021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

ثبت نام آزمون prometric

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1398تاریخ بروزرسانی : 14 فروردین 1400 خرید از سایت های خارجی

Prometric یکی دیگر از کمپانی های خارجی است که در زمینه برگزاری انواع آزمون های خارجی در زمینه های مختلف فعالیت دارد. با شرکت در آزمون های متنوعی که توسط این مرکز برگزار می شوند، برای مهاجرت از طریق ویزای کار ، شانس بیشتری خواهید داشت! در ادامه همراه ما باشید تا با روند ثبت نام آزمون prometric آشنا شوید.

معرفی آزمون prometric

همان طور که گفته شد، prometric یکی از موسسه هایی است که در بیش از 180 کشور در سطح جهان، آزمون های متنوعی برگزار می کند. به عبارت دیگر شما می توانید در آزمون های مختلفی که توسط این موسسه پشتیبانی می شوند، ثبت نام کرده و در یکی از مراکز برگزاری آزمون، شرکت کنید.

در حال حاضر آزمون هایی که توسط این مرکز برگزار می شوند، بسیار جامع بوده و در دسته بندی های مختلفی مانند آموزشی، پزشکی، مالی، فناوری اطلاعات و … قرار می گیرند. جالب است بدانید که در چند سال اخیر برای مهاجرت از طریق ویزای کار به کشورهای مختلف، نیاز به یکی از گواهی نامه های این موسسه دارید.

آموزش ثبت نام آزمون prometric

قبل از اینکه به معرفی روند ثبت نام prometric بپردازیم، لازم به ذکر است که این موسسه در حال حاضر در ایران هیچ شعبه ای ندارد. بنابراین شما برای شرکت در آزمون مورد نظرتان باید به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه سفر کنید.

برای ثبت نام در آزمون مورد نظرتان، باید وارد سایت این موسسه آموزشی شده و مطابق با تصویر زیر، قبل از هرچیز کشور مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

ثبت نام آزمون prometric چیست؟

بعد از آن تعیین کنید که قصد شرکت در چه آزمونی از چه کمپانی را دارید.

ثبت نام آزمون prometric چیست؟

در صفحه بعد اطلاعاتی از کمپانی مورد نظر شما نمایش داده می شود. گزینه Next را انتخاب کنید.

ثبت نام آزمون prometric چیست؟

در مرحله بعد باید آزمون مورد نظرتان را انتخاب نمایید. به خاطر داشته باشید که هر آزمونی به زبان های مختلفی برگزار می شود. به عنوان مثال در این آزمونی که ما انتخاب کرده ایم، آزمون هم به زبان چینی و هم انگلیسی برگزار می شود. پس در انتخاب زبان آزمون نهایت دقت را داشته باشید.

ثبت نام آزمون prometric چیست؟

در مرحله بعد اطلاعات مرکز برگزاری آزمون برای شما نمایش داده می شود. برای انتخاب تاریخ آزمون باید گزینه Schedule Appointment را انتخاب کنید.

ثبت نام آزمون prometric چیست؟

در این مرحله برای انتخاب زمان آزمون باید وارد حساب کاربریتان شوید. در صورتی که در سایت اکانتی ندارید، می توانید گزینه Create a new account را انتخاب کنید.

ثبت نام آزمون prometric چیست؟

در مرحله باید اطلاعاتی شخصی خود را وارد نمایید. فراموش نکنید که اطلاعات ثبت شده توسط شما باید با اطلاعات گذرنامه تان همخوانی داشته باشد. علاوه بر این بهتر است که آدرسی که وارد می کنید با آدرس کارت اعتباری شما یکی باشد.

ثبت نام آزمون prometric چیست؟

در نهایت وارد مرحله پرداخت شده و باید هزینه آزمون را پرداخت نمایید. (به خاطر داشته باشید که هزینه ثبت نام آزمون prometric بسته به نوع آزمون متفاوت است! بنابراین تعرفه ای مشخص برای هزینه این آزمون ها وجود ندارد!)

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون prometric

برای پرداخت هزینه ثبت نام prometric می توانید از یکی از انواع کارت های ارزی مانند ویزا کارت یا مستر کارت استفاده کنید. البته در صورتی که قادر به استفاده از این کارت ها نیستید، می توانید از طریق خدمات ارزی ایرانیکارت، این پرداخت را انجام دهید.

همراهان گرامی، اگر در رابطه با روند پرداخت هزینه ثبت نام آزمون prometric سوالی دارید، می توانید از طریق شماره 03132112 با ما در تماس باشید.

2633 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید