ارز های دیجیتال

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer

همان طور که در مقاله های قبلی بیان کردیم، روش های مختلفی برای کسب بیت کوین وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان است. در حال حاضر برای سرمایه گذاری در بیت کوین ، بسیاری از افراد تصور می کنند تنها باید از یکی از روش های خرید بیت کوین و یا استخراج آن استفاده کنند، در حالی که اینگونه نیست. علاوه بر این به دلیل اینکه وضعیت قوانین استخراج بیت کوین در ایران هنوز به طور کامل مشخص نشده است، استفاده از این روش چندان امن نیست! خبر خوب برای شما این است که روش های دیگری نیز برای کسب بیت کوین وجود دارد که یکی از آنها بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer  است! در این مقاله همراه ما باشید تا با این سایت و نحوه استفاده از خدمات آن آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: بیت کوین چیست

معرفی سایت XBTFreelancer  

سایت XBTFreelancer  یکی از سایت های فریلنسری خارجی است که مشابه با سایت های فریلنسر دات کام و Upwork در حال فعالیت است. اساسی ترین تفاوتی که این سایت، با سایر سایت های دورکاری خارجی دارد، این است که پرداخت هایش را با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین انجام می دهد.

مشابه با سایر سایت های دورکاری، در این سایت نیز هدف اصلی برقراری ارتباط بین فریلنسرها و کارفرماها در سراسر جهان است. مشاغل مختلفی در این سایت وجود دارد که سهم بیشتری از آنها مربوط به مشاغلی نظیر برنامه نویسی (اندروید ، iOS و … ) ، ترجمه ، طراحی گرافیکی، تولید محتوا و … است.

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer

قوانین سایت XBTFreelancer  چیست؟

قبل از اینکه برای بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer  اقدام کنید، بهتر است با قوانین فعالیت در این سایت آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید.

  • اولین و مهمترین قانونی که باید مد نظر داشته باشید این است که باید صبر کنید تا پروژه از طرف سایت به شما داده شود. هیچ وقت کار خود را بر اساس چت هایی که با کارفرما داشته اید شروع نکنید. چرا که در این حالت احتمال اینکه پرداختی از سوی کارفرما به شما انجام نشود وجود دارد.
  • هیچ زمان آدرس کیف پول بیت کوین خود را از طریق چت خصوصی در اختیار کارفرما قرار ندهید. چرا که بسیاری از کارفرما ها، پیشنهاد می دهند تا به دور از قوانین سایت، قراردادی خصوصی با شما ببندد. چرا که به این بهانه می خواهد کارمزدی به سایت پرداخت ننماید. اما بهتر است که شما هیچ وقت این پیشنهاد را قبول نکنید. چرا که در این صورت به دلیل اینکه سایت ناظر پروژه و قرارداد شما نبوده است، احتمال اینکه پرداختی به شما انجام نشود، وجود دارد.

نکته مثبتی که در رابطه با بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer  وجود دارد این است که هیچ کارمزدی بابت برداشت دستمزد از حسابتان از شما دریافت نمی کند. علاوه بر این، امنیت اطلاعات شخصی شما را تا اندازه زیادی تامین می کند. بنابراین اگر به دنبال روشی جهت کسب بیت کوین هستید، می توانید شانس خود را از این طریق امتحان کنید.

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer
همان طور که در مقاله های قبلی بیان کردیم، روش های مختلفی برای کسب بیت کوین وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان است. در...
5 از 1 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
11 تا از سایت‌های مهم ارز دیجیتال که باید بشناسید!
ارز های دیجیتال
11 تا از سایت‌های مهم ارز دیجیتال که باید بشناسید!
اگرچه معامله گران بازارهای کریپتو به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته با هزاران توکن در حال فعالیت هستند، اما کسب سود ثابت کار ساده‌ای نیست. به همین...
ابزارهای رصد قیمت لحظه ای بیت کوین و سایر رمزارزها
آموزش ارز دیجیتال
ابزارهای رصد قیمت لحظه ای بیت کوین و سایر رمزارزها
قیمت لحظه ای بیت کوین را از کجا رصد کنیم؟ چگونه از نوسانات قیمتی بیت کوین مطلع شویم؟ این دو سوال، از سوالات مهم علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال است؛ آن...
اندیکاتور (indicator) چیست و چه کاربردی دارد؟
آموزش تحلیل تکنیکال
اندیکاتور (indicator) چیست و چه کاربردی دارد؟
به طور کلی اندیکاتورها شاخص‌هایی هستند که با استفاده از داده‌هایی مانند قیمت،حجم معاملات و … روندهای آینده و حرکات قیمتی را پیش‌بینی می‌کنند. در ادامه بیشتر به این موضوع...