021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

توسعه ارز رمز نگاری شده فیسبوک برای واتس آپ

تاریخ انتشار : 1 دی 1397تاریخ بروزرسانی : 29 خرداد 1401 اخبار

اگر شما به دنبال روش های مختلف برای انتقال پول برای یکی از دوستان و یا آشنایان خود هستید، قطعا می دانید که روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. پی پال، Venmo ، اپل پی و … از جمله روش هایی هستند که با استفاده از آنها می توانید انتقال پول با استفاده از تلفن همراه را انجام دهید. اگر اخبار ارزهای رمز نگاری شده را دنبال کرده باشید، حتما شنیده اید که واتس آپ نیز به دنبال روشی است که کاربرانش با استفاده از آن، قادر به انتقال پول به دوستان خود باشند. بر اساس گزارشی که از سوی بلومبرگ منتشر شده است، ارز رمز نگاری شده فیسبوک می تواند برای این هدف واتس آپ مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله همراه ما باشید، تا ایرانیکارت جزئیات این خبر را در اختیار شما قرار دهد.

بر اساس این گزارش، فیسبوک می تواند ارز رمز نگاری شده ای توسعه دهد که تحت عنوان stablecoin شناخته شده و به نوعی به دلار امریکا وابسته است.

ایده اصلی هنگام پشت این ارز رمز نگاری شده فیسبوک این است که از نوسانات احتمالی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، جلوگیری شود. در صورتی که به اخبار بیت کوین علاقه مند هستید، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

چگونه از بسته شدن حساب بیت کوین جلوگیری کنیم؟

زیرساخت های بیت کوین قوی می شوند

این ارز رمزنگاری شده فیسبوک هنوز به رسمیت شناخته نشده است، اما بر اساس اطلاعاتی که در دسترس است، فیسبوک در حال بررسی روش های مبتنی بر بلاکچین است، تا با استفاده از آن، شرایط را برای ارائه این ارز دیجیتال مهیا کند.

توسعه ارز رمز نگاری شده فیسبوک برای واتس آپ

فیسبوک نیز مانند هر کمپانی دیگری که در حوزه ارز دیجیتال کار می کند، به دنبال این است که بهترین استفاده را از این فناوری داشته باشد، تا با امنیتی که در اختیار کاربران قرار می دهد، افراد زیادی را به سمت استفاده از این ارز بیاورد. تا کنون طرح هایی برای این ارز رمز نگاری شده فیسبوک ارائه شده است، اما هیچ کدام به مرحله نمایش و بهره برداری نرسیده اند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت اگر امنیت این ارز دیجیتال، به همان اندازه ای که ادعا می شود، نسبت به سایر رقبای خود بالا باشد، احتمال استفاده آن توسط شبکه اجتماعی واتس آپ بالا می رود. که به نوعی با یک تیر دو هدف را زدن است.

نظر شما در مورد این فناوری چیست؟ به نظر شما ارز رمزنگاری شده فیسبوک ، می تواند مانند همیشه برای این برند موفقیت به همراه بیاورد؟ آیا واتس آپ، زیر ساخت های لازم را برای اجرای این ایده دارد؟

1719 بازدید
توسعه ارز رمز نگاری شده فیسبوک برای واتس آپ
اگر شما به دنبال روش های مختلف برای انتقال پول برای یکی از دوستان و یا آشنایان خود...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید