021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال

تاریخ انتشار : 14 مرداد 1398 کیف پول الکترونیک

برای ساخت کیف پول الکترونیکی پی پال نیاز به یک آدرس ایمیل معتبر و همیشه در دسترس است. چرا که ایمیل تمامی تراکنش های انجام شده برای شما ارسال می شود تا شما از صحت تراکنش های درخواستی مطلع شده و آنها را تایید نمایید. برخی مواقع بنا به برخی دلایل، کاربران نیاز دارند که آدرس ایمیلی که برای افتتاح حساب پی پال وارد کرده اند را تغییر دهند. در ادامه این مقاله با آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال همراه ما باشید.

آموزش اضافه کردن آدرس ایمیل به پی پال

قبل از این که روش تغییر آدرس ایمیل پی پال را به شما آموزش دهیم، نیاز است که روش اضافه کردن آدرس ایمیل به پی پال را یاد بگیرید. چرا که اولین مرحله برای تغییر آدرس ایمیل، اضافه کردن آن آدرس به لیست آدرس های ایمیل پی پال است.

برای اضافه کردن آدرس ایمیل به پی پال ، اولین کاری که باید انجام دهید، این است که وارد حساب کاربری خود شده و سپس وارد بخش تنظیمات و سپس Account شوید.

آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال

در صفحه ای که برای شما نمایش داده می شود، در بخش آدرس ایمیل ها، علامت + را انتخاب کنید. تا آدرس ایمیل مورد نظرتان را وارد نمایید.

آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال

در مرحله بعد، باید آدرس ایمیل جدیدی که مد نظر دارید را وارد نمایید.

آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال

در مرحله بعد باید آدرس ایمیلی که وارد کرده اید را تایید نمایید. برای این کار باید وارد حساب کاربری جیمیل خود شوید و گزینه Confirm this email address را انتخاب کنید.

آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال

به همین سادگی شما توانسته اید که یک آدرس ایمیل جدید به پی پال خود اضافه کنید.

آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال

همان طور که در ابتدای مقاله بیان کردیم، برای تغییر ایمیل آدرس پی پال ، ابتدا باید آدرس ایمیل مورد نظر را به حساب کاربری خود اضافه کنید. بعد از اینکه این کار را انجام داید، می توانید آدرس ایمیل وارد شده را به عنوان آدرس ایمیل اصلی و یا Primary انتخاب نموده و آدرس ایمیل قبلی را حذف نمایید.

برای انجام این کار، در صفحه ای که برایتان نمایش داده می شود، گزینه ویرایش ایمیل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

سپس گزینه Make this my primary email address را انتخاب کرده و بعد از آن Change email address را انتخاب نمایید.

آموزش تغییر آدرس ایمیل پی پال

همراهان گرامی، نکته جالبی که در رابطه با اضافه کردن آدرس ایمیل وجود دارد این است که با انجام این کار گردش حساب شما افزایش پیدا می کند. بنابراین حتی اگر قصد تغییر آدرس ایمیل پی پال را ندارید، با انجام این کار تنها موجب افزایش گردش حساب پی پال شده اید.

1565 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید