سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

بهترین ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

بهترین ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

هوش مصنوعی (AI) به عنوان یکی از فناوری‌های پیشرفت در دهه آینده دیده می‌شود که این پتانسیل را دارد تا شیوه معاملاتی جهانی را متحول کند و انواع جدیدی از شبکه‌های اجتماعی و مالی ایجاد کند.  بنابراین تعجبی ندارد که بسیاری از پروژه‌های جدید ارزهای دیجیتال با جنبه‌های هوش مصنوعی روی کار آمده‌اند. انقلاب هوش مصنوعی در حال حاضر در دنیای ارزهای دیجیتال در حال وقوع است. در این مقاله، چند مورد از بهترین توکن‌های رمزنگاری هوش مصنوعی برای سال 2023 را معرفی می‌کنیم.

ارز دیجیتال هوش مصنوعی چیست؟

گسترش هوش مصنوعی (AI) در سال های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. هوش مصنوعی یک فناوری موفقیت‌آمیز با پتانسیل تغییر اساسی صنایع بی‌شماری از جمله رمز ارزها است. علاقه مندان هوش مصنوعی آن را به عنوان یک جزء کلیدی از اکوسیستم‌های مالی و اجتماعی از جمله دیفای (DeFi) می‌دانند.

به بیان ساده، توکن‌های هوش مصنوعی، پروژه‌های ارزهای دیجیتالی هستند که از هوش مصنوعی برای بهبود امنیت، تجربه کاربری، مقیاس‌پذیری یا عوامل مختلف دیگر استفاده می‌کنند. این ارزها همچنین برای تقویت برنامه‌ها یا پروژه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، از جمله بازارها یا صرافی‌های غیرمتمرکز، خدمات تولید تصویر یا متن و سایر برنامه‌ها طراحی شده‌اند. به عبارتی، کاربران برای استفاده از پلتفرم‌ها و مزایای هوش مصنوعی، این توکن‌ها را خرج می‌کنند.

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی

با افزایش محبوبیت Chat GPT در اواخر سال 2022، ارزهای هوش مصنوعی با رشد چند برابری رو به رو شدند و تا فوریه 2023، ارزش بازار تمام توکن‌های هوش مصنوعی 1.6 میلیارد دلار بود. در این بخش به برخی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی پرداخته‌ایم. 

نام اختصاری ارزش بازار  عرضه در گردش کیف پول 
GRT $1,045,227,095 8,957,576,168 GRT  Atomic – Trust Wallet- MetaMask – Ledger – Coinbase – Hyper Pay
AGIX $298,547,389 1,214,471,357 AGIX Atomic- Trust Wallet- MetaMask
FET $197,548,635 819,840,330 FET binance Chain – Trust Wallet – Atomic – MetaMask
Ocean $204,168,681 613,099,141 OCEAN – Trust Wallet – Ledger Atomic – MetaMask
RLC $120,063,319 80,999,785 RLC – Trust Wallet – Ledger Atomic – MetaMask
NMR $83,435,024 6,232,360 NMR Atomic – Trust Wallet- MetaMask – Ledger – Coinbase
CTXC
$32,521,062
212,073,831 CTXC
DKA
$78,908,838
2,558,333,333 DKA Trust Wallet – MetaMask

(The Graph) ارز گراف

گراف یک پروتکل غیرمتمرکز و منبع باز جدید است که بر اساس فناوری دفتر کل توزیع شده برای جمع آوری داده‌ها از زنجیره‌های بلوکی بدون دخالت اشخاص ثالث طراحی شده‌است و از زبان Graph QL استفاده می‌کند. این پلتفرم به روشی مشابه که داده‌ها را از وب سایت‌‎ها ایندکس می‌کند، عمل می‌کند. بازیابی داده‌های بلاک چین می‌تواند چالش برانگیز باشد، اما هدف این پروژه این است که با سازماندهی داده‌ها در زیر گراف‌های کوچکتر، آن را تغییر دهد. زیرگراف‌ها، APIهای باز هستند که جزئیات نحوه نمایه سازی داده‌ها در بلاک چین را دارند. نام توکن GRT است که یک توکن ERC-20 است و می تواند در کیف پول‌های اتریوم یا سازگار با اتریوم ذخیره شود. به طور کلی، The Graph یکی از ارزهای دیجیتال جدید است که برای پشتیبانی از شبکه‌های برنامه‌نویسی طراحی شده‌است. این ارز دارای مزایا و معایبی است که در نظر گرفتن آن‌ها می‌تواند در تصمیم برای سرمایه گذاری به شما کمک کند.

