021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

3 راه برای کسب درآمد اینترنتی

تاریخ انتشار : 20 آبان 1398تاریخ بروزرسانی : 13 آذر 1400 نقد کردن درآمد ارزی

با توجه به گسترش کاربرد های اینترنت، افراد زیادی به کسب درآمد آنلاین روی آورده اند. رویکردی که سبک زندگی فریلنسری دارد، چشم اندازی به یک سبک زندگی ایده آل دارد. طبیعتاً هر کسی ترجیح می دهد بدون نیاز به سابقه کاری و پر کردن ساعت های کاری، درآمد داشته باشد. این شرایط در حالتی که شغل شما به کسب درآمد دلاری بیانجامد ایده آل تر هم خواهد شد. در این مقاله همراه ما باشید تا با 23 روش کسب درآمد اینترنتی آشنا شویم.

راه های کسب درآمد آنلاین

برخی از این روش هایی که در ادامه توضیح داده می شوند، نیازمند مهارت های حرفه ای هستند. اما بیشتر موارد اشاره شده، مناسب برای هر فردی با کمی وقت آزاد هستند. با روش های ارائه شده هم از طریق داخل و هم از خارج از کشور می توانید درآمد کسب کنید. درآمد ارزی خود را می توانید از طریق خدمات افتتاح حساب پی پال ایرانیکارت دریافت کنید. به علاوه با استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی هم، می توانید معادل ریالی آن را دریافت نمایید.

برای نقد کردن درآمد ارزی، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

1- کسب درآمد از طریق فریلنسری

اگر مهارت هایی دارید که بازار کار خوبی دارند، از همین لحظه می توانید آن را به صورت آنلاین به عنوان یک فریلنسر ارائه دهید. سایت ها و پلتفرم های آنلاین زیادی وجود دارند که می توانید از آن ها برای ارائه خدمات خود استفاده نمایید. برخی سایت های فریلنسری مثل Fiverr یا Freelancer معروف و فراگیر هستند. اما برخی دیگر هستند که بیشتر برای مهارت های خاصی طراحی شده اند.

کسب درآمد آنلاین

اگر بر بیش از یک زبان خارجی تسلط دارید، می توانید از راه ترجمه درآمد قابل توجهی کسب کنید. کسب و کار ها به برقراری ارتباط بین المللی نیاز دارند، به همین دلیل بازار کار ترجمه داغ است. یکی از سایت هایی که به شما کمک می کند از طریق نویسندگی کسب درآمد اینترنتی داشته باشید، وبسایت Copify می باشد.

بخش های پرطرفدار دیگری از کار به عنوان فریلنسر شامل برنامه نویسی، طراحی گرافیکی و ارائه خدمات مشتریان هستند. از بین این سه مورد، برنامه نویسی بیشترین درآمد را دارد. کسب و کار های زیادی هستند که تمایل به همکاری با یک برنامه نویس به صورت پروژه ای با قرارداد داشته باشند. پس افرادی که به یک زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشند، به سادگی می توانند از این طریق به کسب درآمد آنلاین بپردازند.

2- دورکاری به صورت بین المللی

اینترنت امکان کار در کشور های مختلف را برای افراد فراهم کرده است. افراد مختلف در سراسر جهان می توانند در شغل هایی که در کشورهای دیگر موجود هستند، ایفای نقش کنند. بدیهی است که این موضوع در رابطه با شغل هایی صادق است که امکان انجام وظایف آن ها به صورت غیر حضوری وجود داشته باشد. دورکاری بین کارفرمایان هم محبوب است. با دور کاری دیگر نیازی به پرداخت هزینه های محیط کار نخواهد بود. در سایت هایی مثل FlexJobs می توانید در شغل هایی که 100 درصد از راه درو قابل انجام باشند، به صورت تمام وقت فعالیت نمایید.

اگرچه این مورد خیلی شبیه به کسب درآمد اینترنتی نیست، اما مزیت این روش نسبت به شغل یابی معمول، امکان اجرای آن زا راه دور و در محل زندگی شما می باشد. این مورد برای افرادی که تمایل به کسب درآمد دلرای دارند، اما در ایران زندگی می کنند، کارآمد است.

کسب درآمد دلاری

3- کسب درآمد از راه بلاگ نویسی

اگر مهارت خوبی در طراحی سایت یا نوشتن بلاگ دارید، می توانید از طریق فروش تبلیغات آنلاین یا فروش بک لینک، به کسب درآمد آنلاین بپردازید. بک لینک سازی برای سایت هایی که قصد بهبود سئو داشته باشند، اهمیت فراوان دارد. پس اگر سایتی داشته باشید، که لحاط سئو ارزشمند باشد، می توانید با فروش بلاگ پست های موقت، درآمد کسب کنید.

روش بعد برای کسب درآمد اینترنتی با این استراتژی، فروش تبلیغات آنلاین در وبسایت است. اگر وبسایتی داشته باشید که کاربران زیادی به آن مراجعه می کنند، با فروش تبلیغات می توانید درآمد کسب کنید. این تبلیغات می تواند برای کسب و کار های خارجی یا ایرانی باشد.

جمع بندی

همان طور که ملاحظه کردید کسب درآمد اینترنتی می تواند شما را به کسب درآمد دلاری برساند. اینترنت، سایت ها و سرویس های پرداخت آنلاین نیز به تحقق این امر کمک می کنند. پس اگر از جمله افرادی هستید که کار در شرکت یا محیط کاری مشخص برای شما جذابیتی ندارد، یا به دنبال شرایطی هستید که بدون نیاز به سابقه کاری مشغول هب کار شوید، به یاد داشته باشید که افرادی در پلتفرم های آنلاین به دنبال نیروی کاری شبیه به شما هستند.

1957 بازدید
3 راه برای کسب درآمد اینترنتی
با توجه به گسترش کاربرد های اینترنت، افراد زیادی به کسب درآمد آنلاین روی آورده اند. رویکردی که...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید