021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

دت ردی (DetReady) چیست؟

تاریخ انتشار : 1 فروردین 1401تاریخ بروزرسانی : 7 فروردین 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه متفرقه

تا حالا با دولینگو آشنا شده‌اید؟ دولینگو یک پلتفرم آموزش و تمرین زبان‌های مختلف است که در بین کاربران محبوبیت بسیار بالایی دارد. بعد از گذراندن مراحل و تمرین‌های دولینگو می‌توانید در آزمون رسمی آن شرکت کنید. آزمون زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo English Test) یک آزمون بین‌المللی است که مورد قبول بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات عالی می‌باشد. از طرفی دت ردی یک پلتفرم آموزشی است که کاربران و دانشجویان را برای این آزمون آماده می‌کند. در اینجا خواهیم دانست که دت ردی DetReady چیست و چه ویژگی‌هایی دارد.

دت ردی چیست؟

همانطور که گفته شد دت ردی یک پلتفرم آموزش زبان انگلیسی است که با تمرینات گسترده و هدفمند دانشجویان و دانش آموزان را برای این آزمون آماده می‌کند. تمرینات گسترده این پلتفرم شامل نوشتن (Writing)، خواندن (Reading)، صحبت کردن (Speaking) و گوش دادن (Listening) می‌شود. یکی از مزیت‌های دت ردی غیر حضوری و دیجیتالی بودن آن است. به بیان دیگر شما نیاز به حضور فیزیکی در کلاس‌ها و آزمون‌ها ندارید و به صورت مجازی تمرین می‌کنید. پایین بودن هزینه آن هم یکی دیگر از مزایای خوب آن است. با پرداخت ده دلار به مدت 1 ماه می‌توانید دسترسی نامحدود به خدمات دت ردی داشته باشید و آموزش ببینید. در ادامه ویژگی‌های مهم این پلتفرم را برای شما بازگو می‌کنیم.

برای مطالعه بیشتر در خصوص آزمون های دولینگو مقاله دولینگو چیست را مطالعه کنید.

آموزش

در قسمت آموزش این سایت، با استفاده از آنالیز‌ها و بررسی‌های مختلف که از آزمون‌های دولینگو صورت گرفته، دوره‌های آموزشی توسط کارشناسان در اختیار شما گذاشته می‌شود. این آموزش‌ها شامل تمام مباحث امتحانی می‌شود که بررسی آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید در آزمون‌ها عملکرد بهتری داشته باشید. بررسی آزمون‌ها و آموزش منابع امتحانی به شما کمک می‌کند به سرعت نمره خود را در آزمون دولینگو افزایش دهید. یکی از آموزش‌های جامع دت ردی گرامر و دایره لغات آن است که بر گرفته شده از آزمون‌های مختلف دولینگو می‌باشد.

تمرین و آزمون

شما می‌توانید با استفاده از آزمون‌های موجود در دت ردی، آزمون دولینگو را برای خود شبیه سازی کنید و با هماهنگ ترین سوالات، خود را بسنجید. سوالات و آزمون‌های DetReady بر گرفته شده از آزمون‌های دولینگو است و با توجه به استراتژی آن‌ها برای طرح سوالات و بررسی آن‌ها طرح شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد. از این رو جهت آمادگی برای آزمون دولینگو بهترین گزینه دت ردی است. شما می‌توانید با خرید اکانت دت ردی به تعداد بسیار زیادی از آزمون‌ها و تمرین‌های مفید دسترسی داشته باشید. پاسخ سوالات آزمون‌های دت ردی مشخص شده و به شما داده می‌شود و در هر آزمون نکات مهم آن را فرا خواهید گرفت. شما می‌توانید با بررسی آزمون و پاسخ‌های داده شده خودتان را ارزیابی کنید و آمادگی‌های لازم را برای آزمون پیدا کنید.

جامعه

یکی از مزایای خاص دت ردی داشتن یک جامعه و گروه بزرگی از دانشجویان و تحصیل کرده‌ها است که به واسطه آن می‌توانید با افراد مختلف که آزمون داده‌اند و یا به دنبال آزمون هستند، ارتباط داشته باشید و به هم کمک کنید. شما می‌توانید از طریق فیس بوک، با بیش از 20 هزار دانشجو زبان در ارتباط باشید و با یکدیگر آزمون‌های مختلف دولینگو را بررسی کنید. وجود این چنین جامعه ای بسیار کمک کننده است که به پیشرفت شما در آزمون بسیار کمک می‌کند.

برای مطالعه بیشتر مقاله مقایسه آزمون‌های زبان را مطالعه کنید.

detready چیست

خرید اکانت دت ردی

برای خرید اکانت دت ردی باید با حساب‌های بین‌المللی پرداخت خود را انجام دهید. به همین دلیل برای کابران ایرانی کمی مشکل است. از این رو می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و خود را برای آزمون دولینگو آماده کنید.

برای خرید اکانت دت ردی (DetReady)، می‌توانید از خدمات ایرانیکارت استفاده کنید و از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید. ثبت درخواست

حرف آخر

تا اینجا آموختیم که دت ردی (DetReady) چیست و ویژگی‌های بارز آن کدام است. برای شرکت در آزمون بین‌المللی دولینگو باید حتما آمادگی لازم را داشته باشید. داشتن آموزش‌ها، تمرین‌ها و دوستان خوب بسیار کمک کننده است. DetReady یکی از پلتفرم‌هایی است که تمام این امتیاز‌ها را برای کاربران فراهم می‌کند. برای شرکت در آزمون دولینگو باید هدفمند مطالعه کنید و با سوالات و منابع این آزمون آشنا باشید تا بتوانید بهترین امتیاز را کسب کنید. همانطور که می‌دانید قبول مدارک زبان به امتیاز آن بستگی دارد. پس اگر می‌خواهید از امتیاز آزمون دولینگو آشنا شوید حتما به وب سایت DetReady نگاهی بیندازید. اگر شما هم از این پلتفرم استفاده کرده‌اید حتما نظر خود را برای ما بنویسید.

47 بازدید
امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید