداخت می‌کند. این در حالی است که شبکه بیت کوین طی هفته‌های گذشته، به‌طور متوسط تنها ۳۶۹,۰۰۰ دلار کارمزد به‌طور روزانه به استخراج‌گران خود پرداخته است.

بخش عمده‌ای از دیدگاه مثبت در مورد اتریوم، حول رشد سریع دیفای شکل گرفته است.

نوسانات اتریوم

در پایان این یادداشت نیز مانند تمامی یادداشت های مشابهی که قصد بررسی نوسانات یکی از ارز های دیجیتالی را بار دیگر بیان میکنیم که این یادداشت بر صرف بررسی کلی نگاشته شده است و هیچ برداشت تحلیلی از آن به عمل نیاورید و همچنین همیشه در ذهن داشته باشید که تمامی این شاخص ها در تمامی بازار ها بر اساس محاسبات دقیق و اتفاقات مهم جابجا میشوند و شما باید بدانید که با فراگیری علم دقیق تحلیل تکنیکال و فاندامنتال به بررسی این دو شاخصه مهم بپردازید و با دید وسیع به سرمایه گذاری در این بازار ها بپردازید. پایین و بالا شدن شاخص های نمودار ها نشان دهنده ذات متغییر و زنده این بازار ها میباشد و زمانی که آن ها دیگر نبودند باید نگرانی های مبنی بر پایان و سقوط این بازار ها داشت.
666 بازدید
چه بلایی دارد بر سر اتریوم می آید؟ :: نوسانات اخیر اتریوم
در هفته های اخیر شاهد نوسانات رو به پایین ارز دیجیتال اتریوم بوده ایم و تفاسیر بسیار زیادی...
5 از 5 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید