021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کاربرد گیفت کارت اوریجین

تاریخ انتشار : 30 آذر 1399تاریخ بروزرسانی : 12 مرداد 1401 کارت‌های اعتباری

گیمرها احتمالا با نام اوریجین آشنا هستند. پلفترم Origin برای بازی های آنلاین و خرید بازی ها نام آشنایی است. البته تفاوت اوریجین با دیگر پلتفرم های بازی آنلاین مثل استیم این است که اوریجین فقط از بازی های EA پیشتیبانی می کند. نحوه خرید گیفت کارت اوریجین در ایران به سادگی با سایت ایرانیکارت فراهم است. ولی کاربرد گیفت کارت اوریجین برای گیمرها چیست؟ با ما همراه باشید تا در ادامه با این گیفت کارت و مزایای آشنا شویم.

کاربرد گیفت کارت اوریجین

بخشی از بازی های اوریجین رایگان هستند. اما برای بازی های محبوب آن مثل فیفا و بتل فیلد نیاز دارید که حساب خود را شارژ کنید. درواقع خرید بازی و بازی کردن آنلاین در اوریجین نیاز به اکانت پریموم دارد. که خرید آن از طریق گیفت کارت اوریجین به سادگی امکان پذیر است. بازی ها در اوریجین دارای گارانتی هستند و اگر به مشکلی برخوردید می توانید از خدمات گارانتی آن استفاده کنید. علاوه بر این گیفت کارت این وبسایت بدون تاریخ انقضاست و محدودیت زمانی برای استفاده از آن نخواهید داشت. در مقاله نحوه خرید گیفت کارت اوریجین، آموزش خرید این گیفت کارت را فرا گیرید.

نحوه خرید گیفت کارت اوریجین

روش های پرداخت در سایت اوریجین

اوریجین برای شارژ حساب روش های پرداخت اعتباری بسیاری در نظر گرفته است. پرداخت از طریق پی پال و کارت های اعتباری مثل مستر کارت و ویزا کارت هم در این سایت امکان پذیر است. خرید ویزا کارت و یا خرید مسترکارت در سایت ایرانیکارت امکان پذیر است. اگر تا کنون اکانت پی پال نساخته اید و یا از چگونگی کار این سیستم پرداخت اطلاعی ندارید پیشنهاد می کنیم حتما آموزش کار با پی پال را در اینجا مطالعه کنید. اگر هم از قبل آشنایی دارید برای افتتاح حساب پی پال از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید. ولی ساده ترین روشی که برای شارژ حساب پیشنهاد می کنیم خرید گیفت کارت اوریجین است.

کاربرد گیفت کارت اوریجین

مزایای استفاده از گیفت کارت برای گیمرها

بر اساس کنسول بازی یا وبسایتی که در آن بازی آنلاین انجام می دهید راه های پرداخت و خرید آنلاین بازی ها برای شما متفاوت است. خرید گیفت کارت پلی استیشن ، گیفت کارت ایکس باکس و گیفت کارت استیم را در مقالات قبلی مفصل توضیح داده ایم. با نحوه خرید گیفت کارت اوریجین هم در این نوشته آشنا شدید. با خرید گیفت کارت پرداخت های درون برنامه راحت تر انجام می شود. پس از خرید گیفت کارت می توانید با ریدیم کردن آن در سایت مربوطه حساب اکانت خود را شارژ کنید. در نظر داشته باشید خرید گیفت کارت از ایرانیکارت بدون کارمزد بوده و شما فقط هزینه ای برابر با مبلغ خود کارت پرداخت می کنید.

440 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید