021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

کسب بیت کوین از طریق فریلنسری

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1398تاریخ بروزرسانی : 5 تیر 1401 ارز های دیجیتال

برای کسب درآمد ارزی روش های مختلفی وجود دارد که در بسیاری از آنها نیازی به حضور شما در محل کار نیست چرا که می توانید به صورت فریلنسری و دورکاری، فعالیت هایی نظیر تولید محتوای متنی ، تولید محتوای ویدئویی، کد نویسی (اندروید ، iOS و … )،ترجمه، ویرایش و … را انجام دهید. بنابراین اگر شما تخصصی دارید که می توانید از طریق آن به صورت دورکاری خدمتی برسانید، می توانید شانس خود را در برترین سایت های فریلنسری مانند فریلنسر دات کام ، UpWork و … برای کسب درآمد بیشتر امتحان کنید. اما نکته جالبی که در رابطه با برخی از این سایت های دورکاری خارجی وجود دارد این است که امکان کسب درآمد با بیت کوین را در اختیار شما قرار می دهند. اگر با این سایت ها آشنایی ندارید، در این مقاله با موضوع کسب بیت کوین از طریق فریلنسری همرا ما باشید.

روش های کسب بیت کوین از طریق فریلنسری

در ادامه ما سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که می توانید با ثبت نام در آنها، شانس خود را برای کسب درآمد با بیت کوین امتحان کنید. البته توجه داشته باشید که استفاده از خدمات هیچ یک از این سایت ها توسط ایرانیکارت تایید و یا رد نمی شود. بنابراین مسئولیت کسب درآمد از این طریق به عهده خودتان است.

کسب بیت کوین از طریق فریلنسری

سایت Cryptogrind

سایت Cryptogrind یکی از سایت هایی است که از طریق آن کسب درآمد با بیت کوین را تجربه کنید. مشابه با سایر سایت های فریلنسری، این سایت نیز وظیفه دارد تا فریلنسرها و کارفرماها را از طریق یک پلتفرم به یکدیگر متصل کنید. زمانی که شما پروژه ای که قبول کردید را به پایان برسانید، می توانید دستمزدتان را به بیت کوین دریافت نمایید. نکته مثبتی که در رابطه با این سایت وجود دارد این است که برخلاف سایت Fiverr حد مشخصی برای هر پروژه تعیین نکرده است. بنابراین مقدار دستمزد به ازای هر پروژه توسط خود شما به عنوان فریلنسر تعیین می شود.درآمد شما بعد از کسر 4 درصد از مبلغ کل به عنوان کارمزد سایت، با استفاده از بیت کوین به کیف پول بیت کوین شما انتقال داده می شود.

سایت XBTFreelancer

در صورتی که در یکی از زمینه های بازاریابی آنلاین، وبلاگ نویسی، توسعه سایت و مشاغلی از این دست در حال فعالیت هستید، به شما پیشنهاد می دهیم برای کسب بیت کوین از طریق فریلنسری این سایت را انتخاب کنید. این سایت به عنوان کارمزد، 5 درصد از مبلغ کل را از فریلنسرها دریافت می کند. اما نکته مثبتی که در رابطه با سایت XBTFreelancer وجود دارد، این است که به شما اجازه می دهد تا پروژه های طولانی را به بخش های مختلف تقسیم کنید تا در هر مرحله دست مزدتان را به بیت کوین دریافت نمایید.

برای نقد کردن درآمد ارزی، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و در خواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. نقد کردن درآمد ارزی

همراهان گرامی، در صورتی که قصد دارید کسب بیت کوین با فریلنسری را در هر یک از سایت های گفته شده امتحان کنید، بهتر است که قبل از هر چیز یک کیف پول ارز دیجیتال انتخاب نمایید تا امنیت درآمد دریافتیتان را تضمین کنید. پیشنهاد ما استفاده از یکی از انواع کیف پول های سخت افزاری مانند لجر نانو اس یا ترزور است. در صورتی که برای انتخاب کیف پول ارز دیجیتال سوالی دارید، می توانید از طریق شماره 03132112 با ما در تماس باشید.

3079 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید