021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

گیفت کارت گوگل پلی چیست ؟

29 مهر 1398 خرید از سایت های خارجی

در دنیای اپلیکشن ها و برنامه های گوشی های تلفن همراه، ورود به برخی قسمت ها به صورت رایگان امکان پذیر نخواهد بود. به عنوان مثال تصور کنید یک اپلیکیشن ادیت عکس و فیلم دانلود کرده اید. زمانی که شروع به استفاده از آن می کنید متوجه می شوید بیشتر قابلیت های آن رایگان نیستند. دانلود برخی اپلیکیشن ها یا استفاده از برخی قابلیت های آن ها به صورت رایگان امکان پذیر نیست. برای استفاده از بخش غیر رایگان این برنامه ها نیاز به پرداخت ارزی با استفاده از انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت یا مستر کارت دارید. راه پرداخت دیگری نیز وجود دارند که استفاده از گیفت کارت می باشد. اما خرید انواع گیفت کارت مثل خرید گیفت کارت گوگل پلی یا اپل هم نیاز به پرداخت ارزی دارند. در صورتی که به دنبال راهی برای خرید گیفت کارت هستید در این مقاله همراه ما باشید.

گيفت كارت

برخی مواقع برای خرید از سایت های خارجی می توانید از گیفت کارت استفاده کنید. معمولاً سایت هایی که محصولات متنوع داشته و کاربرانی دارند که به صورت مداوم از آن ها خرید می کنند گیفت کارت ارائه می دهند. به عنوان مثال برای خرید از آمازون می توانید از گیفت کارت آمازون استفاده نمایید. سایت ها و فروشگاه های دیگری مثل گوگل پلی ، آیتیونز ، سایت های خرید لایسنس بازی مثل سایت پلی استیشن ، اوریجین و Gamivo نیز از این سرویس استفاده می کنند.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت ها قابلیت شارژ مجدد ندارند. به عبارت دیگر زمانی که موجود کارت هدیه شما به پایان برسد، کارت قابل استفاده نخواهد بود. مورد قابل توجه دیگر در رابطه با این کارت ها مهلت استفاده از آن ها می باشد. به طور مثال گیفت کارت ویزا 7 ماه انقضا دارد. کارت های هدیه به صورت فیزیکی و مجازی وجود دارند.

گیفت کارت گوگل پلی چیست

گیفت کارت گوگل پلی کارت هدیه ای است که در سایت گوگل پلی قابلیت پرداخت داشته باشد. این گیفت کارت تنها در سایت گوگل پلی قابل استفاده می باشد. به طور معمول هر سایت گیفت کارت مخصوص خود را قبول می کند. اگرچه گیفت کارت هایی که از شبکه های مالی معتبر ارائه می شوند، مثل گیفت کارت ویزا در اکثر سایت ها قابل استفاده می باشد.

گیفت کارت

خرید گیفت کارت گوگل پلی

برای خرید گیفت کارت پلی استور می توانید از کارت اعتباری خارجی، پرداخت با پی پال استفاده کنید یا از خدمات ایرانیکرات بهره ببرید. گیفت های گوگل پلی ای که ایرانیکارت عرضه می کند در موجودی های 10 دلاری، 15 دلاری، 25 و 100 دلاری می باشند. مدت زمان صدور لازم برای صدور کارت های هدیه 1 الی 3 ساعت کاری می باشد. این کارت ها تنها از نوع مجازی می باشند. جهت خرید گیفت کارت روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

ثبت سفارش

گیفت کارت گوگل پلی 5 دلاری

برخی کاربران برای استفاده از دوره آزمایشی رایگان که برخی اپلیکیشن ها ارائه می کنند از گیفت کارت استفاده می کنند. به منظور استفاده از این گزینه تنها لازم است اطلاعات یک کارت اعتباری در حساب خود وارد کنید. استفاده از Trial نیازی به پرداخت ندارد به همین دلیل موجودی کارت اهمیتی ندارد. لذا کاربران از کارت های هدیه که موجودی حداقلی داشته باشند به این منظور استفاده می نمایند. کاربرد گیفت کارت گوگل پلی 5 دلاری همین موارد می باشد.

حال که متوجه شدید گیفت کارت گوگل پلی چیست دست به کار شوید. با خرید گیفت کارت پلی استور استفاده از سرویس ها و محصولات ارائه شده در این سایت ساده تر خواهد شد. برای تهیه انواع گیفت کارت از سایت های مختلف در ایرانیکارت درخواست ثبت کنید.

620 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید