021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

رشد 30% بعد از اعلام ورود شیبا به متاورس

تاریخ انتشار : 9 آذر 1400تاریخ بروزرسانی : 29 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه اخبار

شیبا اینو دوازدهمین رمز ارز برتر بازار است که می خواهد وارد متاورس شود. شیبا اینو طی 2 روز از اعلام این خبر حدود 30% رشد کرد. در این مقاله به بررسی ورود شیبا اینو به متاورس می پردازیم تا ببینیم این اتفاق چه تاثیری بر آینده شیبا خواهد داشت.

ورود شیبا به متاورس

تیم شیبا اینو اعلام کرد ویلیام دیوید ولک، معاون سابق فناوری در Activision را که یکی از بزرگترین توسعه دهندگان بازی در آمریکا است در این شرکت به کار گرفته است. ولک 36 سال در صنعت بازی سابقه دارد و مطمئنا پیشرفت خوبی برای شیبا در متاورس رقم خواهد زد. این توسعه در سال 2022 و توسط تیم شیبا در آمریکا آغاز خواهد شد. ساتوشی کازاما، سرپرست پروژه بازی های شیبا اینو اعلام کرد که رویکرد متاورس شیبا بسیار متفاوت تر از فیسبوک است. به نظر می رسد شیبا اینو می خواهد شیبا اینو را از یک میم کوین  به یکی از محرکه های اولیه متاورس تبدیل کند.

ورود شیبا اینو به متاورس

آیا معرفی بازی های شیبا می تواند باعث رشد صعودی شود؟

عملکرد و خدمات جدید شیبا اینو پیشرفت زیادی کرده ولی در ماه نوامبر رشد این ارز کاملا نزولی بوده است. این ارز نسبت به ماه اکتبر 55 درصد نزول را تجربه کرد. با این حال در این 2 روز بعد از اعلام خبر ورود شیبا به متاورس، حدود 30 درصد رشد کرد. یکی دیگر از دلایل رشد صعودی شیبا کراکن بود. کراکن، یک صرافی مستقر در آمریکا است که در روز دوشنبه اعلام کرد معاملات شیبا را در پلتفرم خود از 30 نوامبر فعال خواهد کرد. با این حال کراکن تصریح کرد که خدمات فیوچرز را برای شیبا فعال نخواهد کرد. بسیاری از کاربران بر این امید هستند که با رشد و توسعه شیبا در متاورس، این ارز به روند صعودی برگردد.

اخیرا متاورس با دو پروژه بزرگ سندباکس و دسترالند که با افزایش های شدید خود به شهرت رسیده اند، مورد بحث قرار گرفته است. قیمت سندباکس در ماه نوامبر بیش از 10 برابر افزایش یافت و مانا هم افزایش 7 برابری را تجربه کرد. جدای از افزایش قیمت، متاورس در حوزه املاک گرد و خاک زیادی به پا کرده است به طوری که املاک مجازی متاورس در مناقصه ها، میلیون ها دلار فروش رفته اند که حتی از املاک شیک نیویورک هم گران تر فروخته شد. شیبا اینو امید خود را به متاورس بسته تا بتواند با ورود به این حوزه رشد های خود را بیشتر کند.

برای خرید شیبا اینو، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید. خرید و فروش ارز دیجیتال

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد بسیاری از پروژه های متاورس با رشد های نجومی همراه بودند. اکنون شیبا به دنبال رشد در این دنیای مجازی می‌گردد. هرچند که در این دو روز رشد خوبی را تجربه کرده است ولی باید دید این توسعه موفق خواهد بود یا خیر. نظر خود را برای ما بنوسید.

245 بازدید
رشد 30% بعد از اعلام ورود شیبا به متاورس
شیبا اینو دوازدهمین رمز ارز برتر بازار است که می خواهد وارد متاورس شود. شیبا اینو طی 2...
5 از 3 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید