021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنیم ؟ (اینفوگرافیک)

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1399تاریخ بروزرسانی : 19 خرداد 1399 تبلیغات آنلاین

تصور کنید که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و پس از رد کردن تمام موانع، حال به آرزوی دیرینه خود رسیده اید. وقت چیست؟ پا روی پای خود بیاندازید و انتظار سود های کلان را داشته باشید؟ و یا اینکه انتظار دارید تا سیل مشتریان متعدد به سمت خدمات و کالا های شما سرازیر بشوند؟ متاسفانه دنیا اگر تا اینجای راه اندازی کسب و کارتان روی خوشش را به شما نشان داده، باید بدانید که بقیه راه اصلا به آسانی طی نخواهد شد و اگر شما رویای کسب درآمد از کسب و کار خود دارید، باید بدانید و آگاه باشید که رقابت امروزه به میزان حداکثری خود رسیده. و این به این معنا نیست که فردا اوضاع رو به بهبود میرود، خیر، اینگونه نیست و همیشه امروز بهتر از فردا برای هرگونه اقدامی است.

شما نیاز دارید تا خدمات و کالا های خود را به دنیا نشان دهید و مشتری های بالفعل را تبدیل به مشتری های بالقوه خود گردانید. ولی به چه روشی؟ تبلیغات آنلاین؟ چگونه میشود به کورس این رقابت رسید و حتی یک مهره تاثیر گذار شد ؟ با ایرانیکارت همراه باشید تا موثر ترین روش تبلیغاتی را در دنیای امروز با هم مرور کنیم.

چگونه در گوگل ادز تبلیغات کنیم ؟

چرا گوگل ادز Google Ads ؟

گوگل ادز یک پلتفرم تبلیغات پولی است که تحت کانال بازاریابی PPC قرار داد. تصور کنید که بخواهید تبلیغات خود را شروع کنید. اولین موردی که به ذهن شما میرسد چیست؟ تبلیغاتی سنتی و نیمه مدرن که گاهی چند دهه از زمان پیدایششان گذسته است. نمیخواهیم بگوییم که آنها کارساز نیستند ولی میخواهیم بگوییم که اکنون راه های بسیار هوشمندانه تر، ارزان تر و همچنین کارآمد تر وجود دارند که میشود از آنها بهره برد. گوگل ادز، قهرمان داستان ماست این غول تبلیغات آنلاین چگونه کار میکند و چگونه میشود از آن استفاده کرد؟

ساز و کار کلی این خدمت به این صورت است که فرض کنید تبلیغ شما بر روی بیلبوردی قرار دارد که روزانه تقریبا تمام افرادی که نیاز به دریافت خدمات و یا کالایی باشند آن را مشاهده میکنند. این آمار و اعداد و ارقام با هیچ یک از روش های مرسوم دیگر قابل مقایسه هم نیست. شما میتوانید مبلغی که برای تبلیغات کسب و کارت خود کنار گذاشته اید را با گوگل ادز به بهرین روش صرف کنید. ولی به صورت کلی قیمت تمام شده بر اثر تاثیر چمد فاکتور متغیر است :

  • میزان سختی کلمه کلیدی
  • نوع کلمه کلیدی
  • تعداد کلمات کلیدی در هر گروه از کلمات
  • استفاده یا عدم استفاده از افزونه‌های گوگل ادز
  • زمان نمایش تبلیغ

در ادامه اینفوگرافیک چگونگی استفاده از گوگل ادز را مشاهده و مطالعه فرمایید

تبلیغات آنلاین و تبلیغات گوگل ادز

مقالات مرتبط

تبلیغات گوگل در ایران

تبلیغات گوگل ادوردز

گوگل ادوردز در ایران

نحوه پرداخت هزینه تبلیغ در گوگل ادز

 

حال که متوجه شدید چگونه در گوگل ادز تبلیغات کنیم بهتر است دست به کار شوید و کسب و کار خود را گسترش دهید. آیا تا بحال شما برای کسب و کار خود به فکر تبلیغات آنلاین افتاده اید؟ بنظر شما گوگل یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی در دنیای امروز است ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

782 بازدید
چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنیم ؟ (اینفوگرافیک)
تصور کنید که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و پس از رد...
5 از 2 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید