اخبار ارز دیجیتال

رشد 16 درصدی قیمت Dydx پس از آپدیت صرافی به ورژن 4

رشد 16 درصدی قیمت Dydx پس از آپدیت صرافی به ورژن 4

صرافی غیرمتمرکز dYdX در روز سه‌شنبه اعلام کرد، کد منبع خود را به صورت اوپن سورس منتشر می‌کند. اوپن سورس کردن، نشانگر آغاز به‌کارارتقای نسخه ۴ صرافی است. صرافی dydx قصد دارد از لایه ۲ شبکه اتریوم به یک زنجیره مستقل در اکوسیستم Cosmos انتقال پیدا کند.

منتشر کردن کدهای این پروژه به صورت اوپن سورس، در واقع مهمترین اساسی‌ترین ویژگی بلاکچین است که باعث شفافیت برای توسعه‌دهندگان می‌شود. دسترسی به کدهای پروژه به توسعه دهندگان باعث رشد فنی، کاهش باگ‌های پروژه و رشد آن می‌شود.

داشتن بلاکچین مستقل جزو مهمترین رخدادهایی است که می‌توانیم امیدوار باشیم در سال آینده در یک رویداد mainnet برای این پروژه رخ دهد.

با توجه به اظهارات شرکت dYdX Trading Inc، توسعه‌دهنده اصلی این صرافی، ارتقای نسخه ۴، صرافی را به صورت کاملاً غیر متمرکز به تصمیم گیری جامعه آن واگذار می‌کند.

بعد از راه‌اندازی نسخه ۴ در شبکه اصلی (mainnet)، تغییراتی که در استکینگ اعمال می‌شوند، از طریق رأی‌گیری حاکمیتی توسط جامعه تحت نظارت بنیاد dYdX صورت خواهند گرفت.

با احتمال ادامه دار بودن رالی صعودی بیت کوین و سرایت آن به آلتکوین ها و شروع آلت سیزن، با درنظر گرفتن چنین رویداد مهمی انفجار قیمتی این ارز دوراز ذهن نیست. درواقع رشد 16درصدی امروز توکن آن، می‌تواند آغاز روند باشد.

طی اخبار روزهای گذشته پروژه اعلام کرد که پس از این بروزرسانی شرکت هیچ یک از کارمزدها را دریافت نمی‌کند، بلکه بر اساس تصمیم جامعه، این هزینه‌ها می‌توانند در امور عام المنفع هزینه شوند.

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...