فرصت‌های سرمایه گذاری در ارز دیجیتال گراف

 1.  پشتیبانی از شبکه‌های برنامه‌نویسی: The Graph به شبکه‌های برنامه‌نویسی مانند Ethereum و IPFS کمک می‌کند تا داده‌های این شبکه‌ها را بهبود بخشید. این مسئله باعث می‌شود که برنامه‌نویسان بتوانند برای برنامه‌های خود از داده‌های قابل اعتماد استفاده کنند.
 2. کاهش هزینه: با استفاده از The Graph، برنامه‌نویسان نیاز به استفاده از بلاکچین بزرگی مانند Ethereum ندارند و می‌توانند به جای آن از بلاک چین‌های کوچک‌تر استفاده کنند. این باعث کاهش هزینه و مصرف ظرفیت کمتر شبکه می‌شود.
 3. دقت بالا: با استفاده از The Graph، برنامه‌نویسان به داده‌های دقیق و قابل اعتماد دسترسی دارند و نیازی به تغییر داده‌ها در آینده ندارند. همچنین، این باعث می‌شود که شبکه با دقت و قابلیت اطمینان بالاتری عمل کند.

چالش‌های سرمایه گذاری در ارز دیجیتال گراف

 1. رقبای بزرگ‌تر: The Graph با رقبای بزرگتری مانند Chainlink رقابت می‌کند که باعث می‌شود برای جذب برنامه‌نویسان و کاربران سخت‌تر شود
 2. پایین بودن حجم معاملات: با وجود اینکه The Graph با استفاده از تکنولوژی بللک‌چین طراحی شده‌است، حجم معامله این ارز به نسبت رقبای بزرگترش، کمتر است. این مسئله باعث می‌شود که مقرون به صرفه‌ترین ارز برای سرمایه‌گذاران نباشد.
خرید ارز دیجیتال گراف

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

(Singularity NET) ارز سینگیولاریتی نت

AGIX امروزه یکی از محبوب‌ترین توکن‌های هوش مصنوعی است. این توکن بومی پلتفرم غیرمتمرکز Singularity NET است. سینگیولاریتی نت یک بازار بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز است که به کاربران امکان معامله طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات مرتبط با هوش مصنوعی را می‌دهد. 

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ارز سینگیولاریتی نت

 1. رونق صنعت هوش مصنوعی: صنعت هوش مصنوعی رو به رشد است. SingularityNET به عنوان یک ارز دیجیتال دارای خدمات متمایز و نوآورانه در حوزه هوش مصنوعی است که می‌تواند جذابیت بسیاری برای سرمایه‌گذاران داشته باشد.
 2. عملکرد بهتر از رقبا: SingularityNET به عنوان یک شبکه برای ارائه خدمات هوش مصنوعی، می‌تواند از رقبایش در این حوزه بهتر عمل کند. با توجه به اینکه این ارز دیجیتال برای پشتیبانی از شبکه‌های هوش مصنوعی طراحی شده است، می‌تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه هوش مصنوعی معرفی شود. 

چالش‌های سرمایه گذاری در ارز سینگیولاریتی نت

 1. عدم گسترش موارد استفاده: به عنوان یک ارز دیجیتال نوپا، هنوز توانایی ارائه خدمات به مشتریان خود را به طور کامل اثبات نکرده‌است و این موضوع می‌تواند برای سرمایه‌گذاران مشکل‌ساز باشد.
 2. فعالیت در صنعت جدید: صنعت هوش مصنوعی بسیار جدید است و هنوز برای بسیاری از سرمایه‌گذاران شفاف نیست. به همین دلیل، سرمایه‌گذاری در ارز SingularityNET می‌تواند برای بسیاری از سرمایه‌گذاران چالش برانگیز باشد.
 3. حساسیت به اخبار و رویدادهای خاص: سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال تمایل دارند که به صورت مداوم اخبار و رویدادهای مرتبط با ارز دیجیتالی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند را دنبال کنند. بدین ترتیب، خبرهای مرتبط با هوش مصنوعی می‌تواند به طور چشمگیری در قیمت این ارز تاثیرگذار باشد.
خرید ارز دیجیتال سینگیولاریتی نت

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

ارز فچ ای آی (Fetch.ai) 

Fetch.ai یک پلتفرم هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی است که مبتنی بر بلاک چین است و ارز دیجیتال بومی آن FET است. ویژگی انعطاف پذیری Fetch آن را فوق العاده قدرتمند می‌کند.این پروژه مکانیسم‌های اثبات کار و اثبات سهام را ترکیب می‌کند. استخراج‌کنندگان در بلاک چین، توکن‌های FET را به عنوان پاداشی به عنوان اعتبارسنجی تراکنش‌ها کاربرد دارد و همچنین این توکن‌ها می‌توانند برای پرداخت هزینه‌ها نیز استفاده شوند.

فرصت‌های سرمایه گذاری در ارز فچ ای آی

 1. بازده بالقوه بالا: به عنوان یک سرمایه گذاری در مراحل اولیه، Fetch.ai این پتانسیل را دارد که در صورت موفقیت، بازده قابل توجهی برای سرمایه گذاران ایجاد کند.
 2. فناوری نوآورانه: فناوری Fetch.ai نوآورانه است و پتانسیل ایجاد تحول در طیف وسیعی از صنایع از جمله امور مالی، حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی را دارد.
 3. مشارکت های استراتژیک: Fetch.ai قبلاً با چندین رهبر صنعت، از جمله Bosch و Datarella، مشارکت های استراتژیک داشته‌است که می‌بتواند به پذیرش فناوری آن کمک کند.
 4. بازار در حال رشد: بازار هوش مصنوعی و فناوری‌های بلاک چین به سرعت در حال رشد است و این سبب می‌شود تا پروژه‌هایی مانند Fetch.ai سرمایه گذارهای بزرگی را جذب کنند.

چالش‌های سرمایه گذاری در ارز فچ ای آی

 1. پیچیدگی فنی: Fetch.ai نیازمند یک چشم انداز فنی پیچیده است زیرا به سرعت در حال تحول است و برای ارائه خدمات متمایز به تخصص فنی خاصی نیاز دارد.
 2. رقابت شدید: فضاهای هوش مصنوعی و بلاک چین بسیار رقابتی هستند و بسیاری از پروژه‌های دیگر خدمات مشابهی را ارائه می‌دهند.
 3. عدم قطعیت نظارتی: مانند بسیاری از پروژه‌های بلاکچین، عدم اطمینان نظارتی می‌تواند برای Fetch.ai و سرمایه گذاران آن چالشی باشد.
 4. عدم پذیرش: یکی از بزرگترین چالش‌های Fetch.ai، پذیرش و نشان دادن ارزش واقعی فناوری آن است.
خرید ارز دیجیتال فچ ای آی

ارز اوشن (Ocean)

پروتکل اوشن یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که به مشاغل و افراد اجازه می‌دهد تا داده‌ها و خدمات را مبادله و کسب درآمد کنند. اوشن یک ارز دیجیتال AI است که برای تسهیل تبادل مجموعه داده‌های بزرگ بین ارائه دهندگان داده و توسعه دهندگان مدل هوش مصنوعی طراحی شده‌است. این پلتفرم دریافت مجموعه داده‌های مورد نیاز برای آموزش و اجرای مدل را برای توسعه دهندگان بسیار آسان‌تر و ارزان‌تر می‌کند و ارائه دهندگان نیز می‌توانند کسب درآمد کنند. این پلتفرم با امکان توکن سازی کار می‌کند. پس از توکن کردن، می‌توان آن‌ها را به راحتی ارزیابی و معامله کرد.

فرصت‌های سرمایه گذاری در اوشن

 1. مشارکت های قوی: اوشن با شرکت های بزرگ در صنعت داده همکاری هایی ایجاد کرده است که می تواند به پذیرش ارز آن و افزایش ارزش آن کمک کند.
 2. ساخته شده بر روی اتریوم: OCEAN بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است که یک پلت فرم بلاک چین اثبات شده است. این می تواند اطمینان بیشتری را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

چالش‌های سرمایه گذاری در اوشن

 1. بازار بسیار رقابتی: بازار ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی بسیار رقابتی است. به دست آوردن سهم بازار و ارائه خدمات متمایز می‌تواند برای OCEAN امری دشوار باشد.
 2. عدم وجود قانون و مقررات: محیط نظارتی برای ارزهای دیجیتال نامشخص است. تغییرات در مقررات یا سیاست های دولت می تواند بر ارزش OCEAN تأثیر منفی بگذارد.
 3. نوسانات: مانند سایر ارزهای دیجیتال، OCEAN می‌تواند بسیار نوسان داشته باشد و ارزش آن در دوره‌های زمانی کوتاه به طور زیادی تغییر کند. بنابراین پیش بینی سود و زیان می‌تواند برای سرمایه گذاران سخت باشد.
خرید ارز دیجیتال اوشن

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

ارز آر ال سی (RLC)

iExec یک پلتفرم بلاک چین هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از قدرت محاسباتی خود درآمد کسب کنند و بر اساس تقاضا به منابع محاسبات ابری دسترسی داشته باشند. RLC ارز رمزنگاری شده بومی این پروژه است و برای پرداخت هزینه استفاده از خدمات استفاده می‌شود.

فرصت‌های سرمایه گذاری در ارز آر ال سی

 1. تکنولوژی: RLC بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند و یک رویکرد منحصر به فرد برای محاسبات ابری توزیع شده ارائه می‌دهد.
 2. تیم توسعه دهنده باسابقه: تیم توسعه پشت RLC باتجربه است و سابقه قوی در موفقیت در فضای بلاکچین دارد.
 3. همکاری‌های بزرگ: RLC با چندین رهبر مهم این صنعت، از جمله اینتل و ConsenSys، همکاری‌ داشته است که این موضوع می‌تواند به پذیرش فناوری آن کمک کند.

چالش‌های سرمایه گذاری در ارز آر ال سی

 1. عدم آگاهی: فناوری RLC پیچیده است و درک کامل آن برای سرمایه گذاران دشوار است که می تواند برخی از سرمایه گذاران بالقوه را منصرف کند.
خرید ارز دیجیتال آر ال سی

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

ارز نومرایر (Numeraire)

Numeraire یک شبکه بلاک چین هوش مصنوعی است که به عنوان یک صندوق تامینی عمل می‌کند و از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای سرمایه گذاری در بازارهای سهام در سراسر جهان استفاده می کند. NMR ارز بومی این اکوسیستم است که پرداخت‌های درون شبکه را تسهیل می‌کند. این پلتفرم به دارندگان توکن NMR برای پیش بینی بازار سهام متکی است. هر هفته، دارندگان NMR می‌توانند در مورد یک یا چند سهم پیش بینی کنند. کاربرانی برای ارسال پیش بینی خود باید توکن NMR را به اشتراک بگذارند. اگر حدس آن‌ها درست باشد، توکن‌های NMR جدیدی به دست می‌آورند. اگر  پیش بینی اشتباه باشد، NMR شرط بندی شده آن‌ها از دست می‌رود.

فرصت‌های سرمایه گذاری در ارز نومرایر

 1. اکوسیستم: Numeraire بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده‌است و فناوری را برای علم داده و یادگیری ماشین ارائه می دهد.
 2. مشارکت‌های مهم: Numeraire با صرافی Coinbase و شرکت Polychain Capital همکاری داشته‌است که این امر به پیشرفت نومرایر کمک می‌کند.

چالش‌های سرمایه گذاری در ارز نومرایر

 1. موارد استفاده محدود: فناوری Numeraire نسبتاً پیشرفته است و موارد استفاده از آن در حال حاضر محدود به علم داده و یادگیری ماشین است.
خرید ارز دیجیتال نومرایر

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

کورتکس (Cortex)

کورتکس یک پلتفرم بلاک چین است که به کاربران اجازه می‌دهد مدل‌های هوش مصنوعی را آپلود و اجرا کنند. این پروژه بر اساس اتریوم ساخته شده است و هدف آن ادغام عملکرد هوش مصنوعی با قراردادهای هوشمند است. ایده این است که هوش مصنوعی می تواند در قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) گنجانده شود. برنامه‌های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی که با استفاده از شبکه Cortex ساخته می‌شوند، می‌توانند برای همه چیز از بازی‌های متاورسی گرفته تا خدکات وام دهی استفاده شوند. با افزایش ارزش توکن CTXC، توسعه‌دهندگان بیشتری تشویق می‌شوند تا به کورتکس بپیوندند و طیف متنوع‌تری از مدل‌های هوش مصنوعی را برای برنامه‌های غیرمتمرکز ایجاد کنند.

فرصت‌های سرمایه گذاری در ارز کورتکس

 1. تیم فنی متخصص: تیم Cortex متشکل از محققان، مهندسان و کارآفرینان با تجربه با پیشینه قوی در هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و فناوری بلاک چین است. این نشان می دهد که Cortex به خوبی مجهز است تا به وعده های خود عمل کند و نقشه راه خود را اجرا کند.
 2. شرکای قوی: Cortex با چندین شرکت و سازمان بزرگ، از جمله مایکروسافت، IBM، و آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین، مشارکت کرده است. این مشارکت‌ها می‌توانند به پذیرش پلتفرم Cortex و دسترسی به شبکه گسترده‌تری از کاربران و سرمایه‌گذاران بالقوه کمک کنند.
 3. مزیت محرک اولیه: پروژه کورتکس یکی از اولین پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین است که بر هوش مصنوعی متمرکز شده است. این امر یک مزیت محرک اولیه در این بازار است که می تواند به تثبیت Cortex به عنوان یک بازیگر پیشرو در صنعت و افزایش تقاضا برای توکن Cortex کمک کند.
 4. پاداش‌ استخرهای نقدینگی: Cortex به کاربران این امکان را می‌دهد که توکن‌های CTXC خود را به اشتراک بگذارند تا برای شرکت در شبکه جوایزی کسب کنند. این می‌تواند انگیزه‌ای برای کاربران برای نگه داشتن CTXC و کمک به توسعه پلتفرم Cortex باشد و به طور بالقوه ارزش توکن را در طول زمان افزایش دهد.

چالش‌های سرمایه گذاری در ارز کورتکس

 1. کاربرد کم: فناوری Cortex در حال حاضر محدود به هوش مصنوعی و کاربردهای یادگیری ماشینی است که ممکن است به اندازه سایر فناوری های بلاک چین بازار گسترده‌ای نداشته باشند.
 2. مقیاس پذیری: ارز دیجیتال Cortex ممکن است با افزایش کاربران، با چالش مقیاس پذیری روبرو شود.
 3. ریسک‌های فنی:  پروژه کورتکس هنوز نسبتاً جدید و آزمایش نشده‌است که می‌تواند خطرات فنی را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشته باشد.
خرید ارز دیجیتال کورتکس

ارز دی کارگو (dKargo)

dKargo یک بلاک چین است که از هوش مصنوعی برای حل مشکلات در بخش لجستیک استفاده می کند. به لطف ماهیت پاک نشدنی فناوری بلاک چین، این کار را با ارائه داده‌های معتبر به شرکت کنندگان انجام می‌دهد. ارز بومی این پروژه DKA است که در سال 2020 راه اندازی شد. در واقع، هدف اصلی این پلت فرم غیرمتمرکز استفاده از هوش مصنوعی برای کارآمدتر و مقرون به صرفه تر کردن لجستیک است. دارندگان توکن می‌توانند خدمات لجستیکی را به راحتی خرید و فروش کنند. این امر ترکیب و تطبیق خدمات از چندین ارائه‌دهنده لجستیک را برای هر کسی ساده‌تر می‌کند.

فرصت‌های سرمایه گذاری در ارز دی کارگو

 1. بهره وری بهبود یافته: dKargo می‌تواند با کاهش زمان و منابع مورد نیاز برای مدیریت زنجیره تامین، کارایی صنعت لجستیک را بهبود بخشد. همچنین می‌تواند ردیابی کالاها را در زمان واقعی امکان پذیر و فرآیند پرداخت را تسهیل کند.
 2. صرفه جویی در هزینه: پروژه دی کارگو با حذف واسطه‌ها، کاهش نیاز به کاغذبازی، ورود دستی داده‌ها و سایر وظایف اداری هزینه‌ها را کاهش دهد.
 3. شفافیت: فناوری بلاک چین dKargo شفافیت را در فرآیند زنجیره تامین فراهم می‌کند و به مشتریان و تامین کنندگان این امکان را می دهد تا پیشرفت کالاهای خود را در هر مرحله از مسیر پیگیری کنند.
 4. امنیت: فناوری بلاک چین dKargo تضمین می‌کند که تراکنش‌ها ایمن، شفاف و بدون دستکاری هستند و خطر تقلب را کاهش می‌دهد و حریم خصوصی داده‌ها را بهبود می‌بخشد.

چالش‌های سرمایه گذاری در ارز دی کارگو

 1. چالش های نظارتی: چشم انداز نظارتی برای ارزهای دیجیتال هنوز در حال تحول است و dKargo ممکن است در حوزه های قضایی خاصی با موانع نظارتی روبرو شود.
 2. پذیرش: پذیرش گسترده dKargo ممکن است زمان ببرد، زیرا صنعت لجستیک اغلب در پذیرش فناوری‌های جدید کند است.
 3. مقیاس‌پذیری: فناوری بلاک چین dKargo باید بتواند حجم زیادی از تراکنش‌ها را مدیریت کند که ممکن است مقیاس‌پذیری موثر آن چالش برانگیز باشد.

بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

ویژگی بهترین ارزهای هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری

هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که صنایع، شیوه زندگی و کار ما را متحول کند. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده هوش مصنوعی در دنیای واقعی، سرمایه گذاری در ارزهای هوش مصنوعی (AI) به طور فزاینده‌ای افزایش یافته‌است. این ارزها از یک الگوریتم اجماع منحصر به فرد به نام اثبات هوش (PoI) استفاده می‌کنند که امکان پردازش کارآمد و ایمن داده‌ها را فراهم می‌کند. این شبکه همچنین به گونه‌ای طراحی شده‌است که مقیاس پذیر باشد و آن را برای طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها مناسب می‌کند.

اگر قصد سرمایه گذاری در این حوزه را دارید، مهم است که بهترین ارزهای هوش مصنوعی موجود در بازار را شناسایی کنید. بهترین ارزهای هوش مصنوعی با توانایی آن‌ها در انطباق با شرایط متغیر بازار، مقیاس پذیری آنها و توانایی آنها در پردازش مقادیر زیادی داده مشخص می شود. این ارزها همچنین توسط تیم‌های توسعه قوی پشتیبانی می‌شوند، نقشه راه مشخصی برای توسعه آینده دارند و توسط جامعه‌ای پرشور حمایت می‌شوند.

سازگاری با شرایط متغیر بازار

سازگاری به این معنی است که ارز قادر به تنظیم و پاسخگویی به تغییرات در بازار است که برای موفقیت در هر صنعتی ضروری است. 

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری به این معنی است که ارز قادر به رشد و گسترش طیف وسیعی از کاربردها و برنامه‌ها است که برای به حداکثر رساندن پتانسیل آن مهم است.

پردازش سریع داده‌ها

الگوریتم‌های اجماع اثبات هوشمندی (PoI) که توسط برخی ارزهای هوش مصنوعی استفاده می‌شود، تضمین می‌کند که تراکنش‌ها و داده‌ها به طور ایمن و موثر مدیریت شوند. پردازش کارآمد داده برای هر ارز هوش مصنوعی بسیار حائز اهمیت است.

تیم توسعه قوی

یک تیم توسعه قوی لازم است تا اطمینان حاصل شود که ارز دائما در حال بهبود و توسعه است. این موضوع بر رقابتی و جذاب نگه داشتن ارز برای سرمایه گذاران تاثیرگذار است.

وایت پیپر

یک نقشه راه روشن برای توسعه آینده ارز نیز بسیار قابل توجه است، زیرا چشم اندازی شفافی برای آینده ارز ارائه می کند و باعث می شود سرمایه گذاران به پتانسیل آن اعتماد کنند.

فناوری پیشرفته

فناوری پیشرفته برای ارزهای هوش مصنوعی مهم است تا بتوانند حجم زیادی از داده‌ها را پردازش و تجزیه و تحلیل کنند. این یک ویژگی کلیدی برای اطمینان از موفقیت ارز در کاربردهای مختلف است.

حمایت جامعه

وجود یک جامعه از طرفداران برای حمایت و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند بر رشد قیمتی آن ارز بسیار موثر باشد. این جامعه می تواند به گسترش آگاهی نسبت به ارز و جذب سرمایه گذاران جدید کمک کند.

توجه به این ویژگی‌ها می‌تواند در انتخاب بهترین ارزهای هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری کمک کند. با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها می‌توانید پتانسیل موفقیت یک ارز در بلندمدت و نره بازده یا ریسک خود را ارزیابی کنید.

