حساب های بین المللی

خرید گیفت کارت یا ساختن حساب پی پال

خرید گیفت کارت یا ساختن حساب پی پال

روزانه کاربران زیادی در اینترنت خرید و پرداخت انجام می دهند. بخش قابل توجهی از پرداخت های انجام شده در سراسر دنیا به صورت بین المللی است. انجام پرداخت ارزی از طریق سرویس هایی امکان پذیر است که در سراسر جهان قابل استفاده باشند. یکی از ساده ترین راه های دسترسی به این سرویس ها ساختن حساب پی پال است. البته با توجه به تحریم های مالی، استفاده از این روش در ایران نسبتاً چالش برانگیر است. روش جایگزین پی پال خرید گیفت کارت است. این روش نیز چالش هایی دارد. برای مقایسه و بررسی ویژگی های کارت های مجازی و سایت Paypal همراه ما باشید.

مقایسه ویزا کارت مجازی و حساب پی پال

همان طور که اشاره شد، کارت های مجازی و پی پال که یک کیف پول الکترونیکی است، هر دو از تسهیلات پرداخت اینترنتی به شمار برده می شوند. به دلیل تحریم ها دسترسی به این روش ها در ایران محدود شده است. علی رغم این محدودیت ها، کاربران می توانند با استفاده از خدمات ایرانیکارت نسبت به دریافت انواع کردیت کارت خارجی اعم از کارت اعتباری فیزیکی و گیفت کارت مجازی اقدام نمایند. همچنین خدمات این مجموعه شامل افتتاح حساب پی پال نیز می شود. برای ثبت درخواست می توانید از طریق دکمه ی زیر در سایت ثبت نام نمایید.

ثبت سفارش

ساختن حساب پی پال

در ادامه مقاله این دو روش قابل استفاده برای پرداخت ارزی آنلاین را بررسی و مقایسه می نماییم. همراه ما باشید.

کردیت کارت مجازی

کارت های اعتباری به دو روش فیزیکی و مجازی صادر می شوند. کارت های اعتباری فیزیکی مانند کارت های بانکی هستند که در ایران مورد استفاده قرار می گیرند. کارت های بانکی فیزیکی در خارج از ایران می توانند انواع مختلفی داشته باشند که در ادامه معرفی می شوند.

انواع کارت فیزیکی

کردیت کارت

کردیت کارت ها را می توان پر کاربرد ترین کارت اعتباری در کشور های خارجی دانست. این کارت ها متصل به حساب بانکی هستند. بر اساس سوابق مالی صاحب حساب، بانک به صورت ماهانه برای او اعتبار یا کردیت در نظر می گیرد. این کردیت مبلغ پولی است که دارنده کارت به صورت ماهانه و بدون توجه به موجودی حساب بانکی خود، از کارت برداشت نماید. سپس طی بازه مشخصی بدهی خود را (اعتبار استفاده شده مازاد بر موجودی حساب بانکی) به بانک پرداخت نماید.

دبیت کارت

دبیت کارت ها دقیقاً شبیه به کارت های بانکی هستند که در ایران استفاده می شوند. این کارت ها نیز متصل به حساب بانکی هستند. تفاوت دبیت کارت ها با کردیت کارت ها در سقف برداشت از آن ها است. دبیت کارت ها تنها تا اتمام موجودی حساب قابل برداشت هستند. پس از آن برای استفاده از این کارت ها باید موجودی حساب بانکی خود را افزایش دهید. از این کارت ها می توان برای ساختن حساب پی پال استفاده کرد.

گیفت کارت فیزیکی

کارت های هدیه در ایران کاربرد دارند. این کارت ها متصل به حساب بانکی نبوده و قابلیت شارژ مجدد ندارند. به عبارت دیگر اعتبار قابل استفاده از کارت های هدیه معادل مبلغ شارژی است که هنگام صدور کارت تعیین می گردد. خرید گیفت کارت ارزی به صورت فیزیکی در ایران رایج نیست. چون با توجه به محدودیت استفاده از آن ها، دردسر دریافت آن ها زیاد است.

کارت مجازی

کارت اعتباری مجازی به کارتی گفته می شود که ماهیت فیزیکی نداشته و تنها شامل اطلاعات کارت های اعتباری باشد. از این کارت ها تنها برای خرید از سایت های خارجی می توان استفاده کرد. به عبارت دیگر کارت های مجازی قابلیت برداشت از ATM و دستگاه پوز ندارند.

