021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

ایرانیکارت حامی موسسه پرنده شناسان آوای بوم

تاریخ انتشار : 29 آذر 1396تاریخ بروزرسانی : 14 فروردین 1400 متفرقه

اساسا یک شرکت یا کمپانی پیشرفت و توسعه ی خود را مدیون جامعه ای است که در آن فعالیت میکند. زمانی یک شرکت پیشرفت میکند که اعضای جامعه ی محل فعالیت آن، محصولات آن را خریداری کرده و از خدمات آن استفاده کنند. در نتیجه هیچ شرکت و سازمانی نیست که بدون حضور در جامعه بتواند به فعالیت های خود ادامه دهد.
ایرانیکارت هم در جامعه ی فعال و شاداب کشور ایران فعالیت میکند. این شرکت پیشرفت و توسعه ی خود را مدیون افراد همین جامعه است و در نتیجه خود را مدیون این جامعه میداند. ایرانیکارت خود را موظف میداند در حد توان، در راستای پیشرفت و توسعه ی این کشور گام برداشته و مسئولیت اجتماعی خود را برآورده سازد.
در راستای مسئولیت های اجتماعی، ایرانیکارت هم اکنون 2 سال است که از فعالیت های موسسه پرنده شناسان آوای بوم حمایت و پشتیبانی میکند. موسسه پرنده شناسان آوای بوم، موسسه ای فعال در زمینه حفاظت پرندگان وحشی ایران است. مرکزیت فعالیت های آوای بوم در استان اصفهان است اما این موسسه پرنده شناسی، فعالیت هایی را نیز در استان های چهارمحال بختیاری، بوشهر، البرز، تهران، قزوین و اراک داشته و دارد.

فعالیت های انجمن آوای بوم در ارتباط با پرنده نگری و پرندگان ایران

حیطه فعالیت های حمایتی موسسه آوای بوم بسیار وسیع است. این موسسه در ارتباط با درمان و تیمار پرندگان وحشی آسیب دیده، انجام طرح های آموزشی مرتبط با پرندگان، پروژه های عملی حفاظت از پرندگان مهاجر و توسعه و ترویج پرنده نگری نیز فعالیت میکند. از جمله طرح های در حال اجرای آوای بوم میتوان طرح لانه سازی و نصب لانه برای پرندگان کمیاب، پایش و سرشماری پرندگان منطقه شکار ممنوع طالقان و طرح توسعه پرنده نگری در شهر اصفهان را نام برد. فعالیت های آوای بوم با مشارکت داوطلبان مختلف و جامعه ی محلی انجام میگردد. منابع مالی این موسسه از طریق حمایت های مردمی و بین المللی تامین شده و توسعه ی فعالیت های آن وابسته به کمک های خیرخواهانه مردم است.
کمک های ایرانیکارت به آوای بوم هم به صورت مادی و هم غیر مادی در طول 2 سال گذشته اعطا شده است. از جمله این کمک ها میتوان پرداخت هزینه چاپ بروشور های آموزشی، بهبود سئوی وبسایت، ارتقای هاست وبسایت، در اختیار گذاشتن فضای فیزیکی در مواقع لازم و مشاوره در امور بین المللی را نام برد.
چنانچه مایل هستید بیشتر با فعالیت های این موسسه آشنا شوید میتوانید تصاویر زیر را مشاهده کنید، در سایت آپارات آوای بوم را جستجو کنید و یا مستقیما از وبسایت این مجموعه به آدرس www.AvayeBoom.com دیدن کنید. همچنین چناچه شما هم مایلید در کمک به حفظ بقای پرندگان بومی و مهاجر ایران مشارکت کنید، میتوانید با ایمیل info@Avayeboom.com و یا شماره تماس 03136516212 در تماس باشید و پس از هماهنگی کمک های خود را اعطا نمایید. شما همچنین میتوانید انتخاب کنید کمک اعطا شده از طرف شما، در کدام یک از طرح های آوای بوم استفاده گردد.

1692 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید