021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کسب درآمد از بازی مانی بردز

تاریخ انتشار : 20 آبان 1399تاریخ بروزرسانی : 5 دی 1400 پرداخت های برنامه ای و درون برنامه ای

با فاصله چشمگیر میان ارزش دلار و ریال، کسب درآمد از بازی های آنلاین، مورد توجه قرار گرفته است. دانشجویان، گیمرها، دانش آموزان و هرکسی که به اینترنت دسترسی دارد حداقل یک بار وسوسه شده است تا از زمانی که در این فضای جذاب می گذارند، کسب درآمد کند. راه های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت و روش های نقد کردن درآمد ارزی وجود دارد که پیش تر به آن پرداخته ایم. اگر به دنبال ایده های کسب درآمد اینترنتی هستید، خواندن مقاله بهترین راه های کسب درآمد دلاری در 2020 را به شما پیشنهاد می کنیم. اما در این مقاله روش کسب درآمد ارزی از بازی مانی بردز را بررسی خواهیم کرد، با ایرانیکارت همراه باشید.

کسب درآمد از بازی مانی بردز

کسب درآمد از بازی های آنلاین

معرفی بازی مانی بردز

بازی Money Birds یک بازی روسی است که از سال 2013 تا کنون با جذب نزدیک به دو میلیون کاربر فعال، توانسته است علاوه بر سرگرمی، درآمد معقولی هم به کاربران خود هدیه دهد. در این بازی با خرید پرندگان و فروش تخم های آنها می توانید نقره بگیرید و با فروش نقره ها، درآمد واقعی به دست بیاورید. پرندگان این سایت، بدون نیاز به باز گذاشتن صفحه، اتوماتیک تخم گذاری خود را انجام می دهند. کاربران بدون صرف وقت زیاد در فضای آنلاین می توانند هر زمانی در طول روز که فرصت داشتند، به برداشت تخم مرغ ها بپردازند.بازی مانی بردز

مراحل عضویت در وبسایت بازی

اولین مرحله قبل از شروع هر بازی، مطالعه قوانین بازی است. زبان اصلی سایت روسی است ولی در ابتدای ورود می توانید با انتخاب گزینه انگلیسی، زبان سایت را تغییر دهید و دستورالعمل ها را ساده تر دنبال کنید. البته این سایت برای کاربران داخل ایران فیلتر است و باید از فیلترشکن استفاده کنید. پس از ثبت نام و واریز سرمایه اولیه (به ارزش 10 روبل)، هزار نقره(واحد پول مجازی این بازی) جایزه می گیرید و با آن می توانید دو پرنده سبز هرکدام به ارزش پانصد نقره، خریداری کنید.

معرفی پرندگان پولساز مانی بردز

یه پرنده دارم روزی یه دلار تخم می ذاره! این جمله توصیف گران ترین و پرسودترین پرنده این بازی، یعنی پرنده قرمزرنگ است که بیشتر کاربران روی آن سرمایه گذاری می کنند. این بازی پنج پرنده متفاوت دارد که قیمت خرید آنها نسبت به تعداد تخم هایی که در روز  می گذارند، متغیر است. در ابتدای بازی با خرید پرندگان ارزانتر مثل پرنده سبز و زرد، می توانید با صرف زمان بیشتر نقره جمع آوری کنید. بعد از جمع کردن تخم این پرندگان و  تبدیل آن به نقره، توانایی خرید پرنده قرمز رنگ را خواهید داشت. 

بازی مانی بردزنقد کردن درآمد ارزی در بازی مانی بردز

وب سایت مانی بردز روش های بسیاری را برای پرداخت اولیه و دریافت درآمد از بازی در نظر گرفته است. از طریق سایت های وب مانی، پاییر، ویزا کارت، مستر کارت و پرفکت مانی نقره های شما در بازی به پول واقعی تبدیل خواهند شد. برای افتتاح حساب در هر کدام از این سایت های پرداخت آنلاین، می توانید روی کمک ایرانیکارت حساب کنید. ایرانیکارت راه های متنوعی برای خرید اینترنتی از سایت های خارجی و یا دریافت درآمد ارزی به شما پیشنهاد می دهد.  افتتاح حساب وب مانی و افتتاح حساب پاییر ساده ترین راه برای کسب درآمد از بازی مانی بردز و دریافت دست رنج پرندگان شماست.

برای نقد کردن درآمد ارزی، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

1143 بازدید
کسب درآمد از بازی مانی بردز
با فاصله چشمگیر میان ارزش دلار و ریال، کسب درآمد از بازی های آنلاین، مورد توجه قرار گرفته...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید