اخبار ارز دیجیتال

دادگاه ریپل به پایان رسید! XRP به 3 دلار می‌رسد؟

دادگاه ریپل به پایان رسید! XRP به 3 دلار می‌رسد؟

ریپل لبز، شرکت پروتکل پرداخت مبتنی بر بلاک چین، در نبرد حقوقی علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پیروز شده است. در پرونده ای که از سال 2020 علیه ریپل باز شده بود، قاضی آنالیسا تورس از دادگاه منطقه ای ایالات متحده، ناحیه جنوبی نیویورک، در 13 ژوئیه حکم داد که توکن XRP یک اوراق قرضه نیست! براد گارلینگ هاوس در توییتی گفت:

ما در دسامبر 2020 گفتیم که در سمت راست قانون هستیم و در سمت راست تاریخ خواهیم بود. با تشکر از همه کسانی که به ما کمک کردند تا به تصمیم امروز برسیم. تصمیمی که برای همه پروژه های رمزنگاری در ایالات متحده است.

همزمان با اعلام حکم، توکن XRP یک افزایش ناگهانی در ارزش را تجربه کرد. با توجه به CoinGecko، ارزش توکن در عرض چند دقیقه از 0.45 دلار به 0.61 دلار افزایش یافت و بیش از 25 درصد رشد کرد.

شکایت SEC علیه ریپل و مدیران آن در دسامبر 2020 با این استدلال مطرح شد که ریپل یک اوراق قرضه ثبت نشده ارائه می دهد، ادعایی که ریپل به طور مداوم با آن مخالفت کرده است.

با این حال، در طول محاکمه، هر دو مدیر Ripple علیه این ادعا مقاومت کردند و گفتند که در سوئیس، سنگاپور، ژاپن و امارات، XRP یک اوراق قرضه نیست.

همچنین انتشار سخنرانی بیل هینمن عامل مهم دیگری در پیروزی ریپل علیه کمیسیون بورس است. بیل هینمن اظهار داشت نه بیت کوین و نه اتریوم اوراق بهادار نیستند.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، در طول مراحل رسیدگی، موضع خود را حفظ کرده و در توییتی نوشت: بیایید برنامه ریزی مهمانی را شروع کنیم! 

بسیاری از کارشناسان، قیمت ریپل را در آینده نزدیک 3دلار پیش بینی کردند. نظر شما چیست؟

برای خرید ریپل با کارمزد صفر می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید.

منبع: cryptobriefing

درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
کسب درآمد ارزی و فریلنسری
کسب درآمد دلاری در ایران با 16 روش جدید (آپدیت 1402)
افزایش نرخ تورم و نوسانات ارزی عواملی هستند که باعث کاهش ارزش پول ملی کشورمان نسبت به گذشته شده‌اند. این امر موجب شده تا کسب درآمد دلاری در ایران مورد...
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
آموزش ارز دیجیتال
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایرانیکارت
اگر شما هم به این فکر افتاده‌اید که خرید و فروش ارز دیجیتال را شروع کنید تا در این بازار از سودها بی‌نصیب نمانید، یا قبلا در این حوزه فعالیت...
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
معرفی ارز دیجیتال
معرفی پروتکل شیباریوم و تاثیر آن بر شیبا
شیباریوم یک راه حل بلاک چین لایه 2 شیبا اینو است که هدف آن رسیدگی به سرعت پایین تراکنش اتریوم است. هدف شیباریوم این است که پایه‌های ساخت اکوسیستم شیبا...