021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

حساب اسکریل VIP چیست و چه مزایایی دارد؟

تاریخ انتشار : 18 تیر 1398تاریخ بروزرسانی : 2 مهر 1399 حواله ها

اسکریل یا مانی بوکرز یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه خدمات ارزی است که پیش از پی پال شروع به فعالیت کرده است. این سرویس عمدتا برای انتقال ارز به سراسر نقاط جهان استفاده می شود چرا که برای انجام تمامی تراکنش های مالی، سطح بالایی از امنیت را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اگر شما یکی از مشتریان این شبکه پرداخت آنلاین هستید، در این مقاله همراه ما باشید، تا شما را با حساب اسکریل VIP و امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد، آشنا کنیم.

معرفی حساب اسکریل VIP

همان طور که گفته شد از مانی بوکرز برای انتقال ارز در امن ترین حالت ممکن استفاده می شود. در صورتی که شما یکی از مشتریان دائم این سرویس باشید و و از آن برای انتقال ارز با مبالغ بالا استفاده کنید، می توانید از مزایای حساب VIP اسکریل بهره مند شوید. امکان استفاده از این نوع حساب تنها برای افرادی امکان پذیر است که قصد دارند در 1 ماه، بیش از 2 هزار یورو از طریق این شبکه انتقال دهند.

بیشتر بخوانید: 

حساب اسکریل VIP چیست و چه مزایایی دارد؟

معرفی انواع حساب VIP اسکریل

این نوع حساب اسکریل، خود شامل 4 طرح می شود، که در میزان مبلغی که می توانید در هر فصل انتقال دهید، متفاوت هستند. این 4 طرح عبارت هستند از:

  • حساب برونزی: بیش از 6 هزار یورو
  • حساب نقره ای: بیش از 15 هزار یورو
  • حساب طلایی: بیش از 45 هزار یورو
  • حساب الماسی: بیش از 90 هزار یورو

مزایای حساب اسکریل VIP

همان طور که از نام این نوع حساب مشخص است، VIP بودن اکانت شما، امکانات بیشتری نسبت به یک محسوب معمولی در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین برخی از مهمترین مزایای این سرویس عبارت است از:

  • در اولویت قرار گرفت تراکنش های مالی کاربر
  • بالا رفتن سقف انجام تراکنش های مالی چه به صورت آنلاین چه به صورت آفلاین
  • ارائه بالاترین سطح از امنیت برای حفظ دارایی شما (نکته جالبی که در مورد حساب VIP اسکریل وجود دارد این است که اگر به هر دلیلی مورد حمله هکرها قرار گیرد، 100 درصد وجه به شما بازگردانده می شود.)
  • با وجود اینکه مانی بوکرز همواره از سرویس پشتیبانی خوبی بهره مند است، اما برای کاربران VIP خود به صورت 24 ساعته و البته اختصاصی خدمات پشتیبانی اش را ارائه می دهد.
  • پایین بودن میزان کارمزد اسکریل یکی دیگر از مزایای این سرویس است که البته برای کاربرانی که حساب اسکریل VIP دارند، به صفر می رسد!

مقایسه ویژگی های انواع حساب اسکریل VIP

امکانات برونزی نقره ای طلایی الماسی
پشتیبانی از چند ارز خیر 1 2 3
مدیریت شخصی حساب خیر خیر بله بله
اولویت تراکنش های بانکی خیر بله بله بله
پشتیبانی همیشگی بله بله بله بله
کارمزد ارسال پول 1.45 درصد صفر صفر صفر
سقف کارمزد انتقال پول ندارد صفر صفر صفر
کارمزد برداشت بانکی 5.50 یورو صفر صفر صفر

توجه: متاسفانه به دلیل تحریم هایی که در حال حاضر علیه ایران وجود دارد، امکان افتتاح حساب اسکریل و وریفای کردن آن وجود ندارد. بنابراین شما برای شارژ و نقد کردن و همچنین انتقال ارز توسط این سرویس باید از خدمات ارزی شرکت های واسط مانند ایرانیکارت استفاده کنید.

همراهان گرامی، در صورتی که در مورد انواع حساب اسکریل VIP سوالی دارید، از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید …

1982 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید