021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

خرید مستقیم از Ebay

20 مرداد 1398 خرید از سایت های خارجی

ایبی از فروشگاه های اینترنتی است که در سطح جهان محبوبیت دارد. در این سایت می توانید انواع محصولات را از فروشندگان مختلف و با قیمت های مختلف تهیه کنید. برای خرید از این سایت به کارت های بانکی خارجی مثل مستر کارت و ویزا کارت نیاز دارید. از جمله خدماتی که ایرانیکارت ارائه می کند، خرید مستقیم از ebay می باشد.

خرید مستقیم از ebay

ایبی در ابتدا سایت فروش محصول بین افراد بود اما به مرور زمان کسب و کارها نیز محصولات خود را روی این سایت به مشتریان به فروش رساندند. این سایت، امروزه به صورت بین‌المللی فعالیت میکند. کسب و کارهای کوچک، با فعالیت‌های مختلف می توانند محصولات خود را روی این سایت‌ به فروش رسانند. این سایت رقبای زیادی دارد. اما خرید از سایت ebay همچنان برتری های مخصوص به خود را دارد. در این مقاله به چند مورد که باید در رابطه با خرید از سایت ebay بدانید، اشاره می کنیم.

مزایای خرید از سایت ebay

تنوع محصولات فروشندگان در این سایت:

محصولات این سایت بسیار متنوع هستند. مشتریان با خرید از سایت ebay میتوانند انواع محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنند. به علاوه هر کدام از این محصولات توسط فروشندگان مختلف عرضه می شوند. این تنوع به مشتریان حق انتخاب بین کیفیت ها و قیمت های مختلف را می دهد.

فروشندگان ebay به دو دسته کسب و کارها و کاربران تقسیم می شوند. ebay به کاربران در سراسر دنیا اجازه می دهد کالاهایی دیگر استفاده نمی کنند روی این سایت فروشند. همچنین کسب و کارها نیز محصولات خود را روی این سایت عرضه می کنند. همه ی این عوامل باعث شده این سایت در دنیا و ایران محبوبیت داشته باشد. علی رغم این که امکان خرید مستقیم از ebay در ایران وجود ندارد.

سایت مشابه ebay در ایران دیوار است. امام این سایت محصولات فروشندگان ایرانی را عرضه می کنند و اگر قصد خرید از سایت ebay دارید، نمیتوانید از این سایت استفاده کنید.

سهولت در استفاده

برای خرید از سایت ebay لازم است یک اکانت رایگان روی این سایت ایجاد کنید. سپس به سادگی می توانید کالای مورد نیاز خود را جستجو کنید. برای پیدا کردن کالای مورد نظر خود تنا لازم است نوع یا عنوان آن را جستجو کنید. هنگام خرید به جزئیات کالا دقت کنید. قیمت کالاهای مشابه بین فروشندگان مختلف، متفاوت است. برای اطمینان خاطر از کیفیت کالا، از فروشندگانی که بیشتر نظر مثبت دریافت کرده اند، خرید کنید.

مطالب مرتبط:

امکان خرید با قیمت ثابت

بیشتر کاربران به صورت مزایده ای از ebay خرید می کنند. اما امکان خرید از سایت با قیمت ثابت نیز وجود دارد. برخی کاربران علاقه به شرکت در مزایده برای خرید کالا ندارند. یا ممکن است زمان تعیین نتیجه‌ی مزایده، طولانی شود. این کاربران می توانند کالاهایی را خریداری کنند که قیمت تعیین شده و ثابتی دارند.

خرید از سایت ebayخرید مستقیم

خرید مستقیم از ebay :

برای خرید مستقیم از ebay در ایران لازم است که مبلغ محصول را با کارت بانکی خارجی پرداخت کنید. سپس محل دریافت محصول را آدرسی در خارج از کشور ثبت کنید. سپس فردی کالا را از آن آدرس برای شما در ایران بفرستد. این فرایند برای برخی از ایرانیان دشوار یا غیر ممکن است.

ایرانیکارت این مشکل را حل کرده. علاقه مندان به خرید از سایت ebay می توانند طی مراحل زیر خرید خود را انجام دهند.

  • در سایت ایرانیکارت یک حساب کاربری ایجاد نمایید. یا به حساب کاربری خود وارد شوید.
  • به بخش خرید از سایت خارجی -> خرید از ebay بروید.
  • لینک خرید خود را درج کنید و مشخصات خواسته شده را به دقت وارد نمایید.
  • هزینه خرید، ارسال و ترخیص از گمرک توسط سایت محاسبه شده و به صورت ریالی از مشتری دریافت می گردد.
  • سپس ایرانیکارت درخواست را بررسی می کند و در صورت امکان، خرید را انجام میدهد. ( اگر خرید امکان پذیر نباشد ظرف 1 الی 3 روز پول به حساب کاربر بازمیگردد.)
  • ایرانیکارت محصول را در خارج از کشور دریافت کرده، به ایران ارسال می کند.
  • پس از ترخیص از گمرک، محصول را در ایران به مشتری می رساند.

لازم به ذکر است که خرید از سایت ebay می تواند بین 20 تا 30 روز پس از دریافت در خارج از کشور به طول انجامد.

در صورتی که به خرید از سایت ebay تمایل دارید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید مستقیم از ebay

 

مطالب مرتبط:

1108 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید