021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

نحوه کسب درآمد دلاری از سایت Etsy برای ایرانیان

6 دی 1399 نقد کردن درآمد ارزی

همه سایت Etsy را به عنوان پلتفرمی برای خرید محصول و دست سازه های مردم می شناسند. ولی این وبسایت فضایی برای فروش محصولات دیجیتال نیز فراهم کرده است. شما به عنوان یک فریلنسر می توانید محصولات طراحی شده خود را در سایت اتسی به فروش بگذارید. فروش کالا در سایت etsy و کسب درآمد دلاری از آن به سادگی برای ایرانیان فراهم است. روش های کسب درآمد دلاری  و نقد کردن درآمد ارزی از وبسایت های خارجی را قبلا معرفی کرده ایم. اگر فریلنسر هستید و نیاز دارید که بازار بزرگتری برای محصولات و خدمات خود پیدا کنید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

فروش کالا در سایت Etsy

با شنیدن کلمه کالا اولین چیزی که به ذهن می رسد یک محصول فیزیکی است. ولی محصول دیجیتال هم در دسته بندی کالا قرار می گیرد. خدماتی که به صورت دیجیتال عرضه می شوند و چه بسا راحت تر و بدون دردسرهای ارسال و پست هم می توانند به فروش برسد. شما با ساخت یک پروفایل در اتسی و بارگذاری طراحی های خود می توانید به فروش کالا در سایت etsy و کسب درآمد ارزی برسید. در قسمت Printable etsy هر طرح قابل پرینتی که فکرش را بکنید می توانید به فروش برسانید. طراحی کارت دعوت تولد، کارت عروسی، طرح های کاغذ دیواری و ….علت اینکه قسمت محصولات قابل پرینت در اتسی استقبال می شود دو نکته است: اول اینکه دست شما باز است. هزاران آیتم برای فکر کردن و ایده پردازی دارید. از ساده ترین طرح ها می توانید شروع کنید. و دوم اینکه پینترست همراه شماست تا بتوانید ایده بگیرید و طراحی را شروع کنید. تنها داشتن زمینه کار گرافیکی و مهارت در ابزارهای گرافیکی کافی است.

سایت etsy

چه طرح های قابل پرینتی را در سایت اتسی می توانید به فروش بگذارید؟

 • طراحی فونت
 • طراحی تقویم
 • برچسب و آویز
 • برچسب های هدیه
 • کارت پستال
 • بوکمارک
 • کلیپ آرت
 • بنرهای گرافیکی

قیمت گذاری و نحوه فروش

بر اساس بازار رقابتی سایت اتسی باید قیمت محصول طراحی شده خود را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید یک محصول را می توانید بارها و بارها بفروشید. پس هرچه ایده خلاقانه و متفاوت تری داشته باشید توجه و فروش بیشتری خواهید داشت. بسیاری از فریلنسرهایی که در ایران اقدام به فروش در سایت های خارجی می کنند معمولا کارمندهایی هستند که در وقت اضافه خود به کسب درآمد Passive می پردازند. کسب درآمد پسیو یعنی زمانی که شما مشغول به کار نیستید ولی درآمد شما قطع نمی شود. درواقع با فروش محصولات در پلتفرم های آنلاین حتی زمانی که در خواب هستید می توانید درآمد خود را داشته باشید.

سایت Etsy

 برای مطالعه بیشتر و ایده گرفتن برای کسب درآمد ارزی در ایران موضوعات زیر را پیشنهاد می کنیم:

کسب درآمد از طریق فروش عکس / کسب درآمد از طریق بازی / کسب درآمد از طریق آموزش زبان 

بسیاری از فریلنسرها همه مراحل طراحی و فروش خدمات را به سادگی انجام می دهند ولی برای نقد کردن درآمد خود به مشکل بر می خورند. با خدمات نقد کردن درآمد ارزی ایرانیکارت می توانید به سادگی درآمد دلاری خود را نقد کنید.

731 بازدید
نحوه کسب درآمد دلاری از سایت Etsy برای ایرانیان
همه سایت Etsy را به عنوان پلتفرمی برای خرید محصول و دست سازه های مردم می شناسند. ولی...
5 از 3 رای ثبت شده

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
جدیدترین مفیدترین
 1. من زیور الات دستساز میفروشم امکان فروش بدلیجات دستساز در etsy هست

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام
   کاربر گرامی این امکان وجود دارد ولی باید برای عضویت و ارسال کالا چندین نکته را در نظر بگیرید که میتوانید با پشتیبان سایت اتسی مکاتبات لازم را برای کسب اطلاعات انجام دهید.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