خرید ویزا کارت مجازی ارزان

خرید گیفت کارت با مبالغ مختلف امکان پذیر است. به این معنا که می توانید ویزا کارت مجازی خود را از 1 دلار تا مبلغ دلخواه خود شارژ نمایید.

کارت مجازی قابل شارژ

با توجه به آنچه پیشتر توضیح داده شد، کارت های مجازی قابلیت شارژ مجدد ندارند. به علاوه اینکه این کارت ها معمولاً انقضای 6 ماهه دارند.

خرید گیفت کارت

سایت پی پال

پی پال یکی از انواع کیف پول های الکترونیکی است که به صورت بین المللی قابل دسترس است. این سرویس خدمات پرداخت آنلاین، پرداخت های ارزی و انجام پرداخت های تکرار شونده را بسیار ساده کرده است. به همین دلیل به صورت چشمگیری در جهان کاربرد دارد. سایت های خارجی برای ایجاد سهولت در پرداخت مشتریان، از درگاه پرداخت پی پال استفاده می کنند.

چگونه حساب Paypal باز کنیم؟

با توجه به تحریم ها امکان ساختن حساب پی پال در ایران وجود ندارد. اما همچنان می توان با رعایت نکات خاصی از این سرویس در ایران استفاده کرد. برای مثال باید هنگام استفاده از پی پال لزوماً از وی پی ان استفاده نمایید. برای آشنایی با نکات مورد توجه دیگر به بلاگ ایرانیکارت مراجعه کنید.

شارژ حساب پی پال

برای شارژ حساب پی پال از راه های مختلفی می توان استفاده کرد. یکی از راه ها با ارسال حواله پی پال از اکانت های دیگر است. یا می توانید از ایرانیکارت دلار پی پال خریداری نمایید. همچنین می توانید با خرید گیفت کارت و متصل کردن آن به حساب پی پال خود، آن را شارژ نمایید.

تجربه شما از ساختن حساب پی پال یا خرید گیفت کارت چیست؟ نظرات و سوالات خود را با ما به اشتراک گذارید.

خرید گیفت کارت یا ساختن حساب پی پال
روزانه کاربران زیادی در اینترنت خرید و پرداخت انجام می دهند. بخش قابل توجهی از پرداخت های انجام شده در سراسر دنیا به صورت بین المللی است. انجام پرداخت ارزی از...
5 از 1 رای ثبت شده
درج نظر
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
پی پال چیست؟ آموزش صفر تا صد حساب پی پال
حساب های بین المللی
پی پال چیست؟ آموزش صفر تا صد حساب پی پال
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید از سایتی خرید کنید یا در سایتی اشتراکی ایجاد کنید و ندانید بهترین و مطمئن‌ترین روش برای پرداخت هزینه کدام است. وقتی...
پرفکت مانی چیست ؟
حساب های بین المللی
پرفکت مانی چیست ؟
بعد از تحقیق در مورد پرداخت ارزی و شناخت انواع روش‌های آن مثل پرداخت با کیف پول الکترونیکی، نوبت به بررسی انواع کیف پول و کاربردهای آن می‌شود. پرفکت مانی...
چگونه paypal بسازیم؟
حساب های بین المللی
چگونه paypal بسازیم؟
با توجه به پیشرفت تکنولوژی، برقراری روابط اقتصادی و نقل و انتقالات مالی با کشورهای دیگر وابسته به اینترنت می‌باشد. یکی از مهم‌ترین لازمه‌های روابط مالی بین‌المللی ساخت اکانت پی...
گیفت کارت اپیک گیمز چیست؟
گیفت کارت
گیفت کارت اپیک گیمز چیست؟
مژده به همه گیم بازانی که به دنبال بازی‌های جذاب هستند و دوست دارند از گیم‌های روز دنیا استفاده کنند و لذت ببرند! مقاله‌ای برایتان فراهم کردیم، که شما را...
نحوه خرید یوسی PUBG با گیفت کارت
گیفت کارت
نحوه خرید یوسی PUBG با گیفت کارت
خرید در بازی پابجی PUBG ، بازی محبوب بسیاری از گیمرهای ایرانی خریدی حیاتی است. خرید برای زنده ماندن! برای زنده ماندن نیاز به تجهیزات و وسایلی دارید که با...
گیفت کارت یا کارت هدیه اپل چیست؟
گیفت کارت
گیفت کارت یا کارت هدیه اپل چیست؟
کارت هدیه اپل چیست ؟ گیفت کارت ها یک اعتبار ارزی هستند که به جای پول نقد برای خرید آیتم های مختلف به کار می روند. اما به طور مشخص...