021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کارمزد مانی گرام چقدر است؟

تاریخ انتشار : 11 آذر 1397تاریخ بروزرسانی : 2 مهر 1399 حواله ها

به لطف اینترنت و پیشرفت هایی که در حوزه انجام امور مالی چه خارجی و چه داخلی وجود داشته است، امروزه برای انجام خدمات ارزی نیازی به استفاده از سیستم سنتی بانکی و صرافی ها نیست. یکی از سرویس های آنلاین انجام خدمات ارزی که در سریع ترین زمان برای انتقال مبالغ بالا می توانید از ان استفاده کنید، مانی گرام است. اما سوالی که برای بیششتر کاربران ایجاد می شود این است که کارمزد مانی گرام برای انتقالات ارزی چقدر است.

استفاده از خدمات ارزی مانی گرام در بیشتر نقاط جهان امکان پذیر است. اما متاسفانه به دلیل تحریم بودن ایران، نمی توان حساب کاربری در این سیستم ایجاد کرد و از مزایای آن که انتقال وجه به حساب بانکی فرد و یا حساب مانی گرام است، بهره مند شوید.

دفتر اصلی مانی گرام در امریکا واقعا شده است اما هم اکنون دارای 200 شعبه در کشورهای مختلف است که امکان ارسال ارز به بیش از 35 هزار نقطه در جهان را برای شما فراهم می کند.

افتتاح حساب مانی گرام :

همان طور که گفته شد شما برای افتتاح حساب مانی گرام در ایران نمی توانید اقدام کنید. چرا که برای وریفای کردن حساب، جهت استفاده از تمام امکانات حساب، نیاز به اطلاعات خاصی است. به همین جهات اگر شما قصد استفاده از این سرویس آنلاین را دارید، می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید، تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن، افتتاح حساب را برای شما انجام دهند.

کارمزد مانی گرام چقدر است؟

انواع خدمات ارزی با مانی گرام :

به طور کلی خدمات ارزی که توسط مانی گرام انجام می شوند در دو دسته قرار می گیرند. خرید با مانی گرام و انتقال وجه با مانی گرام.

با استفاده از این سیستم شما می توانید در وب سایت هایی که از مانی گرام به عنوان یکی از روش های پرداختی خود استفاده می کنند، خرید خود را انجام دهید. در نتیجه خرید از وب سایت های خارجی دیگر برای شما غیر ممکن نخواهد بود.

از طرف دیگر شما می توانید برای دوستان خود با مانی گرام پول انتقال دهید یا دریافت کنید. مزیت استفاده از مانی گرام این است که در سریع ترین زمان ممکن، که چیزی حدود 10 دقیقه بعد از انتقال ارز است، شما می توانید از حساب خود برداشت کنید. علاوه بر این سقف انتقال پول با مانی گرام چیزی حدود 100 هزار دلار است.

چه کسانی می توانند از مانی گرام استفاده کنند؟

به طور کلی اگر به یکی انجام یکی از خدمات زیر نیاز دارید می توانید از مانی گرام استفاده نمایید :

  • انتقال پول به خارج از کشور
  • دریافت پول از کشورهای مختلف
  • انتقال پول به کیف پول تلفن همراه
  • پرداخت صورت حساب
  • پرداخت در سایت های مختلف
  • افزایش شارژ کارت اعتباری

کارمزد مانی گرام چقدر است؟

کارمزد مانی گرام چقدر است؟

کارمزد مانی گرام برای مقادیر مختلف انتقال ارزی متفاوت است. معمولا بر اساس مقداری که قصد انتقال دارید و همچنین مقصدی که قصد انتقال دارید متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی کارمزد مانی گرام بین 1 الی 10 درصد کل مبلغ متغیر است. به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد انتقال وجه زیادی را دارید، کارمزد مانی گرام را با سایر رقبا مانند پی پال مقایسه کنید تا مقدار کمتری بپردازید.

البته مانی گرام برای کاهش هزینه های کاربران، طرحی را پیشنهاد می دهد که با استفاده از آن می توانید کارمزد مانی گرام را تا حدی کاهش دهید. بریا طالعات بیشتر می توانید از مقاله زیر استفاده کنید :

بیشتر بخوانید :

آیا برای خرید با مانی گرام باید کارمزد پرداخت کرد؟

جواب این سوال منفی است. شما برای پرداخت در سایت های مختلف با استفاده از مانی گرام نیازی به پرداخت کارمزد مانی گرام ندارید. این کارمزد برای انتقا وجه تنها محاسبه می گردد.

محدودیت انتقال ارز با مانی گرام چیست؟

علاوه بر این که هنگام انتقال ارز باید به کارمزد مانی گرام با توجه به این که متغیر است توجه داشته باشید، باید به محدودیت های این سرویس نیز دقت کنید. به طور کلی شما می توانید روزانه با استفاده از سرویس آنلاین روزانه 2500 دلار انتقال دهید. با استفاده از دفاتر مرکز مانی گرام که البته در ایران وجود ندارد 9999 دلار و با استفاده از تلفن همراه نیز 899 دلار انتقال دهید.

همراهان عزیز اگر برای انتقال ارز در مورد کارمزد مانی گرام سوالی دارید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید، تا بهترین گزینه همراه با کمترین کارمزد را به شما پیشنهاد دهیم.

2820 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید