حساب های بین المللی

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

با گسترش روز افزون کاربران فروشگاه های اینترنتی مثل آمازون و ایبی و … نیاز به شبکه های پرداخت آنلاین که دسترسی افراد از سراسر جهان را تسهیل کند، بیشتر شد. در این شرایط انواع کیف پول الکترونیکی از جمله مثل پی پال ، وبمانی یا پرفکت مانی امکان پرداخت ارزی را فراهم کردند. این کیف پول ها با قابلیت دریافت و پرداخت ارز های مختلف، شرایط پرداخت در سایت های خارجی را فراهم کردند. در این مقاله همراه ما باشید تا انواع راه های واریز پول به پرفکت مانی را شرح دهیم.

واریز پول به پرفکت مانی

واریز پول به حساب پرفکت مانی به صورت مستقیم از دو طریق قابل انجام است. پیش از آن که این روش ها را شرح دهیم لازم به ذکر است که امکان واریز ریال ایران به پرفکت مانی وجود ندارد. به همین دلیل به منظور شارژ حساب پرفکت مانی نیاز به انواع کردیت کارت مثل ویزا کارت یا مستر کارت دارید. چنانچه امکان استفاده از این کارت ها برای شما وجود ندارد، می توانید با ثبت درخواست از طریق دکمه ی زیر، از خدمات شارژ اتوماتیک ایرانیکارت بهره ببرید.

درخواست پرفکت مانی

واریز پول به پرفکت مانی

در ادامه انواع روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی معرفی و شرح داده خواهند شد.

خرید دلار پرفکت مانی

روش اول برای واریز پول به پرفکت مانی از طریق خرید دلار پرفکت مانی یا یکی دیگر از انواع دارایی هایی است که این کیف پول پشتیبانی می کند. به این صورت که با استفاده از یکی از انواع کارت های بانکی خارجی حساب پرفکت مانی خود را شارژ می کنید. یکی از مشکلاتی که استفاده از این روش دارد، کارمزد تبدیل ارز می باشد. به عنوان مثال اگر موجودی حساب بانکی شما یورو باشد اما قصد شارژ دلاری پرفکت مانی خود را داشته باشید، ملزم به پرداخت مبلغ مازادی به عنوان کارمزد تبدیل ارز خواهید بود.

یکی دیگر از راه های خرید دلار پرفکت مانی دریافت حواله پرفکت مانی می باشد. به این معنا که یک حساب پرفکت مانی دیگری به حساب شما پول واریز کند. این روش با کسر کارمزد 5 درصد انجام می شود.

ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی

روش دیگر برای شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی می باشد. به این منظور فردی که واریز پول به حساب پرفکت مانی شما را داشته باشد، در سایت پرفکت مانی درخواست ووچر ثبت می نماید. ووچر پرفکت مانی از سقف 5 دلار به بالا به مبلغ دلخواه کاربر شارژ می گردد. سپس با دریافت کد ووچر و ثبت آن در حساب پرفکت مانی خود، مبلغ شارژ به حساب شما واریز می گردد.

ووچر پرفکت مانی چیست

ووچر پرفکت مانی در واقع یک کد رمز است، که کاربر با ثبت آن در حساب خود، موجودی آن را دریافت می نماید. درواقع ووچر مانند یک رمز شارژ می باشد. این روش واریز پول به پرفکت مانی شامل ریسک هایی نیز هست. زیرا فردی که این کد را دریافت نماید، در کسری از ثانیه می تواند موجودی آن را به حساب خود واریز کند. این فرایند برگشت ناپذیر است. برخی افراد سودجو و به همین ترتیب از کاربران این کیف پول کلاه برداری می کنند. این روش شارژ حساب پرفکت مانی اگرچه سریع تر انجام می پذیرد، اما مخاطراتی نیز به همراه دارد. لذا چنانچه فرد گیرنده مورد اعتماد شما نیست، از روش های دیگری برای واریز پول به پرفکت مانی استفاده کنید.

View this post on Instagram

A post shared by IraniCard (@iranicardcom) on

فروش دلار پرفکت مانی

فروش دلار پرفکت مانی نیز به روش هایی که برای خرید دلار پرفکت مانی استفاده می شوند قابل انجام است. افراد به دلایل مختلفی مثل نقد کردن درآمد ارزی یا پرداخت توسط پرفکت مانی قصد فروش و نقد کردن موجودی حساب پرفکت مانی خود را دارند.

تبدیل پرفکت مانی به ریال

برای نقد کردن دلار پرفکت مانی نیاز به یک واسط برای تبدیل ارز به ریال خواهید داشت. زیرا همان طور که واریز ریال به حساب پرفکت مانی امکان پذیر نیست، امکان انتقال مستقیم پول از پرفکت مانی به حساب بانکی ایرانی نیز وجود ندارد. به منظور تبدیل پرفکت مانی به ریال می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت بهره برده و موجودی حساب را به صورت ریالی دریافت نمایید.

در تنیجه برای واریز پول به حساب پرفکت مانی از دو روش خرید ووچر پرفکت مانی یا خرید دلار پرفکت مانی می توان استفاده کرد. برای شارژ حساب از هر دو طریق از خدمات ایرانیکارت می توانید بهره ببرید.

روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی
با گسترش روز افزون کاربران فروشگاه های اینترنتی مثل آمازون و ایبی و … نیاز به شبکه های پرداخت آنلاین که دسترسی افراد از سراسر جهان را تسهیل کند، بیشتر...
3 از 2 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

 1. سلام. آیا یه شخص دیگه میتونه با داشتن حساب بانکی خارجی (و بدون داشتن حساب پرفکت مانی) و بدون تبدیل به دلار پرفکت مانی به حساب پرفکت مانی ما پول واریز کنه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • سلام و احترام
   بله، شخص دیگری می‌تواند با داشتن حساب بانکی خارجی و بدون داشتن حساب Perfect Money، به حساب Perfect Money شما وجه واریز کند.
   برای انجام این کار، شخص مورد نظر باید از طریق سیستم بانکی خود (مثلاً از طریق بانک اینترنتی یا خدمات انتقال وجه بانکی) به شما پول را واریز کند.
   برای انتقال وجه به حساب Perfect Money شما، شخص دیگر باید شماره حساب Perfect Money شما را داشته باشد. شماره حساب Perfect Money به صورت یک عبارت مشابه “U1234567” یا “P1234567” می‌باشد. این شماره را باید به شخص واریز کننده ارائه دهید تا او بتواند مقدار مورد نظر را به شما انتقال دهد.
   پایدار باشید

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 2. سلام من برای خرید اینترنتی باید 3 دلار واریز کنم به شخصی
  تو توضیحات نوشتید سقف 10 دلار به بالا
  یعنی من نمیتونم کیف پول رو بسازم و 3 دلار واریز کنم فقط؟
  حتما باد کفش 10 دلار باشه؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   در حال حاضر، حداقل مبلغ ووچر برای سفارش 5 دلار می‌باشد. در صورت تمایل به پرداخت در سایتی که روش آن پرفکت مانی است، می‌توانید در بخش پرداخت‌های ایرانیکارت درخواست خود را ثبت نمایید. در این صورت حداقل قیمت ثبت درخواست 1 دلار می‌باشد. همچنین باید یوزر و پس اکانت خود را نیز وارد نمایید. سپس نیازی به داشتن اکانت پرفکت مانی ندارید.
   پایدار باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 3. سلام،
  یکی از دوستانم بم طلب دارن ولی ایرلند هستند میتونن پول رو به حساب مرفکت مانی من بزنن؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند چنانچه شخص موردنظر شما به کیف پول پرفکت مانی دسترسی داشته باشد ،‌قادر به انتقال وجه خواهد بود
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 4. سلام ببخشید آیا امکان داره پول داخل گیفت کارت را به حساب پرفکت مانی خودمان انتقال دهیم ؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • با سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی
   به استحضار می رساند انجام این امر امکان پذیر نمی باشد
   پیروز باشید
   ایرانیکارت

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
 5. سلام خسته نباشید
  ایا اگر فقط برای دریافت وجه در پرفکت مانی یا وب مانی از طریق پی پال اقدام کنم باز هم نیاز به شارژ اکانت پرفکت مانی هست؟

  آیا این نظر برایتان مفید بود؟
  • وقت بخیر
   پی پال، پرفکت مانی و وبمانی حساب های جداگانه ای هستند و قابل انتقال به یکدیگر نیستند.

   آیا این نظر برایتان مفید بود؟
پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
پی پال چیست؟ آموزش صفر تا صد حساب پی پال
حساب های بین المللی
پی پال چیست؟ آموزش صفر تا صد حساب پی پال
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید از سایتی خرید کنید یا در سایتی اشتراکی ایجاد کنید و ندانید بهترین و مطمئن‌ترین روش برای پرداخت هزینه کدام است. وقتی...
پرفکت مانی چیست ؟
حساب های بین المللی
پرفکت مانی چیست ؟
بعد از تحقیق در مورد پرداخت ارزی و شناخت انواع روش‌های آن مثل پرداخت با کیف پول الکترونیکی، نوبت به بررسی انواع کیف پول و کاربردهای آن می‌شود. پرفکت مانی...
چگونه paypal بسازیم؟
حساب های بین المللی
چگونه paypal بسازیم؟
با توجه به پیشرفت تکنولوژی، برقراری روابط اقتصادی و نقل و انتقالات مالی با کشورهای دیگر وابسته به اینترنت می‌باشد. یکی از مهم‌ترین لازمه‌های روابط مالی بین‌المللی ساخت اکانت پی...