021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آموزش افتتاح حساب یاندکس مانی

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1398تاریخ بروزرسانی : 22 اردیبهشت 1399 کیف پول الکترونیک

همان طور که در مقاله معرفی Yandex.Money اشاره کردیم، شما می توانید با استفاده از افتتاح حساب یاندکس مانی و ایجاد یکی از انواع کیف پول آن، از سایت های مختلف خارجی خرید کرده و به حساب دیگران ارز انتقال دهید. اما آیا با روند انجام این کار آشنا هستید؟

افتتاح حساب یاندکس مانی

یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با این سرویس وجود دارد این است که این کمپانی کشور ایران را تحریم کرده است. بنابراین شما برای ساخت اکانت Yandex.Money و انجام احراز هویت اکانتتان باید از شرکت های خدمات ارزی استفاده کنید.

  • برای افتتاح حساب یاندکس مانی اولین کاری که باید انجام دهید این است که وارد سایت اصلی این کمپانی شده و در صورت روسی بودن زبان سایت، آن را به زبان انگلیسی تغییر دهید. بعد از آن باید گزینه Create a Wallet که در میان صفحه نمایش داده شده است را انتخاب نمایید.

آموزش افتتاح حساب یاندکس مانی

  • درصفحه ای که برای شما نمایش داده می شود باید اطلاعاتی نظیر نام کاربری، آدرس ایمیل، رمز عبور و شماره تلفن همراهتان را وارد نمایید. همانطور که گفته شد، به دلیل اینکه ایران توسط این کمپانی تحریم نشده است، شما می توانید شماره تلفن همراه خود را به صورت بین المللی (به همراه کد 0098) وارد نمایید.

آموزش افتتاح حساب یاندکس مانی

بعد از آن شما وارد محیط کیف پول الکترونیکی خود می شوید که باید از طریق ایمیلی که برایتان ارسال شده است آن را وریفای نموده تا قادر به استفاده از امکانات آن باشید!

روش های شارژ حساب یاندکس مانی

بعد از انجام افتتاح حساب یاندکس مانی ، اولین کاری که باید انجام دهید، شارژ این حساب است. برای شارژ اکانت Yandex.Money شما می توانید از طریق یکی از انواع کارت های ارزی مانند ویزا کارت یا مستر کارت اقدام نمایید. در این صورت شارژ حساب شما به صورت آنی انجام شده و بعد از آن قادر به استفاده از حسابتان خواهید بود.

معرفی انواع اکانت Yandex.Money

اکانت معمولی: در این نوع اکانت شما تنها قادر به خرید از سایت های مختلف، انتقال ارز و به طور کلی انجام کلیه امور پرداخت ارزی خواهید بود.

اکانت تجاری: این نوع اکانت نیز شامل تمام امکانات اکانت معمولی می شود، به علاوه اینکه با داشتن این نوع حساب شما می توانید یک درگاه پرداخت ارزی برای فروشگاه آنلاین بین المللی خود نیز دریافت کنید!

در زمان افتتاح حساب، نوع کیف پولی که برای شما ایجاد می شود، از نوع معمولی است. پس اگر شما قصد دارید که از یاندکس مانی به عنوان یک درگاه پرداخت ارزی استفاده کنید، حتما باید نوع اکانت تجاری را انتخاب نمایید.

کارمزد یاندکس مانی برای انتقال چقدر است؟

  • انتقال ارز به حساب یاندکس مانی دیگر (تا سقف 600 هزار روبل در ماه) : 2.8 درصد
  • انتقال به کارت بانکی (تا سقف 300 هزار روبل در روز و تا سقف 600 هزار روبل در ماه) : 2.8 درصد + 30 روبل روسیه
  • انتقال به حساب بانکی (تا سقف 300 هزار روبل در روز و تا سقف 600 هزار روبل در ماه) : 2.8 درصد

توجه: کارمزد یاندکس مانی تنها به برداشت از حساب تعلق می گیرد. بنابراین شما برای انجام اموی مانند واریز و شارژ حساب کارمزدی پرداخت نخواهید کرد.

همراهان گرامی در حال حاضر ایرانیکارت هیچگونه خدمتی در زمینه افتتاح حساب یاندکس مانی و شارژ آن ارائه نمی دهد. اما شما می توانید با خرید یکی از انواع کارت های اعتباری، خودتان شارژ حسابتان را انجام دهید.

3316 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید