021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

pay pal چیست؟

تاریخ انتشار : 21 بهمن 1397تاریخ بروزرسانی : 30 خرداد 1401 کیف پول الکترونیک

این روزها اگر به دنبال روشی برای انتقال وجه برای دوستانان و آشنایانتان هستید، با گزینه‌های مختلفی مانند پی پال، مانی گرام، وسترن یونیون و … رو به رو هستید. علاوه بر این شما می‌توانید از برنامه‌های مختلف مانند Venmo برای ارسال پول استفاده کنید. اما در این مقاله ما به معرفی پی پل pay pal به عنوان یکی از بهترین روش‌های پرداخت آنلاین می‌پردازیم.

پی پل pay pal چیست؟

پی پال PayPal یکی از قدیمی‌ترین و بهترین روش‌های انتقال وجه از طریق اینترنت و تلفن همراه است. شما می‌توانید هر مبلغی را با استفاده از این سرویس برای دیگران در هرکجای جهان انتقال دهید. همچنین با استفاده از یک حساب وریفای شده، خرید اینترنتی انجام دهید.

پی پل pay pal چگونه کار می‌کند؟

برای افتتاح حساب پی پال، شما نیاز به یک کارت اعتباری و یا حساب بانکی دارید. ایرانیکارت برای افتتاح حساب شما از یک کارت اعتباری استفاده می‌کند، که 5 دلار شارژ دارد. با استفاده از شارژ موجود در این حساب، می‌توانید پرداخت ارزی انجام دهید. با استفاده از ایجاد این ارتباط، انجام تمام امور ارزی بدون نیاز به استفاده از سیستم سنتی بانکی امکان‌پذیر است.

مزایای استفاده از پی پل pay pal چیست؟

با استفاده از پی پال نیازی به ورود هر بار اطلاعات حسابتان جهت خرید اینترنتی نیست. در حالی که با استفاده از کارت‌های اعتباری مانند ویزا کارت و مسترکارت باید هر بار، اطلاعات کارتتان را وارد نمایید. حتی اگر شما چند کارت را به حسابتان متصل کنید، می‌توانید هر بار کارت مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس خرید را با همان کارت انجام دهید.

پی پل pay pal چیست؟

برای استفاده از خدمات پی پال باید از اینترنت استفاده کنید. پی پل برای بالا بردن سطح امنیت سامانه‌اش از فناوری‌های بلاک چین و هوش مصنوعی استفاده می‌کند. بنابراین اگر شما از پی پال برای پرداخت در سایت‌های مختلفی مانند ایبی استفاده می‌کنید، نگران امنیت اطلاعات حسابتان نباشید.

در صورتی که نیاز به تبدیل ارز نباشد، شما می‌توانید بدون هیچ کارمزدی، پول برای دوستانتان انتقال دهد.

معایب پی پل pay pal چیست؟

با وجود این که پی پال یکی از بهترین روش‌های پرداخت اینترنتی است، اما تمامی افراد نیز طرفدار آن نیست. هر سیستمی به نوبه خود دارای مزایا و معایب منحصر به خودش است. به عنوان مثال محدودیت سقف انتقال، کارمزد و … از جمله مواردی است که بسیاری از افراد آن‌ها انتقاد می کنند.

نحوه استفاده از پی پل pay pal

برای استفاده از پی پال، شما به یک حساب کاربری نیاز دارید. متأسفانه به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان افتتاح حساب از داخل ایران وجود ندارد. اما نگران نباشید چرا که شما می‌توانید با استفاده از شرکت‌های خدمات ارزی مانند ایرانیکارت، افتتاح حساب و وریفای آن را انجام دهید.

توجه : برای استفاده از تمام قابلیت‌های پی پال حتماً باید وریفای حساب را انجام دهید. در غیر این صورت نه تنها امنیت حساب شما تضمین نمی‌شود، بلکه نمی‌توانید با آن خرید و یا انتقال انجام دهید.

شما می‌توانید درخواست افتتاح و شارژ آن را از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید :

افتتاح حساب پی پال


شارژ حساب پی پال

اگر می‌خواهید تمام کارهای بانکی و مالی‌تان را از طریق پی پال انجام دهید، می‌توانید برنامه پی پل را دانلود کرده و اطلاعات حسابتان را در آن وارد نمایید.

همراهان عزیز اگر هنگام ثبت سفارش افتتاح حساب پی پل pay pal و یا انجام خرید با آن سؤالی دارید می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

1915 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید