اخبار ارز دیجیتال

منتظر ریپل 1 دلاری باشید!

منتظر ریپل 1 دلاری باشید!

Ripple به دنبال توسعه خود در کشورهای دوستدار رمزارز است. آیا این موضوع می‌تواند XRP را به 1 دلار برساند؟

 ریپل در تلاش برای گسترش مدل کسب‌وکار خود در کشورهای دوستدار رمزنگاری است. براد گارلینگ هاوس (مدیرعامل ریپل) این اطلاعات را طی یک مصاحبه زنده در اجلاس فین تک دبی در هفته گذشته منتشر کرد. رئیس ریپل ادعا کرد که آرمان های ریپل فراتر از پرداخت های فرامرزی برای مشاغل است و جنبه های مختلف دیگری از بخش فناوری بلاک چین را در بر می گیرد.

ما با پرداخت های فرامرزی مبتنی بر شرکت شروع کردیم. ما در مورد چهار بخش ابتدایی برای فناوری‌های مبتنی بر بلاک چین صحبت کردیم. نقدینگی، انطباق، نگهداری و توکنیزاسیون. 

مدیرعامل سپس بر اهمیت فعالیت در کشورهایی که از فناوری‌های بلاک چین پشتیبانی می‌کنند، تاکید کرد و از امارات متحده عربی و سوئیس به عنوان نمونه‌های برجسته کشورهایی که محیطی دلگرم‌کننده برای کارآفرینان در فضای رمزنگاری ارائه می‌کنند، نام برد. او گفت:

فکر می‌کنم در بازارهایی که دوستدار این فناوری‌ها هستند، خرید انجام دهیم. امارات و سوئیس کشورهایی هستند که شفافیت را برای سرمایه گذاری کارآفرینان فراهم می کنند و به شرکتی مانند ریپل اجازه می دهند که بزرگتر باشد.

علاوه بر این، برای حمایت از اظهارات خود، گارلینگ هاوس فاش کرد که ریپل بیش از 1 میلیارد دلار ذخایر نقدی برای تخصیص به خریدهای استراتژیک دارد. اظهارات گارلینگ هاوس در بحبوحه افزایش نگرانی ها در مورد محیط نظارتی در ایالات متحده بیان شد. وی در این مصاحبه با ابراز ناامیدی از آمریکا اظهار داشت که این کشور به دلیل اولویت دادن به سیاست، به طور قابل توجهی عقب مانده است. به گفته او، سرمایه‌گذاری و پتانسیل رشد در فناوری‌های بلاک چین به دلیل ایدئولوژی‌های آشکار ضد رمزنگاری این کشور، در خارج از ایالات متحده آمریکا دنبال می‌شود. او در ادامه اظهار داشت که ریپل حدود 200 میلیون دلار برای دفاع از خود در برابر شکایت جاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هزینه کرده و اظهار داشت که این پرونده فاقد پایه و اساس محکم است.

برای خرید ریپل می‌توانید از خدمات صرافی ایرانیکارت استفاده کنید.

با وجود مشکلاتی که در ایالات متحده وجود دارد، بلندپروازی‌های ریپل برای توسعه، که شامل امکان خرید شرکت‌هایی در مناطق دوستدار رمزنگاری می‌شود، این پتانسیل را دارد که این شرکت را به عنوان پیشرو در صنعت بلاک چین جهانی تبدیل کند. این حرکت استراتژیک، استفاده از اکوسیستم ریپل را تقویت می کند و در نهایت ارزش XRP را به سمت سطح قیمتی1 دلار سوق می دهد. 

مقاله پیشنهادی: آینده ارز دیجیتال ریپل چه خواهد شد؟

تاثیر خبر: مثبت

منبع: zycrypto

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...