معرفی ارز دیجیتال

بلاک توپیا چیست | خرید زمین در blocktopia

بلاک توپیا چیست | خرید زمین در blocktopia

بلاک توپیا با یک تجربه VR بی سابقه وارد دنیای متاورس شده است. این پلتفرم یکی از بزرگ ترین پروژه‌های متاورس است. در این مقاله قصد داریم بفهمیم بلاک توپیا چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. پس اگر شما هم به دنبال خرید و فروش ارز‌ دیجیتال هستید در این مقاله همراه ما باشید.

پلتفرم بلاکچین الروند اخیرا شراکت خوبی با بلاک توپیا امضا کرده و به یکی از جدیدترین کسب و کار‌های وارد شده به متاورس تبدیل شده است. حتی فیسبوک نیز با تغییر نام خود به متا، رسما اعلام کرد که به متاورس وارد خواهد شد و ادعا کرد که این فناوری جدید به مردم کمک می‌کند تا بهتر ارتباط برقرار کنند و کسب و کار خود را رشد دهند. برای یک کسب و کار تا چند سال پیش فقط کافی بود ادعا کند مبتنی بر بلاکچین است تا نوآورانه و آینده نگر در نظر گرفته شود. امروزه این صنعت از پلتفرم‌های مقیاس پذیر، سریع، ایمن و سازگار با توسعه دهندگان پر شده است بنابراین کسب و کار‌ها باید راه‌های دیگری برای برنده شدن در این رقابت پیدا کنند.

برای مطالعه بیشتر مقاله متاورس چیست را بخوانید.

مشارکت‌های بین رشته ای می تواند تفاوت ایجاد کند و ایده های نوآورانه‌ای را به همراه داشته باشد. برای مثال زمانی که پروژه‌های بلاکچین در چندی پیش با اینترنت اشیا روبرو شدند، مورد استقبال سرمایه گذاران، کارآفرینان و کاربران قرار گرفتند.

بلاک توپیا چیست؟

بلاک توپیا یک آسمان خراش واقعیت مجازی است که از 21 طبقه به افتخار 21 میلیون بیت کوین ساخته شده است. این پلتفرم قصد دارد در دنیای متاورس به یک مرکز آموزشی سرگرمی برای همه‌ی سطوح تبدیل شود. این برج با فناوری پیشرفته از دنیایی در حال زوال بر می‌خیزد و بر اساس اقتصاد مبتنی بر NFT است که به کارآفرینان اجازه می‌دهد زمین داشته باشند و این زمین‌ها را توسعه دهند. با این کار فرصت کسب درآمد برای کاربران از طریق تبلیغات و رویداد‌هایی که کارآفرینان ایجاد می‌کنند، فراهم می‌شود.

ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک چین، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، همه با هم ادغام می‌شوند تا یک مرکز غیر متمرکز برای کارآفرینان، سرمایه گذاران، بازیکنان و توسعه دهندگان ایجاد شود. این پلتفرم توسط شبکه پولیگان (Polygon) بر روی یک موتور بازی چند پلتفرمی (سرمایه گذاران پلی استیشن VR سونی) ساخته شده است. بلاک توپیا به کاربران امکان یادگیری، کسب درآمد، بازی، ایجاد شبکه و… را فراهم می‌کند.

این شبکه ماننده یک مرکز خرید است و فروشگاه‌ها، کسب و کار‌ها و فعالیت‌های مختلف در کنار یکدیگر وجود دارند تا بتوانند پروژه‌ها و محتواهای خود را به نمایش گذاشته و بفروش برسانند. در این صورت کاربران به امکانات بسیار زیادی در یک محیط دسترسی خواهند داشت. به کاربران بلاک توپیا، اصطلاحا بلاک توپیایی‌ها یا Blocktopians گفته می‌شود. این کاربران قادر خواهند بود در این محیط به بازی، یادگیری و کسب درآمد بپردازند و با تبلیغات کسب و کار خود را گسترش دهند. بلاک توپیا با استفاده از آخرین تکنولوژی بازی‌های ویدئویی به نام 3D Creation Engine برای ایجاد یک محیط بسیار جذاب و خیره کننده استفاده می‌کند. به طور کلی محیط این پلتفرم از املاک و دارایی‌هایی شکل می‌گیرد که توسط کاربران و دارندگان توکن BLOCK اداره می‌شود.

برای مطالعه بیشتر مقاله آپلند چیست و نحوه کسب درآمد در آن را مطالعه کنید.

خرید زمین در بلاک توپا

4 اصل بلاک توپیا

یادگیری

بلاک توپیا به عنوان یک مرکز یادگیری برای کسب اطلاعات کامل و جامع در مورد دنیای رمزنگاری شده عمل می‌کند و کاربران را به چالش می‌کشد.

کسب درآمد

کاربران بلاک توپیا با خرید و فروش املاک و اجرای کسب و کار‌های خود کسب درآمد می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های خاص این پلتفرم این است که کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را اجاره داده و از این طریق هم کسب درآمد کنند.

برای مطالعه بیشتر مقاله تتان آرنا چیست و نحوه کسب درآمد در آن را بخوانید.

بازی

کاربران در محیط این پلتفرم می‌توانند با یکدیگر بازی کنند، تعامل داشته باشند و با یکدیگر به رقابت بپردازند.

ساخت و ساز

با استفاده از ابزار‌های مختلف در این پلتفرم می‌توانند به طراحی و ساختن اشکال و چیز‌های مختلف بپردازند و هنر‌های خود را به نمایش بگذارند. حتی می‌توانند در رویداد‌های مختلف مشارکت کنند و در ساختن محیط کمک کنند که در این صورت جایزه برنده می‌شوند.

کاربران بلاک توپیا چه کسانی هستند؟

طبق آخرین تحقیقات 90 درصد ازبازدید کنندگان این پلتفرم مرد هستند که سن آن‌ها بین 18 تا 34 سال است. آن‌ها به کسب درآمد از طریق رمز ارز علاقه داشتند و در این محیط چیزی بین 20 تا 50 هزار دلار کسب کردند. این افراد در بازار ارز‌های دیجیتال در آمریکا، آسیا و انگلیس فعال بوده اند.

برای مطالعه بیشتر مقاله سند باکس چیست را بخوانید.

نتیجه گیری

بلاک توپیا با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های موجود در ارتباط با واقعیت مجازی و متاورس یک محیط جذاب برای کاربران ایجاد کرده است. این پلتفرم در ابتدای راه بوده و هنوز راه زیادی پیش رو دارد. شاید خرید زمین و ایجاد یک کسب و کار در این محیط بتواند یک سرمایه گذاری خوب تلقی شود ولی نباید بدون اطلاعات وارد شد.

بلاک توپیا چیست | خرید زمین در blocktopia
بلاک توپیا با یک تجربه VR بی سابقه وارد دنیای متاورس شده است. این پلتفرم یکی از بزرگ ترین پروژه‌های متاورس است. در این مقاله قصد داریم بفهمیم بلاک توپیا...
5 از 2 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2023
سرمایه گذاری در ارز دیجیتال
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2023
اگر به دنبال بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2023 هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. ارز‌های دیجیتال در چند سال گذشته بسیار مورد توجه بوده‌اند. از نظر...
بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری 2023
سرمایه گذاری در ارز دیجیتال
بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری 2023
زمانی که صحبت از کسب درآمد دلاری می‌شود، یکی از روش‌های ساده‌ای که این روزها به ذهن بسیاری از افراد می‌رسد، سرمایه گذاری در خرید و فروش ارز دیجیتال است....
بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در ارز دیجیتال
بهترین ارز های دیجیتال هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری
هوش مصنوعی (AI) به عنوان یکی از فناوری‌های پیشرفت در دهه آینده دیده می‌شود که این پتانسیل را دارد تا شیوه معاملاتی جهانی را متحول کند و انواع جدیدی از...