021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کاهش کارمزد افتتاح اکانت پی پال در ایرانیکارت

تاریخ انتشار : 20 آبان 1397 متفرقه

ایرانیکارت کارمزد افتتاح اکانت پی پال خود را کاهش داد

اگر نیازمند ارسال و دریافت پول به خارج از کشور می باشید و تا به حال اسم یا لوگوی پی پال را دیده اید ولی اطلاعاتی در باره روند و ماهیت این شبکه ندارید ، پس با ما همراه باشید.
در این مقاله قصد داریم از ماهیت شبکه پی پال و جشنواره پاییزی ایرانیکارت برای افتتاح اکانت پی پال سخن بگوییم.
پی پال یک سیستم مالی بین المللی چند ملیتی است که در حال حاضر به عنوان بزرگترین شبکه مالی مجازی آنلاین دنیا فعالیت میکند. کارمزدهای مناسب و معقول این سیستم باعث شده است تا مقبولیت پی پال روز به روز افزایش یابد و بر تعداد پذیرندگان آن در سراسر دنیا اضافه شود.در این شبکه نقل و انتقال دلار مجازی صورت میگیرد.بدین صورت که شما به صورت مجازی بالانس پی پال خود را شارژ میکنید و همچنین موجودی اکانت خود را میتوانید از طریق مجموعه ایرانیکارت یا سایر مجموعه های دیگر نقد نمایید.

در پی پال شما میتوانید از خدمات زیر بهره بگیرید
۱- میتوانید وجه موجود در حساب خود را به حساب پی پال دیگران واریز کنید. این کار آنی است و به صورت آنلاین صورت می گیرد.
۲- میتوانید وجوه داخل حساب پی پال خود را به حساب بانکی یا کارت خود انتقال دهید
۳- از میلیونها سایت اینترنتی که پذیرنده اکانت پی پال هستند ، بدون دردسر خرید کنید
و …

ثبت نام در پی پال رایگان و آسان است اما برای اینکه بتوانید از خدمات پی پال به نحو احسن استفاده کنید باید حساب خود را Verify کنید. برای Verify کردن حساب پی پال نیاز است تا یک نوع کارت اعتباری از نوع مسترکارت، ویزا و .. داشته باشید.
پی پال از قوانین و شرایط بسیار سخت گیرانه ای استفاده میکند تا مطمئن شود افراد عضو این شبکه پول شویی نمیکنند و قوانین کشورها را رعایت میکنند.
پی پال ها یا پرسنال هستند یا بیزنس و اما تفاوت این دو در سقف تراکنش هاست.در پی پال پرسنال سقف تراکنش ها کمتر از بیزنس می باشد ولی در پی پال بیزنس برای مبالغ بالاتر هم میتوانید تراکنش داشته باشید.

پی پال در ایرانیکارت:
در ایرانیکارت پی پال های شخصی( پرسنال) برای ارسال و دریافت درآمدهای مجازی شما افتتاح می شود.شما میتوانید اکانت پی پال کاملا وریفای شده با کارت داشته باشید و با خیال راحت به ارسال و دریافت بپردازید.

جشنواره پاییزی ایرانیکارت:
ایرانیکارت برای رضایت کاربران گرامی کارمزد افتتاح اکانت پی پال خود را کاهش داده است . همچنین شما می توانید بالانس پی پال خود را از طریق این مجموعه بدون هیچ کارمزدی شارژ و دلار پی پال خود را بدون کارمزد نقد نمایید .
مجموعه ایرانیکارت اکانت پی پال شما را با کارت ویزای هدیه (به هزینه این مجموعه ) وریفای می کند که شما میتوانید موجودی این کارت را در خرید های اینترنتی خود استفاده نمایید .
برای درخواست افتتاح اکانت پی پال مجموعه ایرانیکارت وارد لینک زیر شوید
https://bit.ly/2FhOePs

1751 بازدید
کاهش کارمزد افتتاح اکانت پی پال در ایرانیکارت
ایرانیکارت کارمزد افتتاح اکانت پی پال خود را کاهش داد
4 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید