021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

پرداخت هزینه آزمون تافل iBT

تاریخ انتشار : 9 خرداد 1398تاریخ بروزرسانی : 11 اردیبهشت 1401 خرید از سایت های خارجی

آزمون تافل یکی از معتبرترین آزمون هایی است که برای سنجش توانمندی و مهارت افراد غیر انگلیسی زبان برگزار می شود. بنابراین افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی مانند آمریکا یا کانادا جهت ادامه تحصیل دارند، باید در این آزمون نمره بالایی کسب کنند تا موفق به اخذ پذیرش از سوی موسسه آموزشی مورد نظرشان شوند. با توجه به سوالات شما مخاطبین گرامی در رابطه با روش پرداخت هزینه آزمون تافل iBT ، در این مقاله روش پرداخت هزینه تافل را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

روش پرداخت هزینه آزمون تافل iBT

قبل از هر چیز باید ثبت نام تافل باید در سایت ETS ثبت نام کرده و بعد از انتخاب تاریخ و مکان مورد نظر جهت شرکت در آزمون، هزینه ثبت نام تافل را پرداخت نمایید.

به طور کلی شما برای پرداخت هزینه آزمون تافل iBT می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

پرداخت با ویزا کارت یا مستر کارت

کارت های ارزی معمولا یکی از رایج ترین روش های پرداخت ارزی در سایت های مختلف، من جمله ETS هستند. بنابراین برای پرداخت هزینه تافل می توانید از یکی از کردیت کارت های ویزا کارت یا مسترکارت استفاده کنید.

بنابراین در صفحه پرداخت نوع کارت (ویزا کارت، مسترکارت، امریکن اکسپرس و … ) را انتخاب کنید و اطلاعاتی مانند شماره کارت، تاریخ انقضاء، نام و نام خانوادگی، آدرس و … را وارد نمایید.

فراموش نکنید که هنگام استفاده از این روش نباید در بخش آدرس، هیچ اسمی از ایران نیاورید.

پیشنهاد مطالعه: مقایسه آزمون های زبان بین المللی

پرداخت هزینه آزمون تافل iBT

 

پرداخت با استفاده از خدمات ارزی ایرانیکارت

در صورتی که قادر به استفاده از کارت های اعتباری گفته شده نیستید، می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت برای پرداخت این هزینه استفاده نمایید. کافی است که از طریق لینک زیر وارد پنل کاربریتان در سایت ما شده و با پرداخت ریال معادل با هزینه آزمون، سفارشتان را در سایت ثبت نمایید.

خدمات پرداخت ارزی

توجه: در صورتی که می خواهید با سوالات و نحوه برگزاری این آزمون بیشتر آشنا شوید، می توانید در آزمون آزمایشی تافل شرکت کنید. این آزمون ها تنها توسط موسسه ETS به صورت رسمی و کاملا مشابه با آزمون به صورت آنلاین برگزار می شوند. برای ثبت نام در این آزمون های آزمایشی باید دقیقا مشابه با آزمون اصلی تافل عمل کنید.

این آزمون ها معمولا در ۴ دسته کامل تمام مهارت، مهارت Speaking، مهارت Speaking & Writing و مهارت Listening & Reading به فروش می رسند. بنابراین بسته به نیاز خود یکی یا چند مورد از آنها را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

روش پرداخت هزینه آزمون آزمایشی تافل مشابه با آزمون اصلی است.

 

بیشتر بخوانید: تافل بهتر است یا آیلتس ؟

 

هزینه تافل چقدر است؟

هزینه این آزمون بسته به مکانی که برای شرکت در آزمون انتخاب می کنید متفاوت است. در حال حاضر هزینه ای که ETS برای برگزاری آزمون تافل در ایران در نظر گرفته، 225 دلار است.

پرداخت هزینه تافل

مهمترین نکاتی که در رابطه با پرداخت هزینه آزمون تافل iBT باید بدانید

  • زمان ثبت نام تافل تا ۷ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون است.
  • اگر برای ثبت نام دیر اقدام کرده اید، می توانید از حالت ثبت نام با تاخیر، ۴ روز قبل از تاریخ آزمون استفاده کرده و ۴۰ دلار بیشتر پرداخت نمایید.
  • اگر نیاز به تغییر تاریخ برگزاری آزمون دارید، علاوه بر هزینه اصلی آزمون باید ۶۰ دلار بیشتر نیز پرداخت کنید.
  • در صورتی که آزمونی که در آن ثبت نام کرده اید توسط موسسه ETS کنسل (لغو) شود، تمام هزینه ای که پرداخت کرده اید به شما بازگردانده می شود. مدت زمان تقریبی برای دریافت وجه چیزی حدود ۲ ماه است.
  • در صورتی که ثبت نام تافل تا ۴ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون توسط خود شما لغو شود، نیمی از هزینه به شما بازگردانده می شود.
  • در صورتی که هنگام ارسال مدارک جهت ثبت نام در آزمون اشتباهی کرده باشید، هزینه به شما بازگردانده نخواهد شد.
  • برای پرداخت هزینه آزمون تافل iBT تنها باید از مرورگرهای کروم و فایرفاکس استفاده کنید.

همراهان گرامی، در صورت وجود هر گونه سوال در رابطه با پرداخت هزینه تافل سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین و یا شماره ۰۳۱۳۲۱۱۲ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

1799 بازدید
پرداخت هزینه آزمون تافل iBT
آزمون تافل یکی از معتبرترین آزمون هایی است که برای سنجش توانمندی و مهارت افراد غیر انگلیسی زبان...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید