021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

آموزش تبدیل وبمانی به پی پال

تاریخ انتشار : 25 خرداد 1398تاریخ بروزرسانی : 24 خرداد 1398 کیف پول الکترونیک

وبمانی و پی پال هر دو از محبوب ترین کیف پول های الکترونیکی محبوب در ایران هستند که برای خرید از سایت های خارجی، انتقال ارز به کشورهای دیگر و به طور کلی انجام امور مختلف پرداخت ارزی مورد استفاده قرار میگیرد. اما برخی مواقع صاحبان یکی از این دو نوع کیف پول یکی را بر دیگری ترجیح داده و تصمیم میگیرند که ارز موجود در یکی از آنها را به دیگری انتقال دهند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، در این مقاله با موضوع آموزش تبدیل وبمانی به پی پال همراه ما باشید.

تبدیل وبمانی به پی پال در ایران

برای تبدیل وبمانی به پی پال روش مستقیمی وجود ندارد! بنابراین شما برای انجام این کار باید از طریق روش های دیگر، مانند استفاده از خدمات ارزی شرکت های واسط مانند ایرانیکارت استفاده کنید. در نتیجه شما باید ابتدا وبمانی موجود در حسابتان را فروخته و دلار پی پال خریداری نمایید. در ادامه ما روش انجام این کار را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

فروش وبمانی

برای تبدیل وبمانی به پی پال اولین کاری که باید انجام دهید، تبدیل وبمانی به ریال است. برای انجام این کار شما می توانید موجودی حساب وبمانی خود را به ما بفروشید و معادل آن را به ریال از ما دریافت کنید. برای انجام این کار باید از خدمت “نقد کردن درآمد ارزی” استفاده کنید. از این خدمت نه تنها برای تبدیل وبمانی به پی پال بلکه به طور کلی برای نقد کردن موجودی تمام حساب های ارزی مانند نقد کردن دلار اسکریل و … می توانید استفاده کنید. بنابراین اگر به عنوان فریلنسر در حال کار کردن در یکی از سایت های فریلنسر دات کام و یا UpWork هستید، می توانید درآمد دلاریتان را به ریال تبدیل کرده و از آن استفاده نمایید.

خرید دلار پی پال

بعد از آنکه موجودی حساب وبمانی تان به ریال تبدیل شد، نوبت به خرید دلار پی پال می رسد. مشابه با روشی که جهت شارژ حساب پی پال استفاده می کنید، در این روش نیز می توانید با استفاده از خدمت خرید دلار پی پال ایرانیکارت، معادل ریال موجودی حساب وبمانی تان را به دلار پی پال تبدیل کنید!

وبمانی بهتر است یا پی پال؟

یکی از سوالات رایجی که شما عزیزان از کارشناسان ما داشته اید این است که کدام یک از انواع این کیف پول های الکترونیکی بهتر است. وب مانی یا پی پال؟ برای جواب دادن به این سوال باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت که مهمترینشان نیاز شما است! برخی از افراد معتقد هستند که به دلیل تحریم نبودن ایران از سوی کمپانی وبمانی، استفاده از این کیف پول در ایران راحت تر است. در حالی که برخی دیگر معتقدند که کیف پول پی پال امنیت بیشتری داشته و در سطح جهان پذیرفته تر است. از طرف دیگر بحث کارمزد این دو کیف پول مطرح می شود. اما باز هم اینکه کارمزد پی پال بیشتر است یا کارمزد وبمانی، به میزان ارزی بستگی دارد که شما قصد انتقالش را دارید! پس اگر در انتخاب میان این دو کیف پول سوالی دارید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شاید انجام این دو مرحله به نظر شما زمانبر و پیچیده به نظر برسد، اما اینطور نیست. شما می توانید با ثبت سفارش در سایت ما، ظرف 3 الی 5 روز کاری، موجودی حساب وبمانی خود را به پی پال تبدیل کنید. پس اگر برای ثبت سفارش در سایت سوالی دارید، می توانید از طریق شماره 03132112 با کارشناسان ما در تماس باشید.

3116 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید