021-91091000 031-31117
ورود / ثبت نام

چرا باید ترون خرید و روی ترون سرمایه گذاری کرد ؟

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1399تاریخ بروزرسانی : 31 اردیبهشت 1401 ارز های دیجیتال

حال که بیش از هر زمان دیگر در گذشته، صحبت سرمایه گذاری بسیار داغ است تصمیم بر آن شد تا به یکی از موارد مناسب با پتانسیل بالا یعنی ارز دیجیتال ترون بپردازیم. ارز های دیجیتالی نیز میتوانند با مطالعه دقیق و با مشورت از افراد آگاه در این زمینه یک سرمایه گذاری بسیار موفق به حساب بیایند. به خاطر داشته باشید که این یادداشت یک بررسی میباشد از پتانسیل های این ارز دیجیتال و به هیچ عنوان این یادداشت را مشاوره ای برای خرید ترون در نظر نگیرید و قبل از تهیه این ارز از مشورت و تحقیقات خود غافل نشوید و این مقاله فقط ارزشی مانند مقالات پیشین در راستای ارایه و معرفی پتانسیل بالقوه یک سرمایه گذاری میباشد.با ایرانیکارت همراه باشید تا به نکات مثبت و منفی سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ترون tron بپردازیم.

ترون یک ارز کوچک با اهداف بسیار بسیار بزرگ است و در صدد تغیرات بنیادی

حتما بخوانید: ارز دیجیتال ترون چیست (Tron)؟

ترون چیست و از کجا آمده ؟

ترون tron توسط Justin Sun و یک تیم توسعه داخلی اختصاصی که شامل افراد مشهور حوزه فناوری می باشند ایجاد شده است. ایده اصلی توسعه دهندگان ترون استفاده از قابلیت های بلاکچین برای توزیع رایگان و غیرمتمرکز محتوا است. این ارز دیجیتالی یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است. درواقع ترون یک محیط غیر متمرکز اپن سورس open source  است که در آن همه می توانند محتوای سرگرمی را ذخیره، منتشر و توزیع کنند. ارز دیجیتال Tron در سپتامبر سال 2017 توسط یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور موسوم به Tron Foundation تاسیس شد.

سرمایه گذاری تروندر سپتامبر 2017 با قیمت 0.001 دلار در صرافی ها آغاز به کار کرد. با این حال در دسامبر سال 2017 با صعود 6 برابری قیمت هر سکه ترون به 6 سنت رسید. افزایش قیمت سکه ادامه داشت و تقریبا به اوج خود رسید جایی که هر سکه حدود 20 سنت ارزش داشت و این افزایش همچنان ادامه داشت. TRON سپس از 10 ارز دیجیتال با مارکت کپ حدود 2 میلیارد دلاری درهم شکست.

خرید ترون

پیشبینی های مورد انتظار از ترون Tron

سایت  TradingBeasts پیش بین کرده است، قیمت Tron تا پایان سال 2020 به 0.016 دلار می رسد. با این حساب انتظار میرود تا TRX به تدریج رشد کند: در جولای سال 2020 حدود 0.020 دلار و در پایان سال 2020 حدود 0.022 دلار خواهد بود. همچنین TradingBeasts پیش بینی کرده است که ممکن است Tron تا پایان سال 2022 به قیمت حدودی 0.028 دلار و تا پایان سال 2023 به قیمت حدودی 0.031 دلار خواهد رسید. ولی این ارز از پیش بینی های خود جلو زده است و در این لحظه قیمت هر واحد از آن به 0.037 دلار رسیده است که با در نظر نگرفتن نوسانات این ارز عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته است.

اما سایت دیگری نیز اذعان داشته است که ارزش این رمزارز تا 2025 بسیار ریزش میکند و قیمت هر واحد آن به 0.00106 تنزل پیدا میکند. این ادعای وبسایت WalletInvestor میباشد.

چرا باید ترون خرید

جمع بندی

درست است که بسیاری از سایت های صاحب نظر در زمینه رمز ارز ها به کاهش قیمت این ارز دیجیتالی اشاره کرده اند ولی تعداد سایت هایی که افزایش ارزش ترون را پیش بینی کرده اند بسیار بیشتر است و بر اساس تحلیل ها و یررسی های سطحی نیز میتوان متوجه شد که ارزش این ارز در سال های آینده صعودی خواهد بود و در تلاش است تا ارزش خود را  تا 5 سال آینده از چند سنت به یک دلار برساند که در صورت محقق شدن این فرضیه شاهد سود چند صد درصدی بر روی ترون هایی خواهیم بود که امروز بر روی آن ها سرمایه گذاری میکنیم.

حتما بخوانید: تحلیل تکنیکال ترون

سلب مسئولیت: این بلاگ صرفا با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه ارزهای دیجیتال نگارش شده و ایرانیکارت به هیچ‌وجه توصیه‌ای به خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ندارد. بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک و پرنوسان است و ورود به آن نیازمند دانش و تجربه کافی در حوزه کریپتوکارنسی و معاملات بازارهای مالی است.

2382 بازدید
چرا باید ترون خرید و روی ترون سرمایه گذاری کرد ؟
حال که بیش از هر زمان دیگر در گذشته، صحبت سرمایه گذاری بسیار داغ است تصمیم بر آن...
5 از 6 رای ثبت شده
نظرات
ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید