021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

چگونه گیفت کارت بخریم؟

تاریخ انتشار : 11 خرداد 1401تاریخ بروزرسانی : 19 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه کارت‌های اعتباری

شاید شما بخواهید از یک سایت خارجی مثل آمازون خرید کنید یا تمایل داشته باشید از طریق اپلیکیشن اسپاتیفای به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. همچنین ممکن است علاقه زیادی به دیدن فیلم‌های جدید و به روز خارجی داشته باشید و لازم باشد اقدام به خرید اشتراک نتفلیکس کنید، تا بتوانید در هر زمانی که بخواهید به هزاران فیلم، سریال و انیمیشن خارجی دسترسی داشته باشید. به هر حال برای خرید هر کالا، اکانت و یا خدماتی لازم است که شما از اطلاعات بانکی خود جهت پرداخت هزینه آن استفاده کنید ولی شرایط ساخت حساب‌های بانکی مثل مستر کارت یا ویزا کارت را نداشته باشید. یا ممکن است اصلا تمایلی به وارد کردن اطلاعات حساب خود در سایر سایت‌ها نداشته باشید. در این صورت آیا باید به طور کلی قید خرید از یک سایت خارجی را بزنیم؟ پاسخ خیر است و ما می‌توانیم با استفاده از یک گیفت کارت، به راحتی نسبت به خرید از سایت‌های خارجی اقدام کنیم، ولی چگونه می‌توانیم گیفت کارت بخریم؟ در این مقاله به صورت کامل و جامع آموزش داده می‌شود.

چگونه می‌توانیم گیفت کارت بخریم؟

خرید گیفت کارت و استفاده از آن در بسیار از کشورها به راحتی انجام می‌شود. اما در کشور ایران و کشورهایی که درلیست تحریم‌ها قرار گرفته‌اند، تهیه گیفت کارت به راحتی نمی‌باشد و با دشواری‌هایی همراه است. حتی استفاده از گیفت کارت در کشورهای تحت تحریم نیز آسان نیست و به محض تشخیص داده شدن، استفاده از گیفت کارت امکان پذیر نمی‌باشد.

یکی دیگر از مشکل‌هایی که برای خرید گیفت کارت وجود دارد، پرداخت وجه و دریافت آن است. برای دسترسی راحت به گیفت کارت پیشنهاد می‌شود از خدمات شرکت‌های واسط مثل ایرانیکارت اقدام نمایید. با خرید گیفت کارت مورد نظر از ایرانیکارت می‌توانید حساب خود را شارژ کرده و به صورت نامحدود از برنامه مورد نظر خود استفاده کنید یا کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایید. یکی از مهم‌ترین مزایای خرید گیفت کارت از ایرانیکارت عدم پرداخت کارمزد می‌باشد و شما تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت می‌کنید.

برای خرید گیفت کارت می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده نموده و درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. خرید گیفت کارت

از جمله نکاتی که در زمان استفاده از گیفت کارت باید در نظر داشته باشید، مطابقت ریجن اکانت مورد نظر با ریجن گیفت کارت خریداری شده و پرداخت وجه گیفت کارت با ارز همان کشور می‌باشد. مثلا اگر کشور آمریکا را انتخاب نمایید پرداخت آن باید بر حسب دلار باشد و در صورت انتخاب کشورهای اروپایی نیز پرداخت بر حسب یورو انجام می‌شود. کشور آمریکا، اروپا، فرانسه و انگلیس از جمله کشورهایی هستند که می‌توانید با آی پی آن‌ها به راحتی اقدام به خرید گیفت کارت نمایید.

چگونه گیفت کارت بخریم

استفاده از گیفت‌کارت‌ها چه مزایایی دارد؟

استفاده از گیفت کارت‌ها مزایایی به همراه دارد که در قسمت قبلی نیز به یکی از آن‌ها یعنی عدم نیاز به افتتاح حساب اشاره شد. در این قسمت به بررسی سایر مزایای استفاده از گیفت کارت‌ها می‌پردازیم:

  • جایگزین مناسبی برای کارت‌های اعتباری هستند.
  • تاریخ انقضا ندارند و شما می‌توانید آن‌ها را به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید.
  • موجودی گیفت کارت‌ها محدود است و در زمان خرید با گیفت کارت نیازی به وارد کردن اطلاعات حساب خود ندارید.
  • استفاده از آن‌ها سریع و راحت است.

معایب استفاده از گیفت کارت‌ها چیست؟

در کنار مزایایی که برای استفاده از گیفت کارت‌ها برشمردیم، می‌توانیم به معایب آن نیز اشاره کنیم. از جمله:

  • موجودی حساب شما محدود است و پس در صورت نیاز به خریدن کالایی با قیمتی بیشتر از قیمت گیفت کارت، امکان خرید آن وجود ندارد.
  • در صورت گم کردن کارت یا به سرقت رفتن گیفت کارت، امکان استفاده از آن وجود دارد.

سخن نهایی

گیفت کارت‌ها یکی از روش‌های مناسب برای پرداخت هستند که در صورتی که شرایط افتتاح حساب و دریافت کارت بانکی را ندارید، می‌توانید از انواع گیفت کارت‌های مختلف استفاده نمایید. در این مقاله آموختیم که چگونه می‌توانیم گیفت کارت بخریم و استفاده از گیفت کارت چه مزایا و معایبی به همراه دارد. اگر سوالی در زمینه استفاده از انواع گیفت کارت دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

38 بازدید
چگونه گیفت کارت بخریم؟
شاید شما بخواهید از یک سایت خارجی مثل آمازون خرید کنید یا تمایل داشته باشید از طریق اپلیکیشن...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید