021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

رشد 4 درصدی قیمت بیت کوین در 2 ساعت

تاریخ انتشار : 24 دی 1398تاریخ بروزرسانی : 26 اردیبهشت 1401 اخبار

در روز 13 ژانویه، مصادف با بیست و سوم دی ماه 1398، قیمت بیت کوین به صورت چشمگیری افزایش یافت و به 8500 دلار نزدیک شد. با توجه به داده های CoinDesk این رمز ارز در روز گذشته به قیمت 8 هزار 476 دلار رسید. تنها یک ساعت و چهل و پنج دقیقه قبل قیمت این ارز دیجیتال 8 هزار و 104 دلار بود. اگرچه با پایان شب افول قیمت هم داشت اما بیت کوین همچنان نسبت به روز های گذشته افزایش قیمت داشته است. برای بررسی این خبر در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

تغییرات در قیمت بیت کوین به گزارش مجله فروبس

همان طور که اطلاع دارید، سرمایه گذاری در رمز ارز ها مثل بیت کوین و اتریوم ریسک های فراوانی به همراه دارد. بازار این ارز ها تا حد زیادی کنترل نشده است. به همین دلیل افرادی که علاقه به خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال دارند، خود را برای رشد و یا سقوط ناگهانی قیمت آماده ساخته اند.

لازم به ذکر است که چنانچه علاقه به خرید بیت کوین در ایران دارید می توانید از خدمات پرداخت ارزی ایرانیکارت استفاده نمایید. برای خرید بیت کوین از صرافی های خارجی از طریق دکمه ی زیر به صفحه ثبت نام منتقل می شوید.

ثبت سفارش

قیمت بیت کوین

حین تحلیل این خبر تعداد زیادی از مشاهده گران بازار به تحلیل های فنی اشاره کردند. Tim Enneking، مدیر عامل مدیریت سرمایه دیجیتال گفت: “ما فکر می کنیم این یک روند صعودی و شکست یکپارچه سازی کوتاه مدت در شکل گیری مثلث متقارن است.”

وی افزود: “ما انتظار نداریم که آن را منفجر کند (که در واقع برای ادامه روند منفی خواهد بود) ، اما یک ترکیب دیگر قبل از به احتمال زیاد ، یک حرکت اندازه گیری شده دیگر نیز بالا می رود.” جان تودارو ، مدیر تحقیقات ارزهای دیجیتال برای TradeBlock ، در مورد این موضوع نیز تأكید داشت.

شما یک مجموعه فنی در هفته گذشته در اینجا داشتید که نشانگر ادامه حرکت کوتاه مدت است. ” علاوه بر این ، “چندین سیستم عامل امروز برای اولین بار در بیت کوین معاملات معامله ای را راه اندازی کردند.” “در بازارهای بعد از ساعاتی که هم اکنون رخ می دهد ، صرافی ها همچنان در انتظار افزایش قیمت خرید مشتق در طول هفته هستند.

نگهداری بیت کوین

یکی از چالش های اصلی که از زمان ظهور ارزهای دیجیتال تا کنون وجود داشته است، مسئله امنیت و هکشان است. با توجه به اینکه این ارزها در بستر اینترنت و فضای مجازی قابل استفاده هستند، احتمال اینکه مورد حمله سایبری قرار گیرند زیاد است. از طرف دیگر، به دلیل اینکه هیچ یک از این ارزها قابلیت ردیابی را ندارند، در صورتی که توسط هکرها سرقت شوند، به هیچ وجه قابل بازیابی نیستند. بنابراین انتخاب کیف پول مناسب، از اهمیت زیادی برخوردار است.

کیف پول بیت کوین چیست؟

کیف پول ارز دیجیتال به کیف پولی گفته می شود که از آن برای ذخیره سازی، دریافت و انتقال ارز رمزنگاری شده استفاده می گردد. به عبارت دیگر، شما با استفاده از این نوع کیف پول که به نوعی دیجیتالی در نظر گرفته می شود و یک نرم افزار، موجودی حسابتان را چک کرده و تراکنش مورد نظرتان را انجام می دهید. بنابراین در صورتی که می خواهید در یکی از انواع ارزهای رمزنگار سرمایه گذاری کنید، حتما به یکی از انواع کیف پول های Cryptocurrency نیاز دارید.

1005 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید