اخبار ارز دیجیتال

جمع آوری 52 میلیون توکن ریپل توسط نهنگ‌ها

جمع آوری 52 میلیون توکن ریپل توسط نهنگ‌ها

در دنیای کریپتو، اقدامات سرمایه‌گذاران بزرگ، معروف به نهنگ‌ها، اغلب می‌تواند بینش‌های ارزشمندی را در مورد احساسات بازار پیرامون یک دارایی دیجیتال خاص ارائه دهد. داده‌های اخیر افزایش علاقه نهنگ‌ها به ارز دیجیتال XRP  را نشان می‌دهد که سبب جمع آوری 52 میلیون توکن در 3 هفته گذشته شده‌است. این افزایش فعالیت نهنگ‌ها باعث شده تا تحلیلگران بازار صعودی را برای ریپل پیش بینی کنند.

بر اساس داده‌هایی که تحلیلگران مشهور رمزارز در توییتر به اشتراک گذاشته اند، نهنگ‌ها در حال انجام تراکنش های چشم گیری در بازار XRP هستند. با استفاده از داده‌های Santiment، تجمع قابل توجه XRP توسط نهنگ‌ها نشان‌دهنده اعتقاد قوی آن‌ها به چشم‌انداز آینده این توکن است.

تنها در طول سه هفته گذشته، این سرمایه گذاران 52 میلیون XRP به دست آورده اند که ارزش تخمینی آن بیش از 22 میلیون دلار است. قابل توجه است که روند انباشت در درجه اول در میان نهنگ های XRP مشاهده شده است، به ویژه آدرس هایی که دارای 10 میلیون تا 100 میلیون XRP هستند. این دوره از انباشت شدید در 7 می، به دنبال فشار فروش قابل توجهی که در 12 آوریل رخ داد، آغاز شد.

در مرحله فروش، توکن ریپل یک دوره تثبیت طولانی‌مدت را تجربه کرد که ناشی از فرسودگی موقت قبل از رالی بود. با این حال، فروش در نهایت فروکش کرد و راه را برای روند انباشت فعلی که در بین نهنگ ها مشاهده شد هموار کرد. افزایش ناگهانی انباشت XRP توسط نهنگ ها سؤالاتی را در مورد عواملی که می تواند این احساسات صعودی را تحریک کند، ایجاد کرده است. در حالی که انگیزه های فردی ممکن است متفاوت باشد. یکی از عوامل مهم می‌تواند پیش‌بینی تحولات مثبت در اکوسیستم ریپل، مانند مشارکت‌های جدید یا پیشرفت‌ها در پذیرش توکن ریپل برای تراکنش‌های فرامرزی باشد.

خبر مرتبط: منتظر ریپل 1 دلاری باشید!

ماه گذشته، ریپل (XRP)، کاردانو (ADA) و چندین ارز دیجیتال دیگر از طریق همکاری اخیراً اعلام شده بین Binance Pay و CoinGate، شاهد افزایش پذیرش توسط جامعه بودند. قابل ذکر است، چنین تحولاتی اغلب تقاضا برای توکن ریپل را افزایش می دهد و سرمایه گذاران را وادار می کند تا توکن را به امید رشد قیمت هولد کنند. علاوه بر این، وضوح نظارتی اخیر پیرامون جدال حقوقی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نیز ممکن است به افزایش اعتماد در میان نهنگ ها کمک کرده باشد. از آنجایی که ریپل به پیشرفت در روند دادرسی ادامه می دهد، حل این پرونده به طور بالقوه می تواند راه را برای سرمایه گذاری مجدد بسیاری از بازیگران هموار کند.

برای خرید ریپل می‌توانید از خدمات صرافی ایرانیکارت استفاده کنید.

اهمیت خبر: مثبت

منبع : newsbtc

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...