چه آینده ای پیش روی ارزهای هوش مصنوعی است؟

هوش مصنوعی یک زمینه به سرعت در حال رشد است، به خصوص اگر با فناوری بلاکچین ترکیب شود. هنگام ارزیابی پروژه‌های هوش مصنوعی ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران باید به دقت در مورد آینده آن تخقیق کنند. در پروژه‌های هوش مصنوعی باید توسعه دهندگان قوی باشند و سابقه‌ای در هوش مصنوعی و مدیریت کلان داده داشته باشند. علاوه بر این، باید به راه‌حل‌هایی که یک پروژه هوش مصنوعی ارائه می‌کند نیز توجه کنید. کاربرد هر یک از این پروژه‌‌ها آینده آن را مشخص می‌کنند.

» پیشنهاد مطالعه: بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2023

آیا سرمایه گذاری در ارزهای هوش مصنوعی مناسب است؟

به طور کلی، ارزهایی که در این مقاله به شما معرفی شد، پتانسیل زیادی دارند. هوش مصنوعی نقش مهمی در آینده اکوسیستم ارزهای دیجیتال ایفا می‌کند. به همین دلیل، بهتر است اگر قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را دارید، حتما ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی را از نظر تکنیکال و فاندامنتال بررسی کنید.

 

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آموزش گرفتن جم رایگان فری فایر + بازی کنیم جم بگیریم؟
دانستنی های گیفت کارت
آموزش گرفتن جم رایگان فری فایر + بازی کنیم جم بگیریم؟
چگونه جم رایگان فری فایر بگیریم؟ این سوال یکی از رایج‌ترین سوالاتی است که گیمرها با آن مواجه می‌شوند و برای انجام بهتر بازی فری فایر به دنبال جواب دقیقی...
تلگرام پرمیوم چیست و چه کاربردی دارد؟
اکانت های خارجی
تلگرام پرمیوم چیست و چه کاربردی دارد؟
تلگرام پرمیوم چیست؟ تلگرام با میزبانی از 700 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان، از جدیدترین پلن اشتراکی جذاب خود یعنی تلگرام پرمیوم رونمایی کرد. تلگرام پریمیوم نسبت به...
آموزش نحوه استخراج بیت کوین با گوشی + معرفی 5 برنامه کاربردی برای استخراج سریع
استخراج ارز دیجیتال
آموزش نحوه استخراج بیت کوین با گوشی + معرفی 5 برنامه کاربردی برای استخراج سریع
استخراج بیت کوین با استفاده از گوشی‌های هوشمند، که در ابتدا تنها توسط رایانه‌های قدرتمند و تجهیزات مخصوص ممکن بود، اکنون با پیشرفت تکنولوژی و افزایش قدرت پردازشی گوشی‌های هوشمند،...
پشتوانه بیت کوین چیست؟ تأثیر تکنولوژی بلاکچین بر مالیات و اقتصاد
آموزش ارز دیجیتال
پشتوانه بیت کوین چیست؟ تأثیر تکنولوژی بلاکچین بر مالیات و اقتصاد
هر پولی، یک پشتوانه دارد. بیت کوین، اولین و پراستفاده‌ترین ارز دیجیتال دنیا، پیش‌فرض‌های ذهن بسیاری از افراد در مورد پشتوانه پول‌ها به هم ریخته است. بیت کوین برخلاف ارزهای...
آموزش ساخت شماره مجازی رایگان
اکانت های خارجی
آموزش ساخت شماره مجازی رایگان
شماره مجازی (virtual number) شماره تلفنی است که وجود حقیقی نداشته و بدون نیاز به سیمکارت کارایی شماره‌های واقعی را دارد؛ به بیان دیگر، این سرویس نوعی تلفن مجازی است...
بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه ویژه ایرانی‌ها
سرمایه گذاری در ارز دیجیتال
بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه ویژه ایرانی‌ها
معاملات روزانه ارزهای دیجیتال به دلیل داشتن سودهای کوتاه‌مدت اما پربازده، اخیرا به روشی محبوب برای تریدرها تبدیل شده است. بدین‌ ترتیب، معامله‌گران از طبیعت سریع و پرنوسان بازار کریپتو...