021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

نتیجه ی مصاحبه ی ایلان ماسک با برنامه ی Saturday Night Live

تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1400تاریخ بروزرسانی : 2 خرداد 1401 ارز های دیجیتال

از چند روز پیش سر و صدای شرکت کردن ایلان ماسک در برنامه ی تلویزیونی (Saturday Night Live) دنیای ارزهای دیجیتال را در هیجان برد. ایلان ماسک هر از چندگاهی با اظهار نظر در مورد ارزهای دیجیتال توانسته تاثیر زیادی بر این بازار بگذارد.

در حالی که تمامی افراد تصور می کردند که بعد از برنامه وضعیت دوج کوین بسیار تغییر کند و رو به بهبود باشد، طرفداران دوج کوین از نتیجه ی برنامه راضی نیستند.

نتیجه ی مصاحبه ایلان ماسک

مدیر عامل تسلا ایلان ماسک که اواخر آوریل برای اولین بار برای ترغیب و تشویق به خرید دوج کوین مورد تمسخر واقع شده بود ، سرانجام امشب در مونولوگ افتتاحیه خود در یک نمایش کمدی ، از دارایی دیجیتال خود یعنی دوج کوین در برنامه ی زنده تلویزیونی صحبت کرد. مخاطب مادر ماسک بود که در صحنه به او پیوست و از او پرسید آیا هدیه روز مادرش دوج کوین است؟ ماسک پاسخ داد که ممکن است باشد. در چند دقیقه پس از آن، دوج 25 درصد سقوط کرد، و از 0.66 $ در ابتدای نمایش به 0.50 دلار رسید. از آن زمان تا حدی بهبود یافته است و در زمان انتشار تقریبا 52 سنت است. یک ساعت قبل از شروع اپیزود ، قیمت 0.66 دلار بود که از بالاترین قیمت 72 سنت کمتر بود . 2 عامل باعث این پولبک شدند: به نظر می رسید که خود ماسک سعی کرده از هیاهوی تبلیغات جلوگیری کند ، و از دنبال کنندگان در توئیت خواست که “با احتیاط سرمایه گذاری کنند” و دیگر این که سرمایه گذاران بزرگ  سود گرفته شده از بازار خود دوج خود را می خواهند در ارزهای دیجیتال دیگر سرمایه گذاری کنند.

سرمایه گذاری بر ارزهای دیجیتال بسیار خوب است اما لطفا با احتیاط عمل کنید.

علاوه بر این ، باری سیلبرت – بنیانگذار و مدیرعامل گروه ارز دیجیتال ، شرکت مادر شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Grayscale به صورت عمومی پوزیشن شورت در دوج از طریق صرافی FTX را اعلام کرد. وی در طی یک توییت پیگیری فاش کرد که این پوزیش 1 میلیون دلار بوده و هرگونه درآمد و یا باقیمانده وجوه پس از بستن آن به خیریه اهدا می شود.

بسیار خوب DOGE $ سرگرم کننده است. به دنیای رمزنگاری خوش آمدید!

اما زمان آن فرا رسیده است که DOGE خود را به BTC تبدیل کنید

(مشخص نیست که آیا سیلبرت در حال استفاده از “ما” در رابطه با Digital Currency Group ، یکی از شرکت های نمونه کار خود است یا اشاره به شخص دیگری دارد).

با این وجود بسیاری از سرمایه گذاران دوج کوین، این ارز را هادل کرده اند و انتظار رشد دارند. NBC ، استودیوی پشت SNL ، برای اولین بار برای پخش مستقیم اپیزود در Youtube ، از طریق وال استریت ژورنال ، انتخاب شد.

حتی یک اشاره می تواند تأثیر قابل توجهی در قیمت دوج نیز داشته باشد: ثابت شده است که دوج کوین بر اساس حجم مثبت رسانه های اجتماعی رو به  حرکت به سوی قیمت های حساسی است و مطالعات متعدد نشان داده است که توییت های ایلان ماسک اغلب منجر به افزایش قیمت می شوند.

نظر من این است که اگر در مونولوگ او نباشد ، همه چیز تمام شده است.

اما واقعا بسیاری از سرمایه گذاران از نتیجه ی برنامه راضی نیستندو تنها دوج های خود را نگهداری کردند تا زمان مناسبی به فروش برسانند.

572 بازدید
نتیجه ی مصاحبه ی ایلان ماسک با برنامه ی Saturday Night Live
از چند روز پیش سر و صدای شرکت کردن ایلان ماسک در برنامه ی تلویزیونی (Saturday Night Live)...
5 از 1 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید