021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

معرفی اپلیکیشن E-Num وبمانی

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1398تاریخ بروزرسانی : 14 فروردین 1400 کیف پول الکترونیک

هنگامی که صحبت از ارزهای دیجیتال و استفاده از آنها برای انتقال ارز می شود، یکی از نگرانی های اصلی که برای بسیاری از افراد به وجود می آید این است که چگونه می توانند امنیت حساب و یا تراکنشی که قصد انجامش را دارند، افزایش دهند! همان طور که می دانید، وب مانی نیز یکی از انواع کیف پول الکترونیکی است که انجام تراکنش های آن مبتنی بر اینترنت است. اما به دلیل محبوبیتی که این سیستم در میان افراد در سطح جهان به خصوص ایران پیدا کرده است، شرایطی را مهیا کرده تا با استفاده از اپلیکیشن E-Num وبمانی ، امنیت حسابت کاربران را تضمین نمایید. در این مقاله همراه ما باشید تا با این اپلیکیشن تلفن همراه آشنا شوید.

آشنایی با اپلیکیشن E-Num وبمانی

یکی از روش های انتقال ارز با استفاده از حساب وبمانی ، استفاده از اپلیکیشن E-Num وبمانی است. به عبارت دیگر شما می توانید با استفاده از این نرم افزار که قابلیت نصب در انواع تلفن های همراه را دارد، تراکنش خود را به صورت رمزنگاری شده انجام داده و به نوعی با استفاده از احراز هویت دو مرحله ای، امنیت حسابتان را تضمین کنید.

اپلیکیشن E-Num وبمانی چگونه کار می کند؟

همان طور که گفته شد هدف اصلی از استفاده از این نرم افزار، کدگذاری کردن تراکنش هایی است که قصد انجامش را دارید. زمانی که شما وارد این اپلیکیشن می شوید، برای تراکنشی که قصد انجامش را دارید، یک کد به صورت آفلاین تولید می شود. شما باید این کد تولید شده توسط نرم افزار را در اختیار فرد گیرنده قرار دهید تا بتواند وجه انتقال داده شده را برداشت نماید. در واقع شما با دادن این رمز به فرد گیرنده، تضمین می کند که تنها همان فرد قادر به برداشت این وجه باشد و نه هیچ کس دیگر!

کارمزد WenMoney

از نرم افزار E-Num وبمانی در چه سیستم عامل هایی می توان استفاده کرد؟

این نرم افزار برای سیستم عامل های مختلف تلفن های همراه توسعه داده شده است. بنابراین از آن می توانید در سیستم عامل های اندروید، iOS ، ویندوز و … استفاده کنید. کافی است به استور تلفن همراهتان مراجعه کنید و این اپ را دانلود و نصب کنید.

آموزش نصب اپلیکیشن E-Num وبمانی

در صورتی که از کاربران جدید این شبکه پرداخت آنلاین هستید، به صورت خودکار در این نرم افزار اطلاعات شما ثبت می شود. اما در صورتی که از مشتریان قدیمی این شبکه هستید، باید خودتان ثبت نام کنید!

بعد از این که برنامه را دانلود و نصب کنید، باید از طریق آدرس ایمیل و شماره تلفنی که برای ساخت حساب وبمانی استفاده کردید، در این اپلیکیشن نیز ثبت نام کنید. بعد از آن از طریق کدی که برای ایمیل و شماره تلفنتان ارسال می شود، حساب ایجاد شده را وریفای کنید.

همراهان گرامی، شما می توانید برای دسترسی راحت به حساب وبمانی تان از این ابزار استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برای شارژ حساب وبمانی (خرید و فروش دلار وبمانی) می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت استفاده کنید.

1831 بازدید
معرفی اپلیکیشن E-Num وبمانی
هنگامی که صحبت از ارزهای دیجیتال و استفاده از آنها برای انتقال ارز می شود، یکی از نگرانی...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید