ارز های دیجیتال

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer

همان طور که در مقاله های قبلی بیان کردیم، روش های مختلفی برای کسب بیت کوین وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان است. در حال حاضر برای سرمایه گذاری در بیت کوین ، بسیاری از افراد تصور می کنند تنها باید از یکی از روش های خرید بیت کوین و یا استخراج آن استفاده کنند، در حالی که اینگونه نیست. علاوه بر این به دلیل اینکه وضعیت قوانین استخراج بیت کوین در ایران هنوز به طور کامل مشخص نشده است، استفاده از این روش چندان امن نیست! خبر خوب برای شما این است که روش های دیگری نیز برای کسب بیت کوین وجود دارد که یکی از آنها بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer  است! در این مقاله همراه ما باشید تا با این سایت و نحوه استفاده از خدمات آن آشنا شوید.

معرفی سایت XBTFreelancer  

سایت XBTFreelancer  یکی از سایت های فریلنسری خارجی است که مشابه با سایت های فریلنسر دات کام و Upwork در حال فعالیت است. اساسی ترین تفاوتی که این سایت، با سایر سایت های دورکاری خارجی دارد، این است که پرداخت هایش را با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین انجام می دهد.

مشابه با سایر سایت های دورکاری، در این سایت نیز هدف اصلی برقراری ارتباط بین فریلنسرها و کارفرماها در سراسر جهان است. مشاغل مختلفی در این سایت وجود دارد که سهم بیشتری از آنها مربوط به مشاغلی نظیر برنامه نویسی (اندروید ، iOS و … ) ، ترجمه ، طراحی گرافیکی، تولید محتوا و … است.

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer

قوانین سایت XBTFreelancer  چیست؟

قبل از اینکه برای بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer  اقدام کنید، بهتر است با قوانین فعالیت در این سایت آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید.

  • اولین و مهمترین قانونی که باید مد نظر داشته باشید این است که باید صبر کنید تا پروژه از طرف سایت به شما داده شود. هیچ وقت کار خود را بر اساس چت هایی که با کارفرما داشته اید شروع نکنید. چرا که در این حالت احتمال اینکه پرداختی از سوی کارفرما به شما انجام نشود وجود دارد.
  • هیچ زمان آدرس کیف پول بیت کوین خود را از طریق چت خصوصی در اختیار کارفرما قرار ندهید. چرا که بسیاری از کارفرما ها، پیشنهاد می دهند تا به دور از قوانین سایت، قراردادی خصوصی با شما ببندد. چرا که به این بهانه می خواهد کارمزدی به سایت پرداخت ننماید. اما بهتر است که شما هیچ وقت این پیشنهاد را قبول نکنید. چرا که در این صورت به دلیل اینکه سایت ناظر پروژه و قرارداد شما نبوده است، احتمال اینکه پرداختی به شما انجام نشود، وجود دارد.

نکته مثبتی که در رابطه با بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer  وجود دارد این است که هیچ کارمزدی بابت برداشت دستمزد از حسابتان از شما دریافت نمی کند. علاوه بر این، امنیت اطلاعات شخصی شما را تا اندازه زیادی تامین می کند. بنابراین اگر به دنبال روشی جهت کسب بیت کوین هستید، می توانید شانس خود را از این طریق امتحان کنید.

بدست آوردن بیت کوین از سایت XBTFreelancer
همان طور که در مقاله های قبلی بیان کردیم، روش های مختلفی برای کسب بیت کوین وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان است. در...
5 از 1 رای ثبت شده
درج نظر اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
با درج نظر امتیاز کسب کنید

پیشنهادی سردبیر ایرانیکارت
برگزیده اخبار و مقالات
آربیتراژ چیست؟ کسب سود با ریسک پایین در معاملات آربیتراژ
آموزش ارز دیجیتال
آربیتراژ چیست؟ کسب سود با ریسک پایین در معاملات آربیتراژ
معاملات آربیتراژ در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال یک گزینه عالی برای سرمایه گذارانی است که به دنبال انجام معاملات با بازده بالا و ریسک کم هستند. Arbitrage شامل...
آربیتروم چیست؟
معرفی ارز دیجیتال
آربیتروم چیست؟
همانطور که می‌دانید اتریوم یک پلتفرم بسیار محبوب برای توسعه دهندگان برنامه‌های غیر متمرکز است. ولی در سال‌های اخیر، به دلیل افزایش چشمگیر ترافیک شبکه، با چالش مواجه شده‌است. در...
آلت کوین Altcoin چیست؟ به زبان ساده
آموزش ارز دیجیتال
آلت کوین Altcoin چیست؟ به زبان ساده
اگر از فعالان بازار ارزهای دیجیتال باشید، حتما می‌دانید که بازار کریپتو دارای بیش از هزاران رمز ارز به جز بیت کوین است که به آن‌ها آلت کوین می‌گویند. احتمالا...