021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

فروش بیت کوین به ارزش 99 هزار دلار در ایبی

تاریخ انتشار : 16 تیر 1398تاریخ بروزرسانی : 25 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، قطعا با ارز دیجیتال بیت کوین و یا بهتر بگوییم، با ارز رمزنگار بیتکوین آشنایی دارید. این روزها همه جا صحبت از استخراج این ارز مجازی و سرمایه گذاری در آن است. اما خبر جدیدی که دیروز بسیاری از شگفت زده کرده است، فروش بیت کوین به ارزش 99 هزار دلار در ایبی است! در ادامه با جزئیات بیشتری از این خبر همراه ما باشید.

خرید و فروش بیت کوین

همان طور که حتما تا کنون متوجه شده اید، بیت کوین مشابه با سایر ارزهای رایج در سطح جهان نبوده و به هیچ وجه به صورت فیزیکی مورد استفاده قرار نمی گیرد. پس مسلما روش خرید و فروش بیت کوین مشابه با سایر ارزها نبوده و توسط صرافی های آنلاین مانند بایننس قابل انجام است. به این معنا که شما می توانید به صورت آنلاین و با استفاده از یک سری کد که رمزنگاری شده اند، ارزهای رایج مانند دلار و یورو را به بیت کوین تبدیل کنید و در یکی از انواع کیف پول بیت کوین، چه به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری ذخیره کنید.

توجه: البته پیشنهاد ما استفاده از کیف پول های ساخت افزاری است، خصوصا اگر قصد نگهداری یا Holding این ارز را برای مدت زمان طولانی دارید. بنابراین اگر قصد دارید برای یک مدت طولانی از ارز رمزنگار بیت کوین نگهداری کنید، کیف پول لجر نانو اس و یا TREZO استفاده کنید. چرا که این کیف پول ها به صورت آفلاین عمل کرده و قابل هک نیستند. شما برای خرید لجر نانو اس می توانید از طریق ایرانیکارت اقدام کنید.

بیشتر بخوانید:

خرید و فروش بیت کوین

اما شاید این سوال برای شما مطرح شده باشد که اگر بیت کوین به صورت فیزیکی به فروش نمی رسد، پس چگونه فروش بیت کوین به ارزش 99 هزار دلار در ایبی اتفاق افتاده است!؟

فروشگاه اینترنتی ایبی یکی از فروشگاه های آنلاین است که در زمینه خرید و فروش انواع کالاها در حال فعالیت است. در تاریخ 15 تیر، در این فروشگاه یک بیت کوین به ارزش 99 هزار دلار توسط یک فروشنده که ادعا داشت این بیتکوین مربوط به سال 2011 و از جنس برنج ساخته شده است، به فروش رسید.

بر اساس خبری که از کوین تلگراف منتشر شده است، این سکه فیزیکی شامل یک بیتکوین کامل است، که توسط هولوگرامی که روی آن چسبیده است، به نوعی رمزنگاری شده است! به همین دلیل آن را یک کوین مهر و موم شده در نظر می گیرند.

بر اساس آنچه که این فروشنده اظهار کرده است، خریدار این کوین می تواند آن را از طریق سایر ارزهای دیجیتال و یا از طریق یکی از ارزهای رایج خریداری نمیاد و سپس از آن برای خرید در دنیای واقعی استفاده کند!

جالب است بدانید که اولین بار ایده ساخت بیت کوین فیزیکی توسط فردی با نام مستعار “کاساسیوس” مطرح شد. در حال حاضر تنها چیزی حدود چند صد مورد از کوین ها وجود دارد. که احتمال دارد به زودی این تعداد نیز به اتمام می رسد!

1498 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید